Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Aktualne wydarzenia

09 maj 2024, Partnerstwo,
Tajemnice pięknych rzęs - przedłużanie metodą 1 do 1
Troska o własny wygląd jest bardzo ważna. Jednym z najpopularniejszych trendów w dziedzinie urody są długie, gęste rzęsy, które dodają spojrzeniu głębi i wyrazistości. Dla tych, którzy marzą o oszałamiającym spojrzeniu, przedłużanie rzęs metodą 1 do 1 rewolucjonizuje świat makijażu.
08 maj 2024, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Adam Babuśka ponownie wybrany na Starostę
W legnickim starostwie odbyła się pierwsza sesja nowo wybranej Rady Powiatu Legnickiego. Posiedzeniu towarzyszył wybór członków Zarządu Powiatu, na czele którego ponownie stanął Adam Babuśka.
05 maj 2024, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Możliwe burze z gradem
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega mieszkańców powiatu legnickiego przed burzami z gradem.
04 maj 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Nagradzana muzyka filmowa: niezwykły koncert w Parku ŚródmiejskimDziś w amfiteatrze w Parku Śródmiejskim odbył się niezwykły koncert, który wprowadził mieszkańców miasta w wyjątkową atmosferę Narodowego Święta Konstytucji. Wydarzenie było pełne wzruszeń i muzycznych emocji.
04 maj 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
W hołdzie dla Konstytucji: za nami uroczyste obchody Narodowego Święta Konstytucji

Dziś w naszym mieście uczciliśmy Narodowe Święto Konstytucji. Uroczystości rozpoczęły się o godzinie 12:00 Mszą Świętą w intencji Ojczyzny, celebrowaną w kościele pw. św. ap. Piotra i Pawła. Modlitwy, wspólnie wypowiadane przez mieszkańców Chojnowa, oddawały hołd dla fundamentów naszej demokracji i wspólnej tożsamości narodowej.

03 maj 2024, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Niemal 100 kontroli drogowych i ponad 70 mandatów karnych
Policja podsumowała efekty działań "Prędkość" na drogach naszego powiatu. Głównym celem takich akcji jest ograniczenie liczby zdarzeń drogowych poprzez dyscyplinowanie kierowców.
02 maj 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Dzień Flagi w Muzeum Regionalnym

Z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej dyrektor Muzeum Regionalnego, Andrzej Świdurski, poprowadził specjalne warsztaty dla dzieci, wzbogacając ich wiedzę na temat symboli narodowych.

02 maj 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
1 maja - za nami świętowanie

1 maja - ta data większości Polaków kojarzy się ze Świętem Pracy. Międzynarodowy Dzień Solidarności Ludzi Pracy na całym świecie obchodzony jest od 1890 roku dla uczczenia pamięci strajkujących robotników, którzy polegli podczas pacyfikacji pochodów w Chicago w roku 1886. Była to odpowiedź na nieludzkie warunki pracy, niskie płace oraz 12-godzinny dzień pracy.

30 kwiecień 2024, admin2,
Maturzyści zakończyli naukę w szkole

26 kwietnia 2024 roku w MOKSiR w Chojnowie odbyło się Uroczyste Zakończenie Szkoły Klas Maturalnych Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie.

28 kwiecień 2024, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Powiatowe eliminacje ogólnopolskiego turnieju bezpieczeństwa w ruchu drogowym
Uczniowie z lokalnych szkół wzięli udział w powiatowych eliminacjach ogólnopolskiego turnieju bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W kategorii starszej najlepszy rezultat odnieśli reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 3, na podium znaleźli się także uczniowie z Krzywej.
26 kwiecień 2024, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Potężny pożar w Piotrowicach
Nad ranem doszło do potężnego pożaru w tartaku zlokalizowanym w Piotrowicach. Na miejsce zadysponowane zostały wszystkie jednostki straży pożarnej z okolic.