Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Ostatnie gazetki

Aktualne wydarzenia

17 maj 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnów Cup vol. 2: Szykuje się kawał dobrego futbolu
- Szykuje się kawał dobrego futbolu - takimi słowami na facebookowym profilu Młodzi Gniewni zapowiedziana została druga edycja turnieju piłkarskiego Chojnów Cup. Impreza skierowana dla młodych zawodników z regionu odbędzie się 11 czerwca na Stadionie Miejskim.
17 maj 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Już w najbliższą sobotę Rozśpiewane Nutki
21 maja w sali widowiskowej chojnowskiego Domu Kultury odbędzie się 18. edycja Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Rozśpiewane Nutki. Wystąpi 36 wykonawców, wśród których znajdą się osoby z Chojnowa i gminy Chojnów.
17 maj 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
75. rocznica akcji Wisła. UG oraz Łemkowski Zespół Pieśni i Tańca Kyczera ogłaszają konkurs
Urząd Gminy Chojnów wspólnie z Łemkowskim Zespołem Pieśni i Tańca Kyczera ogłosili konkurs historyczno-literacki „Łemkowie – moi przodkowie, krewni, sąsiedzi, znajomi, przyjaciele”. Jego celem jest upamiętnienie wydarzeń akcji "Wisła" z 1947 roku, upowszechnianie wiedzy na temat mniejszości łemkowskiej oraz zachowanie od zapomnienia rodzinnych historii i artefaktów.
16 maj 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Gmina Chojnów organizuje odbiór odpadów rolniczych
Gmina Chojnów organizuje odbiór odpadów rolniczych typu: folia rolnicza, siatki i sznurek do owijania balotów, opakowań po nawozach typu Big Bag 2022 r. Gmina przyjmie odpady tylko do ilości zadeklarowanej w inwentaryzacji. Odpady te będą przyjmowane nieodpłatnie.
16 maj 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zbiórka elektroodpadów. Zobacz harmonogram
Od 23 do 27 maja na terenie gminy Chojnów prowadzona będzie mobilna zbiórka elektroodpadów. Zobacz harmonogram.
16 maj 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wzmożone kontrole prędkości
Od wczesnych godzin porannych lokalna drogówka bierze udział w akcji pod nazwą "Prędkość". Działania ukierunkowane są na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, w szczególności na przestrzeganie dozwolonej prędkości.
16 maj 2022, Partnerstwo,
Koszty eksploatacji kotła elektrycznego
W obecnej sytuacji energia elektryczna kosztuje znacznie więcej niż gaz za kWh. Innymi słowy, dla większości ludzi energia elektryczna jest cztery do pięciu razy droższa niż gaz. Chociaż kotły elektryczne są bardziej wydajne niż kotły gazowe – a więc zużywają mniej jednostek energii do wykonania tej samej pracy – nie są tak wydajne, aby były w stanie zniwelować różnicę w cenie...
14 maj 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Dotacje na realizację przedsięwzięć związanych z ograniczeniem niskiej emisji w Chojnowie
Burmistrz Miasta Chojnowa ogłosił nabór wniosków o udzielenie dotacji celowych ze środków budżetu Gminy Miejskiej Chojnów na realizację przedsięwzięć związanych z ograniczeniem niskiej emisji na terenie Miasta Chojnowa. Wnioski można składać do 6 czerwca.
13 maj 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Powiatowy Urząd Pracy zaprasza na Targi Pracy
Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy zaprasza na Targi Pracy 2022, które odbędą się 19 maja w Centrum Konferencyjnym LSSE - Letia Business Center.
13 maj 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Monika B. Janowska gościem chojnowskiej biblioteki [ZDJĘCIA]
W Miejskiej Bibliotece Publicznej trwają obchody XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek. Wśród zaproszonych gości znalazła się Monika B. Janowska - pochodząca z Legnicy autorka powieści.
13 maj 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Kolejna awaria i brak wody
Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej informuje o kolejnej awarii.