Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Aktualne wydarzenia

19 czerwiec 2023, Partnerstwo,
Czy ubezpieczenia domu działają w czasie wojny?
Czy wojna jest zdarzeniem losowym? I czy można ubezpieczyć dom lub mieszkanie na wypadek wojny? Czy w czasie wojny wypłacane są odszkodowania za zniszczenie nieruchomości? Od ponad roku podobne pytania zadaje sobie wiele osób. Poniżej wyjaśniamy, co obejmuje ubezpieczenie domu i jak działa w czasie wojny.
19 czerwiec 2023, Starostwo Powiatowe,
Koncert Inauguracyjny Międzynarodowego Festiwalu Letnich Koncertów Organowych
18 czerwca we wnętrzach kościoła pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Chojnowie w ramach obchodów 25-lecia powiatu legnickiego odbył się wyczekiwany przez miłośników muzyki klasycznej Koncert Inauguracyjny Międzynarodowego Festiwalu Letnich Koncertów Organowych, który otworzył cykl koncertów zaplanowanych na czerwiec - październik br.
18 czerwiec 2023, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Przedwakacyjne kontrole autokarów
Na terenie powiatu legnickiego rozpoczynają się przedwakacyjne kontrole autokarów. Celem akcji jest zapewnienie bezpieczeństwa osób spędzających wypoczynek.
16 czerwiec 2023, Partnerstwo,
Mała Akademia Kolarska UKKS Oriens Chojnów zaprasza
Trwają zapisy do Małej Akademii Kolarskiej UKKS Oriens Chojnów dla dzieci w wieku 4-7 lat.
16 czerwiec 2023, Urząd Miejski w Chojnowie,
Zaproszenie na Wojewódzki Festiwal Orkiestr Dętych i Mażoretek

Urząd Miejski w Chojnowie oraz Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji we współpracy z Polskim Związkiem Chórów i Orkiestr serdecznie zapraszają na Wojewódzki Festiwal Orkiestr Dętych i Mażoretek.

15 czerwiec 2023, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Woda w Czernikowicach niezdatna do spożycia
Od dzisiaj do odwołania woda w miejscowości Czernikowice jest niezdatna do spożycia - ostrzega Urząd Gminy Chojnów.
14 czerwiec 2023, Starostwo Powiatowe,
Rozpoczynamy Międzynarodowy Festiwal Letnich Koncertów Organowych w powiecie legnickim
14 czerwca w siedzibie naszego Starostwa odbyła się konferencja prasowa poświęcona rozpoczynającemu się Międzynarodowemu Festiwalowi Letnich Koncertów Organowych, w której udział wzięli: Starosta Legnicki Adam Babuśka oraz Członek Zarządu Powiatu Grzegorz Gapski.
13 czerwiec 2023, Partnerstwo,
Dodatkowy milion dla Collegium Witelona od MEiN
Collegium Witelona - piąty rok z rzędu - znalazło się w gronie najlepszych w kraju państwowych Uczelni wyższych kształcących praktycznie, którym za wysoką jakość kształcenia i dobre wyniki monitoringu karier absolwentów Ministerstwo Edukacji i Nauki przyznało dodatkowe dofinansowanie wynoszące milion złotych.
12 czerwiec 2023, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Upomnienia za niewypełnianie obowiązku selektywnej zbiórki odpadów komunalnych
Przy ulicach Komuny Paryskiej, Legnickiej, Kościuszki, Dąbrowskiego, Solskiego oraz na Rynku przeprowadzone zostały oględziny miejsc gromadzenia odpadów. Jak informuje chojnowski ratusz, wielu mieszkańców w dalszym ciągu nie wypełnia obowiązku selektywnej zbiórki odpadów. Niesegregowanie odpadów w konsekwencji może skutkować zmianą stawki opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi dla wszystkich mieszkańców Chojnowa.
10 czerwiec 2023, Partnerstwo,
Czy warto naprawić iPhone'a?
iPhone to niezawodny sprzęt, ale jak wszystko, co jest używane intensywnie, czasem wymaga naprawy. Czy jednak warto go naprawiać? Czy może lepiej zainwestować w nowy model?
09 czerwiec 2023, Partnerstwo,
Jak podłączyć telewizor jako monitor? Wszystko, co musisz wiedzieć
Zastanawiasz się nad wykorzystaniem telewizora jako dodatkowego monitora do pracowania, grania lub po prostu oglądania filmów? Popularność takiego rozwiązania cały czas rośnie, a użytkownicy są zachwyceni z możliwości, jakie daje telewizor jako monitor. Jakie urządzenia najlepiej sprawdzą się w takiej konfiguracji i na co powinieneś zwrócić uwagę? Jak podłączyć telewizor? Sprawdź!