Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Sport

21 maj 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Bracia Niemczyk walczą dziś w Nowym Jorku. Sprawdź, gdzie będzie można zobaczyć galę...
Za nami oficjalne ważenie przed dzisiejszą galą "Rising New Stars" organizowaną przez grupę RBK Promotions oraz The New Mexican Promotions. Na ringu zobaczyć będziemy mogli Mateusza i Łukasza Niemczyków. Sprawdź, gdzie będzie można zobaczyć galę...
19 maj 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Chojnów Cup vol. 2. Znamy listę drużyn biorących udział w turnieju
Już 11 czerwca na Stadionie Miejskim odbędzie się druga edycja turnieju Chojnów Cup. Organizatorzy zaprezentowali listę drużyn, biorących udział w zawodach.
18 maj 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Bracia Niemczyk w sobotę zawalczą w Nowym Jorku. Znamy ich rywali
Zawodnicy grupy Kownacki Management już 21 maja wystąpią przed polską publicznością w Nowym Jorku. Na ringu zobaczymy m.in. braci Niemczyk, wychowanków klubu Champion Chojnów. Młodzi adepci boksu zawodowego stoczą swoje pojedynki w Amazura Concert Hall na gali organizowanej przez grupę RBK Promotions oraz The New Mexican Promotions.
17 maj 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnów Cup vol. 2: Szykuje się kawał dobrego futbolu
- Szykuje się kawał dobrego futbolu - takimi słowami na facebookowym profilu Młodzi Gniewni zapowiedziana została druga edycja turnieju piłkarskiego Chojnów Cup. Impreza skierowana dla młodych zawodników z regionu odbędzie się 11 czerwca na Stadionie Miejskim.
04 maj 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Bracia Niemczyk wyruszyli w podróż do Nowego Jorku. 21 maja zawalczą na gali w Queens
Łukasz i Mateusz Niemczykowie zaczynają dziś swoją amerykańską przygodę - 21 maja zaprezentują się na ringu w nowojorskim Queens na gali organizowanej przez RBK Promotions i Kownacki Management.
02 maj 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Sportowa majówka na Wzgórzu Chmielowym [ZDJĘCIA]
W Parku Piastowskim odbył się Chojnowski Piknik Biegowy. Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach lokalnych obchodów Święta Flagi Rzeczpospolitej Polskiej. Zobacz zdjęcia z zawodów.
27 kwiecień 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
XI Memoriał im. Stanisława Mamaja. Trwają zgłoszenia drużyn
26 czerwca w Starym Łomie odbędzie się XI siatkarski Memoriał im. Stanisława Mamaja. Organizatorzy zapraszają zawodników oraz kibiców. Zgłoszenia drużyn trwają do 10 czerwca.
08 kwiecień 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Polska Noc Boksu w Nowym Jorku. Na ringu Łukasz Niemczyk
21 maja w Nowym Jorku odbędzie się kolejna gala organizowana przez RBK Promotions. Przed Polonią w Stanach Zjednoczonych zaprezentuje się m.in. Łukasz Niemczyk.
05 kwiecień 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
MOKSiR zaprasza na Chojnowski Piknik Biegowy. Trwają zapisy
Miejski Ośrodek, Kultury, Sportu i Rekreacji zaprasza na Chojnowski Piknik Biegowy w Parku Piastowskim. Wydarzenie zostanie zorganizowane z okazji Narodowego Święta Flagi Rzeczpospolitej Polskiej.
22 marzec 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Jakub Grudziński mistrzem Dolnego Śląska. Brąz dla Macieja Darmorosa
W miniony weekend w Dzierżoniowie odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska w boksie. Klub Champion Chojnów z powodzeniem reprezentowali Jakub Grudziński oraz Maciej Darmoros.
21 marzec 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
12 godzin nocnego pływania na chojnowskim basenie [ZDJĘCIA]
W miniony weekend chojnowski Basen Miejski gościł "VII Ogólnopolski Nocny Maraton Pływacki Otyliada 2020". W zaległej imprezie, dwukrotnie przekładanej z uwagi na pandemię, wzięło udział 24 zawodników. Zobacz zdjęcia z wydarzenia.
16 marzec 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
40 zawodników zadeklarowało chęć udziału w Otyliadzie
Chojnowski Basen Miejski szykuje się na VII edycję Ogólnopolskiego Nocnego Maratonu Pływackiego Otyliada. Chęć udziału w wydarzeniu wstępnie zadeklarowało około 40 zawodników.
16 marzec 2022, Partnerstwo,
Nabór dzieci do Klubu Kolarskiego UKKS Oriens Chojnów
Twoje dziecko lubi jeździć na rowerze? A może już ściga się amatorsko? Ta propozycja jest właśnie dla niego.
14 marzec 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Puchar Polski Amatorskiego MMA. Medal dla Sławomira Prusika
12 marca w Sochaczewie odbyły się zawody w ramach Pucharu Polski MMA. Wśród uczestników znalazł się trenujący na co dzień w klubie Coloseum Boxing Chojnów Sławomir Prusik, który zajął pierwsze miejsce w kategorii "Pierwszy krok - 93 kg".
08 marzec 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Otyliada ponownie na chojnowskim basenie
W nocy z 19 na 20 marca chojnowska pływalnia gościć będzie VII edycję Nocnego Maratonu Pływackiego Otyliada. Basen przy SP4 w Chojnowie jest jedną z zaledwie z trzech dolnośląskich pływalni, które podjęły się organizacji tej imprezy sportowej - informuje Urząd Miejski.
04 marzec 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
RBK Boxing Night 2. Kolejna walka Mateusza Niemczyka na zawodowym ringu
Już dziś w Szczytnie odbędzie się druga gala RBK Boxing Night organizowana przez grupy Kownacki Promotions oraz RBK Promotions. W karcie walk nie zabraknie młodych i utalentowanych zawodników, w tym Mateusza Niemczyka. Transmisja w Polsacie Sport Fight i na Polsat Box Go.
28 luty 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zawodnicy Coloseum Boxing Chojnów zaprezentowali się na zawodach ligi K1 w Krakowie
W miniony weekend zawodnicy lokalnego klubu Coloseum Boxing Chojnów zaprezentowali się na zawodach Ligi K-1 w Krakowie.
15 luty 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Nagrody za osiagnięcia sportowe dla mieszkańców gminy Chojnów
11 lutego w Urzędzie Gminy Chojnów odbyła się uroczystość wręczenia nagród finansowych młodym reprezentantom szkół, zawodnikom klubów i stowarzyszeń sportowych oraz ich trenerom z terenu gminy Chojnów za wysokie wyniki i osiągnięcia sportowe. W tym roku docenieni zostali: Artur Społowicz, Zuzanna Społowicz, Eliza Laskowska oraz Borys Kaszubowski.
18 styczeń 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Pierwsza edycja turnieju Chojnów Cup. Sukces młodych zawodników Chojnowianki
16 stycznia w hali sportowej przy ulicy Matejki odbyła się pierwsza edycja turnieju piłkarskiego Chojnów Cup. Honoru naszego miasta - z powodzeniem - bronili młodzi zawodnicy Chojnowianki Chojnów.
10 styczeń 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Walki braci Niemczyk na gali w Zawoni. Zobacz zdjęcia
Za nami gala bokserska zorganizowana przez grupy Kownacki i RBK Promotions w podwrocławskiej Zawoni. Na ringu zobaczyć mogliśmy m.in. Łukasza i Mateusza Niemczyków. Podopiecznym trenera Arkadiusza Lewandowskiego poszło ze zmiennym szczęściem.