Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Sport

25 wrzesień 2022, KS Chojnowianka, Wszystkich komentarzy: 0
Zwycięctwo w meczu na szczycie
Do meczu z Iskrą Kochlice nasi piłkarze przystąpili niezwykle zmobilizowani, gdyż rywal był z najwyższej półki jak na warunki A klasowe...
24 wrzesień 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Kolejny chojnowski zawodnik wystartuje na Mistrzostwach Polski
W dziale sportowym powracamy do tematu lokalnego boksu. Okazje są dwie: Zbliżające się Mistrzostwa Polski z udziałem chojnowskiego zawodnika oraz zebranie sprawozdawcze Dolnośląskiego Okręgowego Związku Bokserskiego, którego gospodarzem dzisiaj było nasze miasto.
23 wrzesień 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Sportowy piątek w Trójce [ZDJĘCIA]
Na zakończenie tygodnia w Szkole Podstawowej nr 3 zorganizowane zostały zawody w biegach przełajowych. Zobacz zdjęcia z wydarzenia.
23 wrzesień 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowscy uczniowie wzięli udział w Biegu Orląt [ZDJĘCIA]
Na Stadionie Miejskim oraz w sąsiednim parku odbył się dzisiaj Bieg Orląt. Wydarzenie skierowane zostało do uczniów w wieku 9 lat w chojnowskich szkół podstawowych. Zobacz zdjęcia z biegu.
05 wrzesień 2022, KS Chojnowianka, Wszystkich komentarzy: 0
Marcin Kulik show. Wysokie zwycięstwo Chojnowianki z Unią Szklary Górne
Nie pierwszy raz napastnik Marcin Kulik strzela kilka bramek w jednym meczu. Tym razem na oczach ponad 300 kibiców zgromadzonych na stadionie w Chojnowie zaaplikował rywalowi 4 bramki. Nie byłoby oczywiście tak wysokiego zwycięstwa, gdyby nie świetna postawa całego zespołu.
29 sierpień 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Klub Jeździecki Jaroszówka: 3 medale Mistrzostw Dolnego Śląska są nasze
W miniony weekend zawodnicy z Klubu Jeździeckiego Jaroszówka wystąpili na zawodach WKKW w Strzegomiu w ramach których odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska.
22 sierpień 2022, KS Chojnowianka, Wszystkich komentarzy: 0
Wysokie zwycięstwo Chojnowianki
Od minuty ciszy arbiter Robert Żółty rozpoczął mecz z Lubiatowianką Lubiatów - w ubiegłym tygodniu odszedł bowiem do wieczności były działacz naszego klubu Józef Szymański. Po ostatniej wysokiej porażce w Parszowicach nasi piłkarze cel mieli jeden: wygrać przekonująco z Lubiatowianką i jak najszybciej zapomnieć o wcześniejszej porażce.
20 sierpień 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zobacz zdjęcia z dzisiejszych zawodów w Parku Piastowskim
Młodzi kolarze z Dolnego Śląska zjechali się dziś do Chojnowa, by zmierzyć się z trudnymi trasami Parku Piastowskiego. Zobacz zdjęcia z wydarzenia.
20 sierpień 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Kolarska sobota w Parku Piastowskim [ZAPOWIEDŹ]
Kolarskie emocje wracają na Wzgórze Chmielowe. UKKS Oriens Chojnów zaprasza na Ligę Szkółek Koalrskich MTB o Puchar Burmistrza Miasta Chojnowa.
08 sierpień 2022, KS Chojnowianka, Wszystkich komentarzy: 0
KS Chojnowianka: Zwycięstwo w Pucharze Polski [ZDJĘCIA]
Bardzo dobrze zaprezentował się w Pucharze Polski zespół Chojnowianki prowadzony przez trenera Zielenia. Chojnowianie na własnym stadionie pokonali Zawiszę Serby 3:2.
05 lipiec 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Kolejna edycja Święta Sportu i Zdrowia
Urząd Gminy zaprasza na kolejną edycję Święta Sportu i Zdrowia - tym razem do Rokitek.
30 czerwiec 2022, KS Chojnowianka Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
KS Chojnowianka: Nabór do akademii piłkarskiej oraz na stanowiska trenerów sekcji młodzieżowych
Klub Piłkarski Chojnowianka ogłosił nabór do grup Akademii Piłkarskiej oraz nabór na stanowiska trenerów sekcji młodzieżowych KS Chojnowianka Chojnów.
24 czerwiec 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Nowy zarząd Chojnowianki
23 czerwca w Domu Schrama odbyło się Walne Zgromadzenie członków KS Chojnowianka. Głównym punktem był wybór nowego prezydium klubu i komisji rewizyjnej.
21 czerwiec 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Z oktagonu na triathlonową trasę
19 czerwca w pobliskich Jezierzanach odbyły się zawody triathlonowe. Wśród startujących znalazł się Sławomir Prusik, który wystartował na dystansie 1/8 Ironman.
13 czerwiec 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Mistrzostwa MMA: Sławomir Prusik, Piotr Gałaszkiewicz i Bartek Staszkiewicz z medalami
W miniony weekend w Puławach odbyły się 4. Mistrzostwa MMA przygotowane przez Stowarzyszenie MMA Polska. Na starcie pojawiło się 262 zawodników, w tym reprezentanci Coloseum Boxing Chojnów, którzy wrócili do swojego miasta z dwoma tytułami Mistrzów Polski!
12 czerwiec 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Chojnów Cup II. Sobotnia rywalizacja na Stadionie Miejskim [ZDJĘCIA]
W minioną sobotę na Stadionie Miejskim odbyła się druga edycja turnieju piłkarskiego Chojnów Cup. Zobacz, jak poradzili sobie podopieczni KS Chojnowianka. Prezentujemy zdjęcia z wydarzenia.
28 maj 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Bracia Niemczyk powrócili z Ameryki. Zobacz zdjęcia z nowojorskiej gali
Z Ameryki do Chojnowa powrócili chojnowscy bokserzy. Wschodzące gwiazdy polskiego boksu zaprezentowały świetną formę podczas walk zorganizowanych przez Kownacki Management i RBK Promotions w Nowym Jorku.
21 maj 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Bracia Niemczyk walczą dziś w Nowym Jorku. Sprawdź, gdzie będzie można zobaczyć galę...
Za nami oficjalne ważenie przed dzisiejszą galą "Rising New Stars" organizowaną przez grupę RBK Promotions oraz The New Mexican Promotions. Na ringu zobaczyć będziemy mogli Mateusza i Łukasza Niemczyków. Sprawdź, gdzie będzie można zobaczyć galę...
19 maj 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Chojnów Cup vol. 2. Znamy listę drużyn biorących udział w turnieju
Już 11 czerwca na Stadionie Miejskim odbędzie się druga edycja turnieju Chojnów Cup. Organizatorzy zaprezentowali listę drużyn, biorących udział w zawodach.
18 maj 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Bracia Niemczyk w sobotę zawalczą w Nowym Jorku. Znamy ich rywali
Zawodnicy grupy Kownacki Management już 21 maja wystąpią przed polską publicznością w Nowym Jorku. Na ringu zobaczymy m.in. braci Niemczyk, wychowanków klubu Champion Chojnów. Młodzi adepci boksu zawodowego stoczą swoje pojedynki w Amazura Concert Hall na gali organizowanej przez grupę RBK Promotions oraz The New Mexican Promotions.