Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Sklep Bigform
Nowe mieszkania

  • OLA PHU
    • OLA PHU

Ostatnie gazetki

  • HTM Kowalczykowie
    • HTM Kowalczykowie
  • Gabinety lekarskie
    • Gabinety lekarskie

Aktualne wydarzenia

24 grudzień 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Nocne patrole Policji i Straży Granicznej
Zatrzymanie na gorącym uczynku kilku sprawców przestępstw oraz odzyskanie utraconego pojazdu - to efekt nocnych patroli Policji i Straży Granicznej. Działania prewencyjne ukierunkowane na zwalczaniu przestępczości są prowadzone w Legnicy i na terenie powiatu legnickiego.
23 grudzień 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Dary dla rodaków z Kresów
W legnickim starostwie miał miejsce finał przedświątecznej zbiórki darów dla naszych rodaków z Kresów. Akcję organizowana przez Studio Wschód od kilku lat jest wspierana przez powiat legnicki.
23 grudzień 2020, admin,
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, życzymy Państwu, aby ten wyjątkowy świąteczny czas przepełniony był radością, ciepłem i rodzinną atmosferą...
23 grudzień 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Kwarantanna narodowa. Basen i muzeum pozostają zamknięte
Od 28 grudnia baseny i siłownie nie będą już otwarte dla osób przygotowujących się do zawodów sportowych ani dla osób uczęszczających na naukę pływania - tak wynika z rozporządzenia wprowadzającego w całym kraju kwarantannę narodową.
23 grudzień 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 5
Protest na A4. Policja: Postaramy się, aby utrudnienia były jak najmniej dotkliwe dla kierowców
Na 23 grudnia zaplanowany został protest przedstawicieli branży transportowej. Utrudnień w ruchu drogowym możemy spodziewać się głównie na odcinku od węzła Krzywa w kierunku Wrocławia do węzła Pietrzykowice. Dolnośląska policja zapowiada monitorowanie sytuacji i kierowanie ruchem adekwatnie do rozwoju wydarzeń.
22 grudzień 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Budżet głównym tematem grudniowej sesji Rady Miejskiej
29 grudnia po raz ostatni w tym roku odbędzie się posiedzenie Rady Miejskiej. Głównym tematem obrad będzie budżet Chojnowa na rok 2021.
22 grudzień 2020, Partnerstwo,
Troszczysz się o planetę? Naprawiaj zamiast kupować!
Awaria sprzętu elektronicznego, starte podeszwy butów czy pęknięty szew w sukience wcale nie oznaczają zużycia danego przedmiotu. Wiele usterek da się naprawić z pomocą odpowiedniego fachowca. Wystarczy tylko wiedzieć, gdzie go szukać. Nasze chęci z pewnością doceni planeta - w końcu nadmierne gromadzenie śmieci to jeden z problemów, z którym walczyć musimy wszyscy.
22 grudzień 2020, Urząd Gminy Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
Pierwszy gminny żłobek powstanie w Kolonii Kołłątaja
Komfortowe i bezpieczne przestrzenie, w tym atrakcyjny i nowoczesny plac zabaw powstaną w przyszłym roku w Kolonii Kołłątaja. Budynek przystosowany będzie do przyjęcia 50 maluchów. Gmina Chojnów pozyskała na inwestycję ponad 1,6 mln. zł
22 grudzień 2020, Szkoła Podstawowa nr 4,
SP4news: Wesołych, zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia
Kolejny rok za nami… Rok trudny, dziwny, który długo pozostanie w naszej pamięci. W tym czasie nauczyliśmy się wiele, sprostaliśmy wyzwaniom, o których wcześniej nawet nam się nie śniło. Rok ten choć ciężki mógł nauczyć nas wiele, każdego czego innego, ale jedna nauka popłynęła do nas wszystkich. Współpraca to jest klucz do sukcesu. I za tę współpracę pragniemy Wszystkim podziękować- całej społeczności szkolnej!
21 grudzień 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Mieszkaniec podchojnowskiej wsi odpowie za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza
Prokuratura Rejonowa w Złotoryi zastosowała dozór policyjny wobec 27-letniego mieszkańca gminy Chojnów, który został oskarżony o naruszenie nietykalności cielesnej i kierowanie gróźb wobec funkcjonariusza policji podczas interwencji.
21 grudzień 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Coraz bliżej budowy gminnego żłobka? Wójt liczy na otwarcie placówki przed końcem 2021 roku
Budowa gminnego żłobka znalazła się w planach inwestycyjnych zawartych w budżecie gminy Chojnów na 2021 rok. Realizacja inwestycji ma być współfinansowana ze środków rządowego programu Maluch+. Z żłobka korzystać będzie mogło 50 dzieci.