Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica Cuprum
  • OLA PHU
    • OLA PHU

Ostatnie gazetki

  • HTM Kowalczykowie
    • HTM Kowalczykowie
  • Gabinety lekarskie
    • Gabinety lekarskie

Aktualne wydarzenia

01 wrzesień 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Przed nami ostatnia odsłona Letnich Koncertów Organowych
Przed nami ostatnia odsłona Letnich Koncertów Organowych. W najbliższą niedzielę w chojnowskiej farze zaprezentuje się Damian Konieczny - organista i dyrygent chóru parafii pw. św. Michała Archanioła na Muchoborze Wielkim, organista kaplicy komunalnej Cmentarza Osobowickiego oraz dyrygent Kameralnego Chóru Męskiego “Cantilena” działającego przy parafii pw. NMP Królowej Pokoju.
31 sierpień 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Policjanci częściej w okolicach szkół
Od jutra rozpoczynają się ogólnopolskie działania kontrolno-prewencyjne mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa niechronionym uczestnikom ruchu drogowego, w szczególności dzieciom i młodzieży rozpoczynającym naukę. Lokalna policja zapowiada czuwanie nad prawidłowym ruchem pojazdów i pieszych przede wszystkim w rejonie szkół.
31 sierpień 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Awaria na sieci wodociągowej w Chojnowie
Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej poinformował o awarii na sieci wodociągowej.
31 sierpień 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Partia Razem chce otwarcia chojnowskiej Przychodni Rejonowej
Zagrożenie epidemiczne zmusiło kilka miesięcy temu chojnowską Przychodnię Rejonową do zastosowania szczególnych procedur bezpieczeństwa dla ochrony pracowników oraz pacjentów. Zastąpienie osobistych wizyt lekarskich teleporadami na tak długi okres czasu budzi jednak obawy i wątpliwości wśród mieszkańców Chojnowa. Z prośbą o wyjaśnienie sytuacji i przywrócenie wizyt osobistych do kierownika Przychodni Rejonowej zwróciły się Anna Petroczko i Kaja Filaczyńska z partii Razem.
30 sierpień 2020, admin2, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki weekendowych rozgrywek piłkarskich

Za nami weekendowe rozgrywki w piłkarskich ligach niższych. Prezentujemy wyniki spotkań rozegranych przez zespoły reprezentujące ziemię chojnowską.

30 sierpień 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych. Poznaliśmy najkorzystniejszą ofertę
Konsorcjum firm Econ-Trader, Ekopartner oraz Remondis Legnica złożyło najkorzystniejszą ofertę w postępowaniu dotyczącym odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych w Chojnowie.
28 sierpień 2020, admin2, Wszystkich komentarzy: 0
Zapowiedź weekendowych rozgrywek piłkarskich

Przed nami weekendowe rozgrywki w piłkarskich ligach niższych. Prezentujemy harmonogram spotkań zespołów reprezentujących ziemię chojnowską.

28 sierpień 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Starostwo Powiatowe: Kolejka dedykowana przedsiębiorcom w wydziale komunikacji
Wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego od 1 września uruchamia dodatkową kolejkę dedykowaną przedsiębiorcom. Do obsługi firm wyznaczono oddzielne stanowisko.
28 sierpień 2020, Partnerstwo,
Play City ponownie otwarte od 1 września
Po przerwie związanej z pracami serwisowymi, która trwała przez cały sierpień, wszystkie strefy Parku Rozrywki Play City mieszczącego się na drugim piętrze Galerii Piastów, zostaną ponownie otwarte już 1 września.
28 sierpień 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Pijany mieszkaniec gminy Chojnów nie mógł zapanować nad autem
Policjanci zatrzymali 45-letniego mieszkańca gminy Chojnów, który nie mógł zapanować nad prowadzonym pojazdem. Okazało się, że kierowca miał niemal dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu.
28 sierpień 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Szkoła Podstawowa nr 4 szykuje się do rozpoczęcia roku szkolnego
Szkoła Podstawowa nr 4 zaprezentowała szczegółowe procedury zapewnienia bezpieczeństwa w szkole w związku z wystąpieniem epidemii oraz harmonogram spotkań uczniów z wychowawcami z okazji rozpoczęcia roku szkolnego.
Sklep Bigform