Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Aktualne wydarzenia

07 kwiecień 2023, Partnerstwo,
Psychologia - nowy kierunek studiów w Witelonce
Collegium Witelona, wiodąca w kraju uczelnia wyższa kształcąca praktycznie, otwiera nowy kierunek studiów - Psychologię. Z uwagi na zapotrzebowanie rynku pracy, to jeden z najchętniej wybieranych w ostatnich latach w Polsce kierunków kształcenia. W Witelonce będzie można wybrać jedną z dwóch specjalności: psychologię społeczną lub psychologię biznesu. W Legnicy lub we Wrocławiu. Studia będą bezpłatne, zakończone tytułem magistra.
06 kwiecień 2023, Szkoła Podstawowa nr 4,
SP4 laureatką regionalnego etapu Konkursu SKO dla szkół i nauczycieli!
Dzielimy się dziś z wami wspaniałą informacją – SP4 znalazła się w gronie laureatów regionalnego etapu Konkursu SKO dla szkół i nauczycieli!
05 kwiecień 2023, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Przed nami pierwsza muzyczna bitwa Michała Kowalczyka!

Zakończyły się przesłuchania w ciemno w programie TVP2 The Voice Kids. Michał Kowalczyk dostał się do drużyny Cleo i stoczył już swoją pierwszą muzyczną bitwę!

05 kwiecień 2023, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Policyjne działania na A4
Od rana trwają działania pod nazwą "Bezpieczna Autostrada A4". Z surowymi konsekwencjami muszą się liczyć kierowcy, którzy w rażący sposób naruszają przepisy ruchu drogowego.
05 kwiecień 2023, Patnerstwo,
Wielkanocny Koncert Uwielbienia w Rokitkach
Ksiądz proboszcz Tomasz Kwiecień wraz z przewodniczącym Rady Parafialnej Andrzejem Kupczykiem zapraszają po raz kolejny na Wielkanocny Koncert Uwielbienia.
04 kwiecień 2023, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Bezpłatne badania mammograficzne w Chojnowie
11 kwietnia przy Szkole Podstawowej nr 4 przeprowadzane będą bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w wieku od 50 do 69 lat, które w ciągu ostatnich dwóch lat nie miały wykonywanych tego typu badań.
04 kwiecień 2023, Szkoła Podstawowa nr 4,
SKO-wicze z SP4 z wizytą Banku PKO BP w Chojnowie
Czy bank jest bogaty? Kto drukuje pieniądze? Ile pieniędzy jest w bankomacie? Jak otrzymać kartę płatniczą? Czy w banku jest złoto?– na te i na wiele innych pytań naszych ciekawskich SKO-wiczów odpowiadały dziś, 27.03.2023r., kierownik banku PKO BP, pani Joanna Korczak-Gedik, oraz pracownik banku, pani Agnieszka Orłowska.
04 kwiecień 2023, Partnerstwo,
Dzieci z Chojnowa bez dostępu do lekarza w nocy. Interweniują działaczki partii Razem
Mieszkańcy Chojnowa nie mają właściwej opieki zdrowotnej w nocy. Rodzice udający się z chorym dzieckiem do poradni nocnej i świątecznej opieki są często odsyłani przez dyżurujących lekarzy do szpitala w Legnicy. Działaczki partii Razem, Anna Petroczko i Kaja Filaczyńska, domagają się zorganizowania opieki w pełnym zakresie.
31 marzec 2023, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Rozpoczęła się wiosenna lustracja dróg
W powiecie legnickim rozpoczęła się wiosenna lustracja dróg. Policja zwraca się z apelem o przekazywanie własnych uwag i spostrzeżeń dotyczących organizacji i oznakowania ruchu.
31 marzec 2023, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Złodziej kabli zatrzymany
Kryminalni z Chojnowa zatrzymali 32-letniego złodzieja kabli telefonicznych. Za popełnione przestępstwo grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.
30 marzec 2023, Helios Legnica,
Repertuar kina Helios + KONKURS

Prezentujemy repertuar kina HELIOS w Legnicy. Ważny od 31 marca do 6 kwietnia. Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania są bilety na piątkowe seanse filmu „John Wick 4”.