Chojnow.pl
Ładuję
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
 • Polish
 • English
 • NC
  • NC
 • Xantos
  • Xantos

Ostatnie gazetki • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie

Aktualne wydarzenia

02 luty 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Co jest grane w Chojnowie?

Chojnowskie Kino Kultura w tym tygodniu proponuje nam m.in. „Powidoki”, czyli ostatni film zrealizowany przez Andrzeja Wajdę. W repertuarze tradycyjnie nie zabraknie także czegoś dla najmłodszych kinomanów.

02 luty 2017, KGP, KSP i PKO BP, Wszystkich komentarzy: 0
Policja ostrzega przed fałszywymi wnuczkami i policjantami
Oszuści "na wnuczka" i "na policjanta" wciąż oszukują starsze osoby. Wyłudzają pieniądze od naszych babć, mam, cioć, dziadków, ojców i wujków. Nie bądźmy obojętni i wcześniej ostrzegajmy naszych krewnych przed osobami podszywającymi się pod członków rodziny czy policjantów. Podarujmy im wiedzę o tym jak chronić się przed oszustami, uwrażliwiajmy ich i ostrzegajmy. Nie pozwólmy, aby nasi najbliżsi stracili dorobek swojego życia. Wczoraj legniccy policjanci odnotowali, aż 6 nieudanych prób oszustwa.
02 luty 2017, KRUS PT w Legnicy, Wszystkich komentarzy: 0
Każdego roku jest bezpieczniej
W 2017 roku prowadzone przez KRUS PT w Legnicy działania prewencyjne, prowadzone będą w szczególności na terenach gmin: Chojnów, Krotoszyce, Legnickie Pole, Męcinka oraz Wądroże Wielkie. W 2016r., w tych gminach odnotowano największy wzrost liczby zgłoszonych wypadków przy pracy rolniczej...
02 luty 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rozdajemy bilety na La La Land! - WYNIKI

Drodzy Czytelnicy! Mamy dla Was wejściówki na piątkowe (3 lutego) seanse filmu „La La Land” w legnickim kinie Helios.

01 luty 2017, Sail Swim, Wszystkich komentarzy: 0
I Noworoczne Zawody Pływackie
W środę 25 stycznia na Basenie Miejskim w Chojnowie dzieci ze szkółki pływania Sail Swim rywalizowały w zawodach pływackich organizowanych w ramach zajęć nauki pływania. Udział w zawodach wzięło ponad 50 zawodników chojnowskiej szkółki pływania.
01 luty 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Fotorelacja z balu karnawałowego w chojnowskim żłobku "Słoneczko"

Luty to czas zabaw karnawałowych - taka miała miejsce również dzisiejszego przedpołudnia w Żłobku Miejskim "Słoneczko" w Chojnowie. Zobacz, jak bawili się najmłodsi mieszkańcy Chojnowa.

01 luty 2017, Partnerstwo, Wszystkich komentarzy: 0
5 rzeczy, na które powinieneś zwrócić uwagę wybierając biuro tłumaczeń

Wybór odpowiedniego biura tłumaczeń gwarantuje zarówno wysoką jakość, fachowość i szybkość w realizacji tłumaczenia, ale także bezpieczeństwo Twoich dokumentów. Jeśli chcesz być pewien, że tłumaczenia tekstów, jakie zlecasz do realizacji, zostaną wykonane z dbałością i rzetelnością na najwyższym poziomie, pamiętaj o 5 kwestiach, na które powinieneś zwrócić uwagę przy wyborze biura tłumaczeń.

01 luty 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na "Ferie z Biblioteką 2017"

Do 10 lutego wszystkie chętne dzieci w wieku od 7 do 12 lat mogą zapisać się na bezpłatne zajęcia "Słucham, czytam, tworzę", które będą odbywać się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w okresie ferii zimowych.

31 styczeń 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Koncert charytatywny "Dla Karolinki" - znamy szczegóły wydarzenia

Wielkimi krokami zbliżamy się do lutowego koncertu charytatywnego, w ramach którego będą zbierane pieniądze na rehabilitację Karoliny Dul. Zobacz kto zaprezentuje się na scenie Domu Kultury i jak każdy z nas może włączyć się w akcję!

31 styczeń 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Łukasz Niemczyk trzecim najpopularniejszym sportowcem roku w plebiscycie Gazety Wrocławskiej!

Wczoraj wieczorem w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu odbyła się Dolnośląska Gala Sportu na której poznaliśmy wszystkich laureatów 64. Plebiscytu Gazety Wrocławskiej na Sportowca i Trenera Roku Dolnego Śląska. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć chojnowskiego akcentu.

31 styczeń 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Miejska Rzecznik Konsumentów zachęca do korzystania z darmowej pomocy i poradnictwa

Gościem ostatniej sesji Rady Miejskiej Chojnowa była Agnieszka Romanowska - Miejska Rzecznik Konsumentów w Legnicy, która od września ubiegłego roku, dzięki porozumieniu między miastem Legnicą a powiatem legnickim, sprawuje również obowiązki na rzecz mieszkańców powiatu ziemskiego. Zobacz jaką pomoc możesz uzyskać w biurze rzecznika.