Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Aktualne wydarzenia

09 maj 2023, Urząd Miejski w Chojnowie,
Grupa teatralna Antykwariat zaprasza na spektakl
Kto rzeczywiście zabił Audrey? Jak to się stało? Kto wlał truciznę do owsianki? Skąpej i chciwej Audrey nienawidziło całe miasteczko, więc podejrzanych jest więcej.
09 maj 2023, Urząd Miejski w Chojnowie,
Półtora miliona złotych na rozbudowę żłobka w Chojnowie

W lutym Miasto Chojnów złożyło wniosek do Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznejo dofinansowanie na utworzenie 24 nowych miejsc opieki żłobkowej w ramach programu „Maluch+” 2022-2029.

08 maj 2023, Starostwo Powiatowe,
Zasłużony dla powiatu legnickiego
W bieżącym roku po raz pierwszy zostanie przyznany tytuł honorowy „Zasłużony dla powiatu legnickiego”, zbiegnie się to z obchodami 25-lecia powiatu.
07 maj 2023, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Ponad 1000 użytkowników dróg przebadanych w ramach Trzeźwego Poranku
Ponad 1000 kontroli trzeźwości - to efekt piątkowych działań pod nazwą Trzeźwy Poranek, realizowanych na drogach powiatu legnickiego.
05 maj 2023, Parnterstwo,
Relacja zdjęciowa z koncertu NiemaGOtu w Rokitkach
Składamy ogromne podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w zorganizowanie tego pięknego wydarzenia - koncertu zespołu NiemaGOtu w Rokitkach.
04 maj 2023, Urząd Miejski w Chojnowie,
Wspólna historia, wspólne święto - obchody Narodowego Święta Konstytucji 3 Maja w Chojnowie

Obchody Narodowego Święta Konstytucji 3 Maja w Chojnowie pozwoliły uczcić pamięć o jednym z najważniejszych momentów w historii Polski. Wydarzenie to przypomniało nam o potrzebie pielęgnowania i szacunku dla naszej tradycji, kultury i historii.

04 maj 2023, Helios Legnica,
Repertuar kina Helios + KONKURS

Prezentujemy repertuar kina HELIOS w Legnicy. Ważny od 5 do 11 maja. Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania są bilety na piątkowe seanse filmu „Dungeons & Dragons. Złodziejski honor”.

04 maj 2023, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Pijany kierowca na DK94. Uderzył w budynek gospodarczy
Policjanci lokalnej drogówki zatrzymali 44–letniego kierowcę Volkswagena, który mając 3,3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu wjechał w znak drogowy, a następnie uderzył w budynek gospodarczy. Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 94 między Chojnowem i Legnicą.
01 maj 2023, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Przekroczył prędkość o 71 km/h
Mandat karny w wysokości 2,5 tys. złotych i 15 punktów karnych - to efekt lekceważenia przepisów przez jednego z kierowców poruszających się po autostradzie A4.
29 kwiecień 2023, Partnerstwo,
Chojnowa Mrówka rozpoczęła jubileusz dziesięciolecia istnienia [ZDJĘCIA]
Piątek i sobota w chojnowskiej Mrówce mijają pod znakiem jubileuszu dziesięciolecia istnienia marketu. Zobacz zdjęcia z wydarzenia.
29 kwiecień 2023, admin2, Wszystkich komentarzy: 0
Z życiowym bagażem w dalszą drogę. Uroczystość pożegnania absolwentów PZS

- Drodzy absolwenci! Jesteście wyjątkowym, historycznym rocznikiem. Dziś po raz pierwszy mury naszej szkoły opuszczą absolwenci LO im. M. Kopernika, którzy wcześniej ukończyli 8-letnią szkołę podstawową oraz ostatni już uczniowie Technikum im. Orląt Lwowskich, którzy ukończyli szkołę gimnazjalną - powiedział w przemówieniu dyrektor PZS Mariusz Kowalczyk.