Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja

Sport

23 sierpień 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Mistrzostwa Dolnego Śląska w WKKW. Sukcesy zawodniczek z Jaroszówki
W miniony weekend jeźdźcy z gminy Chojnów gościli na zawodach z cyklu Strzegom Horse Trials. Na miejscu rozegrane zostały cztery konkursy międzynarodowe oraz pięć konkursów krajowych, w tym Mistrzostwa Dolnego Śląska w WKKW z których zawodnicy z Jaroszówki wrócili z medalami.
11 sierpień 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Turniej Dzikich Drużyn na sztucznym boisku przy Małachowskiego. Trwają zgłoszenia
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji oraz UKS Oriens zapraszają na piłkarski Turniej Dzikich Drużyn, który odbędzie się 17 sierpnia na boisku przy Stadionie Miejskim.
26 lipiec 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
50 lat Mewy Goliszów, 75 lat Ludowych Zespołów Sportowych [ZDJĘCIA]
Zorganizowane na boisku w Goliszowie Święto Sportu i Zdrowia było okazją do uczczenia 50-lecia lokalnego klubu Mewa Goliszów oraz jubileuszu 75-lecia Ludowych Zespołów Sportowych.
26 lipiec 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Święto Sportu i Zdrowia w Goliszowie. Zobacz zdjęcia z wydarzenia
Po rocznej przerwie do Goliszowa powróciło Święto Sportu i Zdrowia. Zobacz zdjęcia z wydarzenia.
20 lipiec 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Lidia Janczak na podium Mistrzostw Polski Artistic Pole
Lidia Janczak zajęła trzecie miejsce Mistrzostwach Polski Artistic Pole w kategorii junior 14-18 lat.
14 lipiec 2021, admin2, Wszystkich komentarzy: 1
Mirosław Zieleń nowym trenerem KS Chojnowianka

Po spadku Chojnowianki do A-klasy przyszedł czas na zmiany. Miejsce dotychczasowego trenera - Zbigniewa Grzybowskiego - zajął Mirosław Zieleń, dobrze znany w dolnośląskim futbolu.

24 czerwiec 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Lidia Janczak na Mistrzostwach Polski Aerial Hoop i Artistic Pole. Duży sukces pomimo kontuzji
Lidia Janczak w miniony poniedziałek stanęła na starcie Mistrzostw Polski Aerial Hoop i Artistic Pole, organizowanych w katowickim Spodku. Zawodniczka z Niedźwiedzic, pomimo ciężkiej kontuzji, stanęła na wysokości zadania. Jej występ ocenią sędziowie z całego świata.
23 czerwiec 2021, Magdalena Rzeszowska, Wszystkich komentarzy: 0
Gorąc z nieba ale większy żar w sercach…
Gorąc z nieba ale większy żar w sercach ….. Tak pokrótce można by opisać sobotni turniej rodzinny organizowany przez Klub Sportowy „Talent” Chojnów. Pomimo bardzo wysokiej temperatury powietrza, zarówno rodzice jak i dzieci, byli bardzo zdyscyplinowali. W pełnym składzie stawili się do rozgrywek.
22 czerwiec 2021, admin2, Wszystkich komentarzy: 1
Czarni wracają do okręgówki

Zespół Golden Granit Czarni Rokitki w weekend rozegrał wyjazdowy mecz z Nową Wsią Złotoryjską, w którym zwycięstwo 3:5 dla Czarnych przypieczętowało powrót do klasy okręgowej po niemal 2-letniej przerwie.

