Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Aktualne wydarzenia

05 czerwiec 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Poznaj projekty, które zostaną poddane głosowaniu w ramach Budżetu ObywatelskiegoWykaz projektów zatwierdzonych przez Zespół ds. Budżetu Obywatelskiego,
które zostaną poddane pod głosowanie w terminie od 24.06.2024 r. do 16.07.2024 r.
05 czerwiec 2024, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Złodziej paliwa zatrzymany na gorącym uczynku
Chojnowscy policjanci na gorącym uczynku zatrzymali sprawcę kradzieży 177 litrów paliwa.
05 czerwiec 2024, Partnerstwo,
Super Dzień Dziecka w Galerii Piastów! Pidżamersi w akcji!

Już w sobotę, 8 czerwca, zapraszamy na wielkie wydarzenie wszystkich fanów serialu o przygodach trzech nieustraszonych superbohaterów. Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji.

03 czerwiec 2024, Partnerstwo,
Rejestracja znaku towarowego w Unii Europejskiej
Rejestracja znaku towarowego w Unii Europejskiej (UE) jest kluczowym krokiem dla firm, które chcą zabezpieczyć i ochronić swoje marki na obszarze UE. Jest to proces, który zapewnia posiadaczom znaków towarowych wyłączne prawo do korzystania z nich w handlu na terenie Unii Europejskiej. Daje to przedsiębiorstwom pewność, że ich inwestycje w markę są chronione i że nikt inny nie może wykorzystać ich oznaczeń bez zgody.
03 czerwiec 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Trwają zapisy do XIX Chojnowskiego DyktandaZachęcamy do zapisów! Dyktando Chojnowskie już 6 czerwca!
03 czerwiec 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Deszcz nie zatrzymał zabawy: magiczny Dzień Dziecka w Chojnowie

Mimo kapryśnej pogody, która zmusiła organizatorów do przeniesienia plenerowego pikniku z Parku Śródmiejskiego do Domu Kultury, obchody Dnia Dziecka w Chojnowie okazały się wielkim sukcesem. Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji wraz Miejską Biblioteką Publiczną oraz Warsztatami Terapii Zajęciowej i Młodzieżową Radą Miejską zadbali o to, by najmłodsi mieszkańcy miasta mieli niezapomniane chwile pełne twórczej zabawy.

31 maj 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Dzień Dziecka przeniesiony!Kochani Rodzice! Ze względu na trudne warunki pogodowe i zapowiadane burze jesteśmy zmuszeni przenieść nasz piknik z Parku Śródmiejskiego do naszego DomuKultury.
31 maj 2024, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Ostrzeżenie 2 stopnia dla powiatu legnickiego
Niemal codzienne ostrzeżenia meteorologiczne i niemal codziennie spokojnie. Mimo wszystko, nie należy ich lekceważyć. Dzisiaj towarzyszyć mogą nam silne burze z gradem.
28 maj 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Ciepłe słowa i piękne dźwięki: Święto Matek z chórem Skoranta

W miniony piątek, 24 maja, w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji odbył się koncert z okazji Dnia Matki, który z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników. Wydarzenie przyciągnęło mieszkańców miasta, pragnących uczcić to szczególne święto w wyjątkowy sposób.

27 maj 2024, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Mieszkaniec gminy Chojnów podejrzany o handel bronią i narkotykami
Funkcjonariusze Wydziału d/w z Przestępczością Samochodową KWP we Wrocławiu przy współpracy z policjantami z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KWP we Wrocławiu oraz SPKP z Wrocławia zatrzymali mężczyznę podejrzanego m.in. za udział w handlu bronią i amunicją oraz uczestniczenie w obrocie znaczną ilością metamfetaminy.
27 maj 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Moc atrakcji na Dzień Dziecka
Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnego świętowania! 1 czerwca w Parku Śródmiejskim na najmłodszych będzie czekać moc atrakcji!