Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
 • Polish
 • English

 • Xantos
  • Xantos

Ostatnie gazetki

 • GP Badminton
  • GP Badminton
 • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie

Aktualne wydarzenia

19 kwiecień 2018, PWSZ im. Witelona w Legnicy, Wszystkich komentarzy: 0
W PWSZ im. Witelona w Legnicy uwolnisz książkę
Na terenie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy, Biblioteka stworzyła specjalne półki bookcrossingowe, gdzie czytelnicy mogą wymieniać się książkami, których już nie czytają.
18 kwiecień 2018, Partnerstwo,
BabyLove zaprasza. Zobacz co oferuje nowy chojnowski sklep z arykułami dla dzieci i niemowląt
10 lutego przy ulicy Rejtana otwarty został nowy sklep z artykułami dla dzieci i niemowląt. BabyLove oferuje bogatą ofertę akcesoriów, odzieży i zabawek.
18 kwiecień 2018, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowscy gimnazjaliści rozpoczęli cykl egzaminów
18 kwietnia w obydwu chojnowskich gimnazjach rozpoczął się cykl egzaminów gimnazjalnych. W pierwszy dzień uczniowie zmierzyli się z historią, WOS-em oraz językiem polskim. Zdaniem większości tegoroczny egzamin w części humanistycznej okazał się bardzo prosty. Czy tak samo będzie jutro na części matematyczno-przyrodniczej?Zobaczymy.
18 kwiecień 2018, Partnerstwo,
Otwarty Rodzinny Turniej w Badmintona w Play City

Już w najbliższą niedzielę 22.04.2018 od godziny 13.00 w Parku Rozrywki Play City odbędzie się otwarty rodzinny turniej w badmintona. To doskonała zabawa z nutą sportowej rywalizacji, w której udział wziąć może praktycznie każdy. Do wygrania będą atrakcyjne nagrody.

18 kwiecień 2018, Partnerstwo,
Ogłoszenie: Wynajmę lokal użytkowy
Wynajmę lokal użytkowy w Chojnowie, przy ulicy Kolejowej 32/2 o powierzchni 51 m².
18 kwiecień 2018, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Już w najbliższą sobotę Rozśpiewane Nutki w Domu Kultury. To będzie rekordowa edycja
21 kwietnia w Domu Kultury odbędzie się kolejna edycja Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Rozśpiewane Nutki. Na scenie sali widowiskowej zaprezentuje się 70 młodych wokalistów podzielonych na trzy kategorie wiekowe. Organizatorzy zapowiadają ogrom muzycznych doznań i emocji.
18 kwiecień 2018, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Świadectwo byłej więźniarki Auschwitz – wzruszająca prelekcja w Powiatowym Zespole Szkół

We wtorkowe przedpołudnie uczniowie Powiatowego Zespołu Szkół mieli okazję wysłuchać wyjątkowego świadectwa Marii Kisielewskiej-Podrez – byłej więźniarki niemieckiego obozu Polenlager nr 10 w Larahütte (Siemianowice Śląskie); Prezes Zarządu Koła Polskiego Związku Byłych Więźniów Politycznych Hitlerowskich Więzień i Obozów Koncentracyjnych. Pani Maria do obozu koncentracyjnego trafiła jako 5-letnie dziecko.

17 kwiecień 2018, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Festiwal Dolnośląska Wieś w Piotrowicach w miejsce Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych
Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych przenosi się z Piotrowic do Książa. Czy oznacza to koniec rokrocznych wystaw organizowanych w gminie Chojnów? Nic bardziej mylnego. Urząd Gminy przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego i Dolnośląskiej Izby Rolniczej w nieco bardziej kameralny sposób chce kontynuować wystawiennicze tradycje piotrowickiego kompleksu pałacowo-parkowego.
17 kwiecień 2018, Partnerstwo,
Czy w chojnowskiej Mrówce można kupić duży sprzęt AGD? Zapraszamy do udziału w konkursie!
1 i 2 czerwca market budowlany PSB-Mrówka hucznie obchodzić będzie swoje urodziny, na które zaprasza wszystkich mieszkańców ziemi chojnowskiej. Na klientów sklepu czekają dwa dni atrakcji, promocji i konkursów. Zobacz co przygotowali organizatorzy i weź udział w konkursach z wyjątkowymi nagrodami.
17 kwiecień 2018, Partnerstwo, Wszystkich komentarzy: 0
Aktualne tematy literatury naukowej

Literatura naukowa – szczególnie ta dość powszechnie wykorzystywana, a więc dotycząca psychologii, sprzedaży, finansów i e-commerce – budzi spore zainteresowanie. Źródła drukowane są znacznie lepiej przygotowane i bardziej wiarygodne od internetowych, więc to nie dziwi. A jakie tematy w tym roku są najważniejsze?

17 kwiecień 2018, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Awaria sieci wodociągowej. Do 12:00 Okmiany bez wody
Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej informuje o przerwie w dostawie wody.