Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCHOstatnie gazetki

Aktualne wydarzenia

09 listopad 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Tatrzańska niepodległa. Wystawa w chojnowskiej bibliotece
Z okazji Narodowego Święta Niepodległości, Miejska Biblioteka Publiczna zaprosiła do Galerii Młodych, gdzie przez dwa miesiące obejrzeć będzie można wystawę "Tatrzańska niepodległa" przygotowaną przez Biuro Programu "Niepodległa" we współpracy z Muzeum Tatrzańskim im. Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem.
08 listopad 2021, PWSZ im. Witelona,
Inteligentny dron i ważna współpraca
Prace nad skonstruowaniem prototypu inteligentnego drona, który mógłby jednocześnie monitorować jakość powietrza i stan dróg, będą pierwszym projektem badawczym, którego studenci kierunków technicznych PWSZ im. Witelona podejmą się w ramach porozumienia Uczelni z samorządem i biznesem.
08 listopad 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wyróżnienia dla legnickich przedsiębiorców. Czy chojnowscy do nich dołączą?
Miejski i Powiatowy Rzecznik Konsumentów zaprosił przedsiębiorców z Chojnowa do wzięcia udziału w akcji "miejsce bezpieczne i przyjazne dla konsumenta". Skierowana jest ona przeciwko organizowaniu nieuczciwych pokazów handlowych a problem ten u nas istnieje, co doskonale pokazały nie tak dawne wydarzenia w jednym z miejscowych lokali.
08 listopad 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Na ratunek pszczołom. Kolejny konkurs dla uczniów z gminy Chojnów
Gminna Biblioteka Publiczna ogłosiła kolejny konkurs skierowany do uczniów klas 1-4 oraz 5-8 szkół podstawowych. Zadaniem konkursowym jest wykonanie domku dla dzikich pszczół i innych owadów zapylających.
08 listopad 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 3
Milczący protest także w Chojnowie
W sobotę w całej Polsce organizowane były marsze związane ze śmiercią 30-letniej pacjentki z Pszczyny. Do cichego protestu doszło także w Chojnowie.
06 listopad 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Wspólne kontrole policji i sanepidu. Odpowiedź na rosnącą liczbę zakażeń
Kontynuowane są policyjne kontrole obiektów handlowych. W działaniach mających na celu sprawdzenie przestrzegania obostrzeń uczestniczą także parownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Funkcjonariusze zwracają uwagę na rosnącą liczbę zakażeń.
06 listopad 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 8
Chojnowskie obchody Święta Niepodległości. Burmistrz zaprasza na koncert
Burmistrz Miasta Chojnowa zaprosił mieszkańców Chojnowa na koncert pieśni i piosenek patriotycznych w wykonaniu chóru Skoranta, który 11 listopada odbędzie się w kościele parafialnym Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny.
05 listopad 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Gminna biblioteka zaprosiła do udziału w konkursie na najpiękniejszą bombkę bożonarodzeniową
Gminna Biblioteka Publiczna zaprosiła uczniów klas I – IV szkół podstawowych z terenu gminy Chojnów do udziału w konkursie na najpiękniejszą bombkę bożonarodzeniową.
05 listopad 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Nielegalni imigranci zatrzymani na A4
Policjanci lokalnej drogówki zatrzymali na autostradzie A4 dwóch młodych obywateli Afganistanu, którzy bezprawnie przebywali na terenie Rzeczypospolitej Polski i próbowali dostać się na teren Niemiec.
05 listopad 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Długi weekend i przerwa w pracy Urządu Gminy
Przypadające w czwartek Święto Niepodległości daje nam okazję do kolejnego długiego weekendu. W piątek nie skorzystamy w usług wielu urzędów w tym, Urzędu Gminy Chojnów.
05 listopad 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
X Tydzień Patriotyzmu w Powiatowym Zespole Szkół
Tydzień poprzedzający Narodowe Święto Niepodległości w Powiatowym Zespole Szkół celebrowany będzie pod hasłem "Semper fidelis - zawsze wierny". Szkoła zaprasza na dziesiątą edycję Tygodnia Patriotyzmu.