Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Nowe mieszkania

  • OLA PHU
    • OLA PHU
  • HTM Kowalczykowie
    • HTM Kowalczykowie
  • Gabinety lekarskie
    • Gabinety lekarskie

Aktualne wydarzenia

17 marzec 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Rząd rozszerza obostrzenia na całą Polskę
Rząd podjął decyzję o wprowadzeniu rozszerzonych zasad bezpieczeństwa w całej Polsce. Dodatkowo rekomenduje pracę zdalną wszędzie tam, gdzie jest to możliwe. Zasady wprowadzone zostaną od soboty, 20 marca. Obowiązywać będą do 9 kwietnia, czyli obejmą także okres Świąt Wielkanocnych.
17 marzec 2021, Starostwo Powiatowe,
Wielkanocna radość w sercu

Wielkanoc we wszystkich krajacho korzeniach chrześcijańskich jest zdecydowanie największym, najważniejszym i najbardziej radosnym świętem. Dla wielu z nas to czas zadumy i czci dla Męki Pańskiej, a także moment odnowy i oczyszczenia. Wielkanoc to również tradycja – dekorowanie pisanek, poświęcenie pokarmów spożywanych podczas świątecznego, niedzielnego śniadania, wzajemne polewanie się wodą w Lany Poniedziałek.

17 marzec 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Liderzy gminy. Kolonia Kołłątaja i Jerzmanowice skorzystają dzięki aktywności mieszkańców
Kolonia Kołłątaja i Jerzmanowice to wsie które po raz kolejny okazały się liderami gminy Chojnów, jeżeli chodzi o frekwencję w głosowaniu w ramach Gminnego Chojnowskiego Budżetu Obywatelskiego.
17 marzec 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Budżet Obywatelski: Urząd Gminy publikuje listę wniosków przyjętych do realizacji

Urząd Gminy opublikował listę projektów, wybranych przez mieszkańców do realizacji w ramach VI edycji Gminnego Chojnowskiego Budżetu Obywatelskiego. Zobacz, jakie zmiany czekają podchojnowskie wsie.

17 marzec 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Ostatni podmuch zimy? Niebezpiecznie na drogach
Ciąg dalszy ochłodzenia na Dolnym Śląsku przypomina nam, że wciąż mamy kalendarzową zimę. Niskie temperatury będą nam jeszcze trochę towarzyszyć.
16 marzec 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
MBP zaprasza na tegoroczną edycję wystawy "Malujemy samodzielnie i z pomocą"
Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na tegoroczną edycję wystawę "Malujemy samodzielnie i z pomocą", która w marcu i kwietniu prezentowana będzie w Galerii Młodych.
16 marzec 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Rok 2020: Prawie 2 tys. zdarzeń drogowych i 80 osób wymagających specjalistycznej pomocy
W ubiegłym roku na terenie powiatu legnickiego oraz Legnicy doszło do prawie 2 tys. zdarzeń drogowych z czego prawie 70 to wypadki. Niemal 80 osób odniosło obrażenia wymagające udzielenia specjalistycznej pomocy medycznej, a pięcioro poniosło śmierć.
16 marzec 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Aktualny rozkład jazdy pociągów na chojnow.pl
Na łamach naszego portalu udostępniamy dla Was kolejowy rozkład jazdy ze stacji: Chojnów, Rokitki, Okmiany oraz przystanku osobowego Osetnica.
16 marzec 2021, Partnerstwo,
Tablice reklamowe do wynajęcia
W centrum Legnicy przy placu Słowiańskim znajduje się miejsce, które prawie każdy z nas kojarzy. Przejście podziemne w tej lokalizacji jest często uczęszczanym przez mieszkańców miejscem - łączy ono plac Słowiański z jedną najbardziej ruchliwych ulic Legnicy – ulicą Fryderyka Skarbka, gdzie w pobliżu swój przystanek ma także komunikacja miejska.
15 marzec 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Chojnowscy bokserzy wracają z Mistrzostw Dolnego Śląska z medalami. 2 złota i 1 brąz
W Wałbrzychu zakończyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska w Boksie. Na starcie rywalizacji nie zabrakło reprezentantów klubu Champion Chojnów, którzy do domu przywieźli dwa złote i jeden brązowy medal.
15 marzec 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Słodki Piątek w Trójce
Stowarzyszenie Przyjaciół Trójki po raz kolejny zaprasza na "Słodki Piątek".