Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Ostatnie gazetki

Aktualne wydarzenia

24 marzec 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Prowadził pod wpływem środków odurzających i uciekał przed policją
Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Chojnowie po pościgu zatrzymali 34-letniego kierowcę Volkswagena, który nie posiadał uprawnień do kierowania. Wstępne badanie wykazało, że prowadził pojazd po użyciu środków odurzających, a w samochodzie ujawniono kilka porcji handlowych metamfetaminy i utracony w wyniki przywłaszczenia telefon komórkowy.
24 marzec 2022, Partnerstwo,
Salon fryzjerski – urządź go z głową!
To jak zaprojektujesz i wyposażysz swój salon fryzjerski może zaważyć o jego powodzeniu i renomie wśród klientów. Oczywiście, lokalizacja jest ważna, ale równie istotne jest wnętrze.
24 marzec 2022, Starostwo Powiatowe,
XXV Dolnośląski Konkurs Recytatorski PEGAZIK 2022
23 marca w Starostwie Powiatowym w Legnicy odbyły się eliminacje do XXV Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „Pegazik”.
23 marzec 2022, admin,
[WYNIKI KONKURSU] Wygraj bilety na film "Ambulans"
Zapraszamy do udziału w naszym kolejnym konkursie. Tym razem do wygrania są podwójne wejściówki na piątkowe seanse filmu "Ambulans" w legnickim kinie Helios. Oczekujemy jedynie odpowiedzi na proste pytanie.
23 marzec 2022, Partnerstwo,
Filmowa rozgrzewka na ekranach kin Helios!
W nadchodzący weekend za oceanem odbędzie się gala wręczenia najbardziej prestiżowych nagród filmowych jakimi są Oscary®. Tego wieczoru emocje sięgną zenitu, a fani kinematografii na całym świecie będą trzymali kciuki za swoje ulubione filmy i ich twórców. Nie mniejsze emocje czekają też widzów, którzy wybiorą filmy z repertuaru sieci kin Helios. Już teraz jest szansa obejrzenia na dużym ekranie filmów, które powalczą o Oscary w przyszłym roku.
23 marzec 2022, Urząd Gminy Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
OSP w Jaroszówce otrzyma nowy wóz strażacki
Jeszcze w tym roku Ochotnicza Straż Pożarna w Jaroszówce wzbogaci swoją flotę o nowy wóz bojowy. W dniu 21 marca br. podczas uroczystości z udziałem krajowych i dolnośląskich władz PSP Wójt Gminy Chojnów Andrzej Pyrz oraz Prezes OSP Jaroszówka Paweł Nigbar odebrali promesę na dofinansowanie.
23 marzec 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wkrótce rusza kwalifikacja wojskowa
4 kwietnia rusza tegoroczna kwalifikacja wojskowa. W całym kraju procedurą objętych zostanie około 220 tysięcy osób. Zobacz, kto ma obowiązek do stawienia się przed komisją lekarską.
23 marzec 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Uczcili pamięć strażaków, którzy ponieśli śmierć ratując ludzkie życie
Strażacy podlegli Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Legnicy w odpowiedzi na Apel Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej nadbryg. Andrzeja Bartkowiaka uczcili minutą ciszy pamięć o ukraińskich strażakach, którzy ponieśli śmierć ratując ludzkie życie.
23 marzec 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Przedstawiciele gminy nie wnoszą zastrzeżeń do przebiegu i konstrukcji nowej A4
We wtorek odbyła się konferencja organizowana przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad poświęcona planom rozbudowy autostrady A4 na odcinku przebiegającym przez teren gminy Chojnów. W spotkaniu udział wzięli mieszkańcy i przedstawiciele władz gminy.
22 marzec 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Dary z Powiatowego Zespołu Szkół trafiły na Ukrainę
Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie włączył się w zbiórkę darów dla Ukrainy prowadzoną przez powiat legnicki oraz Studio Wschód z Wrocławia. Wśród zebranych darów, które bezpośrednio trafiły do Lwowa i Chmielnickiego znalazły się: żywność, leki, opatrunki, środki higieniczne oraz sprzęt — łóżka polowe, materace i śpiwory.
22 marzec 2022, Collegium Witelona, Wszystkich komentarzy: 0
Collegium Witelona: Ruszyło Centrum Spotkań dla Uchodźców
Dwuletnia Olesia i jej braciszek Timur to jedne z pierwszych, ukraińskich dzieci, które odwiedziły Centrum Spotkań dla Uchodźców, otwarte w poniedziałek (21 marca) przez Collegium Witelona Uczelnię Państwową w Legnicy.