22 maj 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
TBN 17: Kamil Mroczkowski nokautuje rywala
W piątek w podradomskich Pionkach odbyła się gala Tymex Boxing Night 17. Na ringu obejrzeć mogliśmy m.in. Kamila Mroczkowskiego, który efektownie znokautował swojego rywala w pierwszej walce.
15 marzec 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Chojnowscy bokserzy wracają z Mistrzostw Dolnego Śląska z medalami. 2 złota i 1 brąz
W Wałbrzychu zakończyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska w Boksie. Na starcie rywalizacji nie zabrakło reprezentantów klubu Champion Chojnów, którzy do domu przywieźli dwa złote i jeden brązowy medal.
06 marzec 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Mocne uderzenie Kamila Mroczkowskiego. Wygrana tym razem bez nokautu
Kamil Mroczkowski dopisał do swojego dorobku kolejne zwycięstwo na zawodowym ringu. Jego rywalem na gali Queensberry Polska w Gniewie był Białorusin Artsiom Czarniakiewicz. Pochodzący z naszego regionu zawodnik wygrał jednogłośnie na punkty.
05 marzec 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Przed nami gminne mistrzostwa w tenisie stołowym
W niedzielę świetlica wiejska w Goliszowie po raz kolejny gościć będzie gminne mistrzostwa w tenisie stołowym. Chętni będą mogli zapisać się na miejscu.
01 marzec 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Nagrody dla mieszkanek gminy Chojnów za osiągnięcia sportowe
Zuzanna Społowicz oraz Emilia Dziurbiel otrzymały nagrody Wójta Gminy Chojnów za osiągnięcia sportowe w minionym roku. Obydwie zawodniczki mają na swoim koncie medale zdobyte na ogólnopolskich imprezach.
28 luty 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Suzuki Boxing Night. Łukasz Niemczyk wygrywa z Bartłomiejem Przybyłą
W minioną sobotę w Lublinie odbyła się piąta gala Suzuki Boxing Night, podczas której zmierzyli się ze sobą najlepsi polscy pięściarze. Wśród nich znalazł się Łukasz Niemczyk.
26 luty 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Łukasz Niemczyk wystąpi jutro na Suzuki Boxing Night V. Transmisja w TVP Sport
W sobotę na gali Suzuki Boxing Night V w Lublinie zmierzą się ze sobą najlepsi polscy pięściarze - wśród nich znalazł się Łukasz Niemczyk, którego walkę będziemy mogli zobaczyć na żywo w TVP Sport.
06 grudzień 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
MP w Sokółce: Piotr Gałaszkiewicz mistrzem Polski!
Dobiegają końca organizowane w podlaskiej Sokółce bokserskie Mistrzostwa Polski Juniorek, Młodzików i Młodziczek. Podczas dzisiejszej gali finałowej poznaliśmy nazwiska mistrzów Polski, wśród których znalazł się reprezentant klubu Champion Chojnów Piotr Gałaszkiewicz.
05 grudzień 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
MP w Sokółce: Piotr Gałaszkiewicz zawalczy w finale, Jakub Grudziński z brązowym medalem
Za nami półfinały organizowanych w Sokółce bokserskich Mistrzostw Polski Juniorek, Młodzików i Młodziczek. Na ringu zobaczyć mogliśmy dwóch reprezentantów klubu Champion Chojnów - Piotra Gałaszkiewicza (42 kg) i Jakuba Grudzińskiego (60 kg).
04 grudzień 2020, Partnerstwo,
Nasza mistrzyni Emilia!

Uczennica Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie Emilia Dziurbiel zajęła II miejsce w konkurencji kobiet w Mistrzostwach Polski Seniorów w akrobatyce sportowej w Chorzowie. To wielkie wyróżnienie i niezwykłe osiągnięcie stało się powodem zaproszenia Mistrzyni wraz z rodzicami do naszego Starostwa.

04 grudzień 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowscy bokserzy z medalami i szansą na złoto
Do 6 grudnia w Sokółce (woj. podlaskie) trwają Mistrzostwa Polski w Boksie Juniorek, Młodzików i Młodziczek. Klub Champion Chojnów na ringu reprezentują Piotr Gałaszkiewicz (42 kg) i Jakub Grudziński (60 kg).