Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCHOstatnie gazetki

Aktualne wydarzenia

29 listopad 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Szkołę w Okmianach i Punkt Przeszkolny w Krzywej czeka termomodernizacja
Zgodnie z zapowiedziami, Urząd Gminy rozpoczął poszukiwania wykonawcy dwóch ważnych inwestycji związanych z budynkami oświatowymi na terenie gminy Chojnów. Celem jest poprawa efektywności energetycznej.
29 listopad 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Starostwo zaprasza do udziału w zbiorce darów dla rodaków na wschodzie
Starostwo Powiatowe zaprasza do przyłączenia się do akcji zbiórki darów dla rodaków na Kresach Wschodnich. Ofiarować można: środki dezynfekujące, higieniczne, produkty spożywcze, słodycze, kosmetyki i chemię gospodarczą.
29 listopad 2021, Partnerstwo,
Ranking najlepszych orientalnych herbat z sieciówek
Pyszne orientalne herbaty dostępne są w wielu sieciówkach. Nie trzeba szukać specjalistycznych sklepów, aby zapewnić sobie dostęp do tego asortymentu. Doskonałym przykładem jest popularna Biedronka lub Lidl. Sprawdź, jakie specjały możesz tam dostać.
29 listopad 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zmotoryzowani Mikołaje wrócą na chojnowski Rynek. Trwa zbiórka funduszy
W serwisie zrzutka.pl trwa zbiórka funduszy zorganizowana przez Mikołajów na motocyklach, którzy co roku przyjeżdżają na chojnowski Rynek, by obdarować lokalne dzieci upominkami. Nie zabraknie ich również w tym roku.
29 listopad 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Podsumowanie realizacji zadań oświatowych na sesji Rady Gminy
29 listopada odbędzie się listopadowa sesja Rady Gminy Chojnów. Po raz kolejny posiedzenie odbędzie się z wykorzystaniem środków porozumiewania się na odległość.
29 listopad 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Remont sieci wodociągowej i brak wody
Nad ranem Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej poinformował o remoncie sieci wodociągowej i przerwie w dostawie wody, która objęła północno-zachodnią część miasta.
28 listopad 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Książka chojnowskiego współautora z tytułem Legnickiej Książki Roku 2020
W czwartek w Sali Królewskiej legnickiej Akademii Rycerskiej, odbyła się gala wręczenia nagród w plebiscycie Legnickiej Książki Roku 2020. Wcześniej kapituła konkursu wybrała 5 pozycji spośród 34 zgłoszonych.
27 listopad 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Ponad tysiąc osób na kwarantannie w powiecie legnickim
W ciągu minionej doby potwierdzono 42 kolejne przypadki zakażeń wirusem SARS-CoV-2 wśród mieszkańców powiatu legnickiego. W ciągu doby wykonano 102 testy.
27 listopad 2021, Partnerstwo,
Obowiązek ustanowienia przedstawiciela podatkowego – kogo dotyczy?
Zgodnie z art. 18a ust. 1 ustawy o VAT przedsiębiorca podlegający obowiązkowi zarejestrowania się jako podatnik VAT czynny, który nie posiada siedziby na terytorium państwa członkowskiego Unii Europejskiej, zobowiązany jest do ustanowienia swojego przedstawiciela podatkowego.
26 listopad 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wichrowa noc w muzeum
Chojnowskie muzeum zaprosiło na słuchowisko "Wichrowa noc w muzeum", zrealizowane we współpracy z Michałem Zygmuntem – kompozytorem i łowcą dźwięków.
26 listopad 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Miejska Biblioteka Publiczna: Spotkanie z Joanną Lamparską odwołane
Nie odbędzie się zaplanowane na dzisiaj spotkanie autorskie z Joanną Lamparską. Wydarzenie najprawdopodobniej zostanie przesunięte na inny termin.