Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Wiadomości

19 czerwiec 2024, Partnerstwo,
Wykrętak do urwanych śrub – jak skutecznie usuwać uszkodzone elementy
Usunięcie urwanej lub uszkodzonej śruby może być zadaniem frustrującym i czasochłonnym, zwłaszcza gdy brakuje odpowiednich narzędzi. Na szczęście, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, takim jak wykrętaki do urwanych śrub, proces ten stał się znacznie łatwiejszy. W tym artykule omówimy, jak skutecznie usuwać uszkodzone elementy, korzystając z różnorodnych wykrętaków, oraz jakie narzędzia i techniki są najbardziej efektywne w tej dziedzinie.
18 czerwiec 2024, Partnerstwo,
Kontenery Zielona Góra – gdzie wynająć?
Kontenery na odpady są niezwykle przydatne w wielu sytuacjach – od remontów i budów, po duże porządki czy likwidacje mieszkań. Wynajem kontenerów w Zielonej Górze stał się popularnym rozwiązaniem dla osób prywatnych, firm budowlanych oraz deweloperów. Gdzie jednak można znaleźć taką usługę? Jakie korzyści niesie za sobą wynajem kontenera? Ile to kosztuje? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w poniższym artykule.
18 czerwiec 2024, Partnerstwo,
Worki treningowe stojące – który wybrać?
Wybór odpowiedniego sprzętu treningowego to klucz do efektywnego i bezpiecznego treningu. Jednym z popularniejszych akcesoriów do ćwiczeń są worki treningowe stojące. Idealne zarówno do boksu, jak i MMA, pozwalają na wszechstronny rozwój umiejętności oraz poprawę kondycji. Jak jednak wybrać odpowiedni model? Przyjrzyjmy się różnym aspektom, na które warto zwrócić uwagę.
17 czerwiec 2024, Partnerstwo,
Międzynarodowy Festiwal Letnich Koncertów Organowych – koncert inauguracyjny
Zarząd Powiatu Legnickiego serdecznie zaprasza Państwa na Koncert Inauguracyjny Międzynarodowego Festiwalu Letnich Koncertów Organowych, który odbędzie się 23.06. 2024 r. o godz. 19.15 w Kościele pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Chojnowie.
17 czerwiec 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Za nami Dni Chojnowa 2024

Dni Chojnowa 2024 rozpoczęły się od tradycyjnego barwnego korowodu, który w tym roku odbywał się pod hasłem „Unia – 20 lat”, z okazji obchodzonego 20-lecia wstąpienia Polski do Unii Europejskiej.

16 czerwiec 2024, admin, Wszystkich komentarzy: 0
5 tysięcy złotych za zbyt szybką jazdę po autostradzie A4
Na autostradzie mamy limity prędkości, chociaż niektórzy o tym nie pamiętają albo nie chcą pamiętać. Jeden z takich kierowców zakończył podróż z mandatem w wysokości 5 000 zł i 15 punktami karnymi.
14 czerwiec 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Scena pełna gwiazd: kogo usłyszymy na tegorocznych Dniach Chojnowa?
Już wkrótce muzyczne święto miasta! Tegoroczne Dni Chojnowa zapowiadają się wyjątkowo emocjonująco, a to za sprawą gwiazd, które pojawią się na naszej scenie. Chojnowianie będą mieć okazję zobaczyć na żywo wyjątkowych artystów, którzy z pewnością dostarczą niezapomnianych wrażeń.
13 czerwiec 2024, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Mistrzostwa Polski Pływających Modeli Redukcyjnych ponownie w Rokitkach
Od 14 do 16 czerwca w Rokitkach trwać będą kolejne Mistrzostwa Polski Pływających Modeli Redukcyjnych klas NS, NSS, 650 Standard.
13 czerwiec 2024, Helios Legnica,
Repertuar kina Helios + KONKURS

Prezentujemy repertuar kina HELIOS w Legnicy. Ważny od 14 do 20 czerwca.

12 czerwiec 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Nowe rzeźby przed Muzeum Regionalnym w Chojnowie

Przed budynkiem Muzeum Regionalnego w Chojnowie stanęły nowe rzeźby, upamiętniające dwie wybitne postaci związane z naszym miastem i regionem – Annę Wirtemberską oraz Fryderyka IV Legnickiego.

11 czerwiec 2024, admin, Wszystkich komentarzy: 0
PiS wygrywa z obydwu chojnowskich gminach
Prawo i Sprawiedliwość uzyskało w obydwu chojnowskich gminach najlepszy rezultat podczas niedzielnych wyborów do parlamentu europejskiego. Podczas gdy w Chojnowie różnice były niewielkie, w gminie wiejskiej zwycięstwo partii Jarosława Kaczyńskiego było wręcz przytłaczające.
11 czerwiec 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Wakacyjna przerwa techniczna na Basenie Miejskim
Basen Miejski w Chojnowie będzie nieczynny w związku z koniecznością przeprowadzenia szeregu prac konserwacyjnych.
11 czerwiec 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Dni Chojnowa: utrudnienia w ruchuUwaga! Ważna informacja dot. parkowania aut w dniach 12-17.06.2024.
10 czerwiec 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Stypendia i nagrody Burmistrza - ważna informacjaUrząd Miejski w Chojnowie informuje o możliwości ubiegania się przez dzieci zamieszkałe na terenie Miasta Chojnowa o stypendia.
07 czerwiec 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Ortograficzne zmagania w Chojnowie: za nami XIX Dyktando Chojnowskie
Już po raz dziewiętnasty Chojnów stał się areną zmagań miłośników języka polskiego podczas corocznego Chojnowskiego Dyktanda. To wyjątkowe wydarzenie, będące integralną częścią obchodów Dni Chojnowa, przyciągnęło łącznie 162 uczestników z terenu miasta i gminy Chojnów, którzy rywalizowali o miano Mistrza Ortografii Ziemi Chojnowskiej.
06 czerwiec 2024, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wojskowe Centrum Rekrutacji zaprasza na Wakacje w WOT
Wojskowe Centrum Rekrutacji w Głogowie po raz trzeci organizuje projekt "Wakacje w WOT", będące szesnastodniowym szkoleniem wojskowym zwieńczonym uroczystą przysięgą wojskową.
06 czerwiec 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Nowi miłośnicy książek: Przedszkolaki pasowane na Czytelników
Wczoraj w południe w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Chojnowie odbyło się jedno z najbardziej urokliwych wydarzeń tego roku – Pasowanie na Czytelnika. Pasowanie organizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną jest coroczną tradycją, która od 29 lat wprowadza najmłodszych mieszkańców naszego miasta w świat literatury.
06 czerwiec 2024, Helios Legnica,
Repertuar kina Helios + KONKURS

Prezentujemy repertuar kina HELIOS w Legnicy. Ważny od 7 do 13 czerwca.

05 czerwiec 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Poznaj projekty, które zostaną poddane głosowaniu w ramach Budżetu ObywatelskiegoWykaz projektów zatwierdzonych przez Zespół ds. Budżetu Obywatelskiego,
które zostaną poddane pod głosowanie w terminie od 24.06.2024 r. do 16.07.2024 r.
05 czerwiec 2024, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Złodziej paliwa zatrzymany na gorącym uczynku
Chojnowscy policjanci na gorącym uczynku zatrzymali sprawcę kradzieży 177 litrów paliwa.