Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Meble na miarę naszych oczekiwań!

Autor artykuł sponsorowany
Data utworzenia: 25 luty 2022, 17:31


Meble na miarę naszych oczekiwań!

Aranżacja wnętrz jest bardzo ważnym zagadnieniem. Od tego w jakich pomieszczeniach przebywamy – estetycznych lub zaniedbanych, funkcjonalnych lub zagraconych, zależy jakość naszego codziennego życia. A przecież wszyscy pragniemy mieszkać pięknie, wygodnie, bardziej komfortowo. Charakter wnętrz w dużej mierze zależy od wyposażenia tzn. mebli i akcesoriów, na które się zdecydujemy. Pan Ryszard Mrozowicz z przyjemnością pomoże nam dokonać wyboru – zaproponuje rozwiązania, które zadowolą najbardziej wybredne gusta.


Jak wygląda usługa?

Pan Ryszard zajmuje się tworzeniem i montowaniem mebli na zamówienie: szaf, mebli kuchennych, łazienkowych, biurowych. Współpracuje z firmą „Indeco”. Na „dzień dobry” oferuje klientom darmowe spotkanie podczas którego prezentuje próbniki (wypełnień, profili), dokonuje pomiaru, przeprowadza wycenę. Po wszystkich ustaleniach przystępuje do pracy - tworzenia i montowania zamówionych przez klienta mebli. Na realizację czeka się 1-2 tygodnie (w zależności od liczby aktualnych zleceń).Szafy na zamówienie

Specjalnością pana Ryszarda są szafy. Chyba każdy z nas zdaje sobie sprawę, że ten mebel to bardzo ważny element domu – kreuje uporządkowaną przestrzeń, w której można trzymać przedmioty oraz buduje styl pomieszczenia, w którym się znajduje. Szafy mogą być większe i mniejsze, nowoczesne i tradycyjne, minimalistyczne, ekologiczne, rustykalne bądź kolonialne. Ich charakter zależy od indywidualnych potrzeb i upodobań. Nie musimy kupować gotowego produktu, który nie spełnia wszystkich naszych oczekiwań. Możemy z pomocą Pana Ryszarda zaprojektować mebel swoich marzeń – atrakcyjny wizualnie oraz funkcjonalny, unikalny i stworzony z myślą o nas.Ogrom możliwości

Na przykładową szafę „Indeco” składają się: fronty (tzw. wypełnienia), profile (aluminiowe lub stalowe), system jezdny oraz akcesoria potrzebne do urządzenia wnętrza mebla. Firma „Indeco”, dla której pracuje pan Ryszard, jako wypełnienia proponuje: płyty laminowane, maty dekoracyjne, maty naturalne (bambus i rattan), lustra i lacobele (lakierowane szkło w bogatej gamie kolorystycznej). Jako akcesoria do organizacji przestrzeni wewnętrznej oferuje: półki, drążki ubraniowe, wieszaki, pantografy i kosze. Tak liczne możliwości to pewność właściwego rozwiązania! Szafy „Indeco” to także jakość i trwałość. Klienci otrzymują 2 lata gwarancji na szafę oraz 5 lat gwarancji na system jezdny.

Niezależnie od tego co aktualnie urządzamy, czego poszukujemy – szafy na przedpokój, garderoby do sypialni, biurka do gabinetu, mebli do kuchni, pan Ryszard służy nam swoją pomocą.Zachęcamy do kontaktu:

Ryszard Mrozowicz

Tel. 509235814

Więcej informacji odnośnie szaf „Indeco” na:

http://www.indeco.pl/pl/szafy