Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

52-latek złamał sądowy zakaz. Wpadł podczas kontroli drogowej

Author: admin
Creation date: 09 April 2026, 11:16 All comments: 0


52-latek złamał sądowy zakaz. Wpadł podczas kontroli drogowej

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali w Chojnowie do kontroli kierowcę BMW, który - jak się szybko okazało - w ogóle nie powinien znajdować się za kierownicą.

- Po sprawdzeniu w policyjnych systemach wyszło na jaw, że mężczyzna posiada aż dwa aktywne sądowe zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych. Dodatkowo wobec kierującego została wydana decyzja o cofnięciu uprawnień do kierowania. Mimo to zdecydował się wsiąść za kierownicę, ignorując obowiązujące przepisy oraz orzeczenia sądu - relacjonuje asp. Anna Tersa - Mężczyzna został zatrzymany, a jego dalszym losem zajmie się teraz sąd

Za niestosowanie się do sądowego zakazu prowadzenia pojazdów grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

fot. KMP Legnica


Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.
Благодаря vavada рабочее зеркало, вы можете обойти ограничения и продолжить играть в любимые слоты. Зеркало на сегодня сохраняет все возможности основного сайта, включая регистрацию и участие в акциях.