Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Aktualne wydarzenia

03 październik 2023, Urząd Miejski w Chojnowie,
Przedszkole Miejskie nr 1 ma 70 lat
70 lat działalności przedszkola jest świadectwem historii wielu osób – tych, które nim zarządzały, które tu pracowały, rodziców przyprowadzających tu swoje dzieci i tych, które odbierały w tym miejscu pierwszą w swoim życiu edukację.
03 październik 2023, artykuł sponsorowany,
Rozmowa z Kają Filaczyńską - lekarką, kandydatką Lewicy do Sejmu
Kaja Filaczyńska - lekarka endokrynolożka, specjalistka od leczenia otyłości. Od 2015 roku działa w partii Razem. W 2017 roku brała czynny udział w protestach Porozumienia Rezydentów, domagających się wyższych płac dla młodych lekarzy i większych nakładów na ochronę zdrowia. W 2021 była częścią inicjatywy Medycy na Granicy, niosącej pomoc humanitarną osobom przebywającym na granicy polsko-białoruskiej. Kandyduje do Sejmu w okręgu 1 (Legnica - Jelenia Góra) z miejsca 3, z listy KW Lewica.
02 październik 2023, Partnerstwo,
Ile trzeba czekać na kredyt hipoteczny?
Kredyt hipoteczny jest jednym z najbardziej popularnych kredytów udzielanych konsumentom. Nic dziwnego, mało kto może sobie pozwolić na zakup mieszkania, bądź budowę domu z oszczędności. Szczególnie że niespełna 40 procent Polaków deklaruje, że co miesiąc odkłada określoną kwotę. Ponadto ceny na rynku nieruchomości są tak wysokie, że kredyt hipoteczny jest w większości przypadków koniecznością. Jak wygląda procedura starania się o kredyt na mieszkanie? Jakie dokumenty należy złożyć? Ile bank ma czasu na podjęcie decyzji o udzieleniu kredytu bądź odrzuceniu wniosku? Odpowiadamy.
30 wrzesień 2023, admin,
Pieniądze na remont szkoły w Starym Łomie
Gmina wiejska Chojnów otrzyma dofinansowanie na remont Szkoły Podstawowej w Starym Łomie. Pieniądze pochodzą z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków.
28 wrzesień 2023, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Kolejny wypadek na A4
Na podchojnowskim odcinku autostrady A4 doszło do kolejnego poważnego wypadku. Kierujący pojazdem marki Renault jadąc w stronę Zgorzelca uderzył w oznakowanym pojazd robót drogowych. 51-latek odniósł ciężkie obrażenia ciała i został przetransportowany do szpitala.
27 wrzesień 2023, Partnerstwo,
Koreańska sprzedaż hurtowa kosmetyków: klucze do wyboru i wysokiej konwersji sprzedaży
Koreańskie kosmetyki od dawna zawładnęły branżą beauty i cieszą się ogromną popularnością wśród konsumentów. Dlatego właściciele firm kosmetycznych powinni rozważyć możliwość dodania koreańskich produktów do swojego asortymentu.
27 wrzesień 2023, Helios Legnica,
Repertuar kina Helios + KONKURS

Prezentujemy repertuar kina HELIOS w Legnicy. Ważny od 29 września do 5 października.

26 wrzesień 2023, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Badania mammograficzne w Chojnowie
24 października przy Szkole Podstawowej nr 3 skorzystać będzie można z badań w mobilnej pracowni mammograficznej LUX MED.
24 wrzesień 2023, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Stracił prawo jazdy w Krzywej
Krzywa to jedno z miejsc najczęściej zgłaszanych w Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Problemem dla mieszkańców wioski są kierowcy notorycznie przekraczający dopuszczalną prędkość. O tym, że nie warto jechać tutaj zbyt szybko przekonał się 28-letni mieszkaniec Chojnowa.
21 wrzesień 2023, Starostwo Powiatowe,
„Pamiętnik Pokoleń – świadkowie historii” – nagrodzono laureatów
20 września odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom IV edycji konkursu literackiego "Pamiętnik Pokoleń – Świadkowie historii", objętego Patronatem Honorowym Dolnośląskiego Kuratora Oświaty Romana Kowalczyka oraz Dyrektora Muzeum Niepodległości w Warszawie dra Tadeusza Skoczka.
21 wrzesień 2023, Urząd Miejski w Chojnowie,
Weekendowe wydarzenia w Chojnowie: sprawdź kalendarz wydarzeń

Nadchodzący weekend zapowiada się bardzo ciekawie w chojnowskich placówkach kulturalnych. Jakie wydarzenia przed nami? Jesienny koncert, wykład o pośmiertnej magii oraz zawody i pokazy w skate parku! Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.