Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Aktualne wydarzenia

21 marzec 2024, Sponsorowane,
Wielkanocne zabawy w Galerii Piastów

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, Galeria Piastów ponownie zaprasza najmłodszych do wspólnej zabawy w świątecznym klimacie!

20 marzec 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
"Historia piłki nożnej w Chojnowie" już wydana!

Z wielką radością informujemy, że książka Stanisława Horodeckiego pt. "Historia piłki nożnej w Chojnowie" już została wydana!

20 marzec 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Artystyczne warsztaty wielkanocne dla dzieci
Już w sobotę - 23 marca, o godz. 11:00 - zapraszamy do biblioteki dzieci w wieku 7-12 lat (wraz z opiekunami) na bezpłatne wielkanocne warsztaty artystyczne.
18 marzec 2024, admin, Wszystkich komentarzy: 5
Wybory w Chojnowie. Zobacz na kogo będzie można oddać głos
Tegoroczne wybory samorządowe cieszą się w Chojnowie znacznie większym zainteresowaniem niż wyborcza rywalizacja sprzed 5 lat. Radnych wybierzemy we wszystkich okręgach, co więcej - tym razem o stanowisko burmistrza ubiegają się dwie osoby.
18 marzec 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Wielkanocne warsztaty z jajem
Już we wtorek - 19 marca, w godzinach 9:30-11:30 zapraszamy pełnoletnich chojnowian do sali edukacyjnej MBP, do udziału w bezpłatnych warsztatach artystycznych, podczas których będzie można wykonać ozdoby wielkanocne metodą decoupage.
16 marzec 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Madonny Kresowe - wyjątkowy wernisaż przyciągnął miłośników sztuki

W środowy wieczór mieszkańcy naszego miasta mieli okazję uczestniczyć w niezwykłym wydarzeniu kulturalnym - wernisażu wystawy "Madonny Kresowe", który odbył się w murach Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji. Pomysłodawczynią inicjatywy i kuratorką wystawy jest Edyta Rola-Marcinowska, która sprawowała opiekę artystyczną nad dziełami.

14 marzec 2024, Partnerstwo,
Zanim zdecydujesz się na piercing: co musisz wiedzieć?
Piercing - wyraz, który dla wielu jest synonimem odwagi, ekspresji oraz niekonwencjonalnego piękna. Niezależnie od tego, czy rozważasz piercing uszu, nosa, brwi, czy jakiejkolwiek innej części ciała, decyzja ta niesie za sobą szereg ważnych rozważań. W tym artykule rozwiejemy wszelkie wątpliwości i przedstawimy wszystko, co musisz wiedzieć, zanim pozwolisz sobie przebić skórę.
14 marzec 2024, Helios Legnica,
Repertuar kina Helios + KONKURS

Prezentujemy repertuar kina HELIOS w Legnicy. Ważny od 15 do 21 marca.

13 marzec 2024, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Kierowca bez prawa jazdy przekroczył prędkość w terenie zabudowanym o 70 km/h
25-letniemu mieszkańcowi gminy Chojnów, który pomimo sądowego zakazu kierował pojazdem i przekroczył prędkość w terenie zabudowanym o 70 km/h, grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
11 marzec 2024, admin, Wszystkich komentarzy: 3
Kto zawalczy o mandaty radnych w gminie wiejskiej Chojnów?
Andrzej Pyrz będzie jedynym kandydatem na Wójta Gminy Chojnów. Inaczej sytuacja prezentuje się w wyborach do Rady Gminy - tutaj, w części okręgów, dojdzie do wyborczego starcia.
11 marzec 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Zaproszenie na wystawę

13 marca 2024 o godz. 17.00 w MOKSiRze zostanie otwarta wystawa pn. „Madonny Kresowe”. Wystawa prezentuje siedem wyjątkowych prac, które wykonane zostały techniką mozaiki recyklingowej pod okiem Edyty Roli-Marcinowskiej.