Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH


Aktualne wydarzenia

06 grudzień 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Ośmiu nieodpowiedzialnych kierowców zatrzymanych w ciągu weekendu
W miniony weekend na drogach powiatu legnickiego zatrzymano aż ośmiu nieodpowiedzialnych kierowców. Trzech było w stanie nietrzeźwości, dwóch prowadziło po zażyciu środków odurzających natomiast trzech posiadało zakaz prowadzenia pojazdów.
06 grudzień 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Nocne dźwięki chojnowskiego zamku

Gdy milkną głosy zwiedzających zamykane są muzealne sale a noc przykrywa swą ciemnością miasto - echa i szepty uśpione w chojnowskim zamku odżywają. Nie łatwo jest zobaczyć - dużo łatwiej jest usłyszeć...

W miniony piątek w sali sgraffitowej chojnowskiego zamku miała miejsce premiera słuchowiska "Wichrowa noc w muzeum". Zrealizowanego we współpracy z Michałem Zygmuntem - gitarzystą, kompozytorem i łowcą dźwięków.

05 grudzień 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Mikołaje na Rynku [ZDJĘCIA]
Zgodnie z zapowiedzią, Mikołaje na motocyklach (i nie tylko) powrócili na chojnowski Rynek. Zobacz zdjęcia z wydarzenia.
04 grudzień 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 6
UM zapowiada konsultacje społeczne w sprawie oferty kulturalno-sportowej Chojnowa
Na przełomie stycznia i lutego planowane są konsultacje społeczne na temat oferty kulturalno-sportowej Chojnowa. - Będziesz mógł/mogła wyrazić swoje zdanie na temat wydarzeń, które odbywają się w mieście, a także pomóc w stworzeniu nowej oferty - informuje Urząd Miejski.
03 grudzień 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Kolejna przerwa w dostawie wody
Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej zapowiada kolejną przerwę w dostawie wody, która w poniedziałek dotknie mieszkańców północno-zachodniej części miasta.
03 grudzień 2021, Partnerstwo,
Włoskie śniadania w Piccolo Mondo
Chojnowska pizzeria Piccolo Mondo startuje z ofertą śniadaniową. Rozpocznij dzień z pożywnymi daniami z półwyspu Apenińskiego.
03 grudzień 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Strażacy z gminy Chojnów uczcili pamięć druhów z Czernikowa
Strażacy z całej Polski uczcili pamięć zmarłych druhów z Czernikowa, którzy jadąc alarmowo do pożaru, zderzyli się z samochodem ciężarowym. W akcję włączyli się także strażacy z gminy Chojnów.
03 grudzień 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Kolejka chętnych do inwestycji w Okminach i szansa na spore pieniądze dla budżetu gminy
Okmiański "Grunt na medal" przyciąga kolejnych inwestorów. W tym roku udało się sprzedać około 10 hektarów terenów inwestycyjnych - w przyszłym roku liczba ta można być dużo większa. Oznacza to spore pieniądze dla budżetu gminy i kolejne inwestycje w Okmianach.
02 grudzień 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wybrano najkorzystniejszą ofertę na modernizację oczyszczalni ścieków
Wybrano najkorzystniejszą ofertę na modernizację oczyszczalni ścieków w Goliszowie. To jeden z ważniejszych punktów na liście tegorocznych inwestycji z zakresu gospodarki komunalnej i ochrony środowiska.
02 grudzień 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Piątek i weekend w chojnowskim kinie. Zobacz repertuar
Zobacz co będzie grane w najbliższy weekend w chojnowskim Kinie Kultura.
02 grudzień 2021, Urząd Gminy Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
Gmina Chojnów zwycięzcą IX edycji konkursu "Grunt na Medal"
Dzisiaj w Warszawie odbyła się uroczysta konferencja organizowana z okazji zakończenia kolejnej edycji ogólnopolskiego konkursu „Grunt na Medal”, podczas którego zostali wyłonieni laureaci z każdego województwa. Gmina Chojnów została laureatem konkursu w województwie dolnośląskim. Statuetkę odebrali Wójt Gminy Chojnów Andrzej Pyrz oraz Zastępca Wójta Gminy Chojnów Grzegorz Styrkowiec.