Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Aktualne wydarzenia

05 luty 2024, Partnerstwo,
Czy pies może jeść różne karmy?
Żywienie psa nie jest łatwym tematem. Nie wszyscy właściciele czworonożnych pupili wiedzą, jak do tego podejść, aby nie wyrządzić krzywdy swojemu zwierzakowi. Zadają sobie pytanie, czy można łączyć karmy, czy należy korzystać tylko z jednej. Jak urozmaicić dietę psu, by nie jadł cały czas tego samego, a jednocześnie by mu to nie zaszkodziło. Sprawdź nasz artykuł, a na pewno uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania!
02 luty 2024, Partnerstwo,
Koncert charytatywny w Domu Kultury
Zespół wokalno-instrumentalny „POKOLENIA" i Przyjaciele Chór polsko-ukraiński oraz Zespół młodzieżowy, serdecznie zaprasza na koncert charytatywny, który odbędzie się 10 lutego 2024 r. (sobota) o godzinie 18.00, w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Chojnowie.
02 luty 2024, Partnerstwo,
Jak poprawnie ustawić monitor do pracy i rozrywki?
Pracując przed komputerem przez dłuższy czas często mamy poczucie, że po pewnym czasie zaczyna nam być niewygodnie. Aby tego uniknąć, warto lepiej rozplanować swoją przestrzeń do pracy i rozrywki - na przykład przy użyciu uchwytu na ekran.
02 luty 2024, Partnerstwo,
Profesjonalne usługi tłumaczeń ustnych
Zapotrzebowanie na tłumaczy nie maleje. Jest wręcz przeciwnie. Warto więc poznać najważniejsze cechy takich usług. A ile kosztuje fachowe tłumaczenie ustne? O tym też piszemy.
01 luty 2024, admin, Wszystkich komentarzy: 2
22-latek i 19-latek z gminy Chojnów odpowiedzą za posiadanie narkotyków
W ciągu jednej doby policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Legnicy zatrzymali 5 osób, które posiadały przy sobie narkotyki. Do zatrzymań doszło także na terenie gminy Chojnów.
01 luty 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Kino Kultura zaprasza
Mimo niesprzyjającej aury za oknem mamy dla Was receptę na świetną rozrywkę! W weekendy zapraszamy Was do naszego kina, gdzie czeka na Was niezapomniana podróż przez świat kina.
01 luty 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Wiesław Wojciechowski i Świat Barw – zapraszamy na wernisaż

Muzeum Regionalne w Chojnowie po raz kolejny ma zaszczyt zaprosić na wernisaż wystawy malarskiej wyjątkowego artysty powiązanego z naszym miastem – Wiesława Wojciechowskiego. Tym razem w Sali Wystaw Czasowych będziemy mieć okazję podziwiać wystawę zatytułowaną „Świat Barw”.

01 luty 2024, Helios Legnica,
Repertuar kina Helios + KONKURS

Prezentujemy repertuar kina HELIOS w Legnicy. Ważny od 1 do 7 lutego.

31 styczeń 2024, Partnerstwo,
Home office – jak zadbać o ergonomię pracy w domu?
Pracodawcy coraz częściej umożliwiają swoim pracownikom wykonywanie obowiązków w zaciszu własnego domu. To rozwiązanie niesie za sobą wiele korzyści. Trzeba tylko pamiętać o właściwym zaaranżowaniu przestrzeni do pracy. Ergonomiczne meble oraz akcesoria pomogą uniknąć bólu pleców i pozytywnie wpłyną na koncentrację. Dowiedz się, w jaki sposób urządzić miejsce do pracy i na jakie rozwiązania zwrócić uwagę, by wykorzystać potencjał home office.
31 styczeń 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Pokaz lokalnej solidarności: Chojnów zebrał ponad 31 tysięcy dla WOŚP

W minioną niedzielę Chojnów stał się areną wielkiego święta dobroczynności i rozrywki podczas 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który w tym roku odbywał się pod hasłem Płuca po Pandemii. Miasto tętniło życiem, a mieszkańcy zjednoczyli się w jednym celu - pomocy potrzebującym. Wydarzenie to przeszło do historii nie tylko jako charytatywna akcja, ale także jako dzień pełen radości i jedności społecznej.

30 styczeń 2024, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Trwa głosowanie w ramach Gminnego Chojnowskiego Budżetu Obywatelskiego
Do 5 lutego trwa głosowanie w ramach Gminnego Chojnowskiego Budżetu Obywatelskiego. Głos można oddać za pomocą platformy internetowej.