Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica Cuprum
  • OLA PHU
    • OLA PHU

Ostatnie gazetki

  • HTM Kowalczykowie
    • HTM Kowalczykowie
  • Gabinety lekarskie
    • Gabinety lekarskie

Aktualne wydarzenia

09 wrzesień 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Znamy już wykonawcę budowy drogi Konradówka-Gołaczów
Znamy już wykonawcę przebudowy drogi łączącej Konradówkę z Gołaczowem. To jedna z najważniejszych tegorocznych inwestycji w gminie Chojnów. Jej zakończenie planowane jest na listopad 2020 roku.
09 wrzesień 2020, Partnerstwo,
Usługi asenizacyjne EKO-MIŁ
EKO-MIŁ - szybki i bezproblemowy wywóz nieczystości płynnych.
09 wrzesień 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Nabór wniosków o stypendia w jubileuszowej edycji Programu “zDolny Śląsk”
Fundacja Edukacji Międzynarodowej poinformowała o rozpoczęciu naboru wniosków w XX – jubileuszowej – edycji Programu Stypendialnego “zDolny Śląsk”. Konkurs adresowany jest do uzdolnionych uczniów szkół podstawowych i średnich z terenu Dolnego Śląska.
09 wrzesień 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Gmina Chojnów laureatem konkursu "Samorząd Promujący Zdrowie"
Gmina wiejska Chojnów została laureatem konkursu "Samorząd Promujący Zdrowie". Gmina została doceniona m.in. skuteczne działania w dziedzinie profilaktyki zdrowotnej.
08 wrzesień 2020, Rafał Wyciszkiewicz, Wszystkich komentarzy: 0
Z Kołobrzegu do Krynicy Morskiej. Wyprawa rowerowa chojnowskiego cyklisty (część 2)Po roku przerwy chojnowski pasjonat zwiedzania kraju rowerem Rafał Wyciszkiewicz, postanowił dokończyć rowerową podróż wzdłuż Wybrzeża. Jako że 2 lata temu z Żar szlakiem wzdłuż Odry, dojechał do Kołobrzegu, teraz postawił sobie za cel dotarcie do granicy Polski za Krynica Morską. Oto druga część jego relacji...
08 wrzesień 2020, Partnerstwo,
Jak wyjść ze spirali zadłużenia?

Gdy brakuje pieniędzy, kredyty i pożyczki pomagają osobom w potrzebie w sfinansowaniu ważnych wydatków. To pozytywna strona produktów finansowych – negatywna jest taka, że nad pożyczaniem można w pewnym momencie stracić kontrolę, wpadając w spiralę zadłużenia. Czym ona jest i jak się z niej wydostać?

08 wrzesień 2020, PWSZ im. Witelona w Legnicy, Wszystkich komentarzy: 0
Trwa drugi nabór na studia w PWSZ im. Witelona w Legnicy

Do 6 października 2020 roku w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy trwa rekrutacja kandydatów na studia na rok akademicki 2020/2021 w ramach drugiego naboru. Jest to szansa dla osób, które nie zdążyły zapisać się na studia wcześniej. Przyjmowanie dokumentów trwa do 7 października 2020 r. Ogłoszenie list kandydatów przyjętych na I rok studiów odbędzie się 9 października 2020 r.

07 wrzesień 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Złodziejka zatrzymana przez chojnowskich policjantów
Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Chojnowie w wyniku intensywnej pracy operacyjnej zatrzymali 20-letnią sprawczynię kradzieży w jednej ze wsi na terenie gminy, której łupem były pieniądze, biżuteria i książeczka wojskowa. Sprawczyni grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.
07 wrzesień 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Niedziela z dziełami Freyera, Buxtehude, Messiaena, Bacha i Surzyńskiego
Damian Koneczny wystąpił w ramach ostatniego chojnowskiego koncertu zorganizowanego w ramach tegorocznych Letnich Koncertów Organowych. Podczas niedzielnego spotkania w chojnowskiej farze usłyszeć mogliśmy dzieła m.in. Augusta Freyera, Dietricha Buxtehude, Johanna Sebastiana Bacha, Mieczysława Surzyńskiego czy Oliviera Messiaena.
07 wrzesień 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Posiadał aż pięć aktywnych zakazów prowadzenia pojazdów
Policjanci zatrzymali 30-letniego mieszkańca Chojnowa, który prowadził samochód mimo 5 aktywnych zakazów prowadzenia pojazdów mechanicznych. Wobec kierującego sąd może orzec karę pozbawienia wolności nawet do 5 lat.
06 wrzesień 2020, admin2, Wszystkich komentarzy: 0
Wysoka przegrana Chojnowianki i Orlika. Wyniki weekendowych rozgrywek

Za nami weekendowe rozgrywki w piłkarskich ligach niższych. Prezentujemy wyniki spotkań rozegranych przez zespoły reprezentujące ziemię chojnowską.

Sklep Bigform