Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
 • Polish
 • English
 • NC
  • NC
 • Xantos
  • Xantos

Ostatnie gazetki • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie

Aktualne wydarzenia

15 marzec 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Rewitalizacja "muszli" w Parku Śródmiejskim - kolejny projekt w ramach Budżetu Obywatelskiego

Na naszą skrzynkę pocztową wpłynęły kolejne trzy projekty zaproponowane w ramach Budżetu Obywatelskiego. Tym razem ich autorem jest radny powiatu legnickiego Grzegorz Gapski. Prezentacje projektów rozpoczniemy od północnej części Chojnowa; mieszkańcy tego rejonu w głosowaniu będą mogli oddać głos na koncepcję rewitalizacji "muszli" w Parku Śródmiejskim.

15 marzec 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
SpongeBob, Sierżant Panda, Pancernik oraz miejscowi policjanci uczyli zasad ruchu drogowego

Policjanci z Komisariatu Policji w Chojnowie oprócz zapewniania bezpieczeństwa na terenie naszych gmin zajmują się także edukowaniem młodego pokolenia mieszkańców ziemi chojnowskiej. Tym razem na komisariacie gościły dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 4.

15 marzec 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Uczniowie SP4 znają powiat legnicki jak swój dom

Jak dobrze znasz swój powiat? Z pewnością nie tak dobrze jak uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4: Natalia Borowy, Eliza Laskowska i Wiktor Cieśla, którzy zajęli drugie miejsce w konkursie organizowanym przez Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego w Legnicy, powiat legnicki oraz Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Legnicy.

15 marzec 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Ciąg dalszy sukcesów tenisistów stołowych
Po mistrzostwach powiatu legnickiego przyszedł czas na Mistrzostwa Strefowe LZS strefy IV, które odbyły się 11 marca w Gierałtowcu. Strefa IV składa się z czterech powiatów: legnickiego, złotoryjskiego, jaworskiego i średzkiego.
14 marzec 2017, Partnerstwo, Wszystkich komentarzy: 0
Posiłki spożywane w taki sposób są smaczniejsze i lepsze dla naszego zdrowia...

Co smakuje nam najlepiej i ma znakomity wpływ na nasze zdrowie? Nikogo nie zaskoczy chyba odpowiedź, że są to posiłki spożywane na świeżym powietrzu i w miłym towarzystwie. Sezon grillowy i garden party już wkrótce się rozpocznie, zatem nie zwlekaj i przygotuj swój ogród na pyszne śniadania, obiady, kolacje i desery wśród zieleni i w pełnym słońcu.

14 marzec 2017, Stow. Retrofutbolistów, Wszystkich komentarzy: 4
III Biesiada Retrofutbolistów Chojnowa

Serdecznie zapraszamy na III Biesiadę Retrofutbolistów Chojnowa.

14 marzec 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Ruszają Mistrzostwa Europy. Łukasz Niemczyk poznał swojego pierwszego rywala

Przed nami kilkudniowe zmagania bokserskie w ramach Mistrzostw Europy U-22 w boksie.Gospodarzem zawodów jest rumuńskie miasto Braiła. Honoru naszego miasta bronić będzie reprezentant Polski Łukasz Niemczyk.

14 marzec 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Dzień Kobiet w stylu lat 20. i na ludowo

Dzień Kobiet w Krzywej to już wieloletnia tradycja. Co roku w okolicach 8 marca świetlica wiejska w tej miejscowości gromadzi panie z gminy Chojnów, które wspólnie świętują swoje święto. Święto, które w naszej części Europy celebrowane jest w wyjątkowy sposób.

14 marzec 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Organizatorzy Charytatywnej Gali Bokserskiej dziękują wszystkim ludziom o wielkim sercu

Minął już tydzień od organizowanej przez klub Champion Chojnów Powiat Legnicki Charytatywnej Gali Bokserskiej, której celem była zbiórka pieniędzy na rzecz chorej na nowotwór Marty Bodniewicz. Przyszedł czas na podsumowanie, podziękowania i przekazanie zebranych środków dla bohaterki gali.

13 marzec 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
"Eliksir starości" - sposób na młode, niepokorne pokolenie

Po raz kolejny chojnowski Dom Kultury gościł obchody Dnia Kobiet. Z tej okazji na scenie zaprezentowali się członkowie grupy teatralnej "Antykwariat" w przedstawieniu pt. "Eliksir starości".

13 marzec 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Kolejne sukcesy chojnowskich taekwondoków - Oberlausitz-Cup zakończony z pięcioma medalami!

W minioną sobotę w górnołużyckim Budziszynie odbyła się 19. edycja Oberlausit-Cup. Na starcie zawodów pojawiło się blisko 200 zawodników z 24 niemieckich i polskich klubów Taekwondo WTF, w tym z chojnowskiego LMKS "SFORA". "Nasi" wrócili z Niemiec z pięcioma medalami!