Chojnow.pl
Ładuję
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
 • Polish
 • English
 • NC
  • NC
 • Xantos
  • Xantos

Ostatnie gazetki • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie

Aktualne wydarzenia

19 grudzień 2016, Partnerstwo,
Gabinet Zdrowa Stopa w Chojnowie zachęca do wizyty u podologa

Męczą cię bolesne odciski, brodawki, wrastające paznokcie? Nie czekaj do lata. Już teraz umów się na wizytę w gabinecie podologicznym i zadbaj o zdrowie i wygląd twoich stóp. Specjaliści są zgodni – o stopy należy troszczyć się tak samo, jak troszczymy się o serce, wątrobę czy nerki. Należy je obserwować i dbać o nie po to, by służyły nam jak najlepiej i jak najdłużej.

19 grudzień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wdzięcznością Rozbrzmiewam - fotorelacja z koncertu

W dwóch osłonach - typowo rozrywkowej i zimowej zaprezentowali się uczestnicy Pracowni Wokalnej Agnieszki Justyny Szumiło.

19 grudzień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Już jutro pierwsza z grudniowych sesji Rady Gminy

20 grudnia w sali posiedzeń Urzędu Gminy Chojnów odbędzie się kolejna sesja Rady Gminy. Początek zaplanowano na godzinę 12:30. W ramach sesji dojdzie do głosowania m.in. nad uchwałą w sprawie przyjęcia wieloletniej prognozy finansowej Gminy Chojnów na lata 2017-2025 oraz uchwałą w sprawie budżetu Gminy Chojnów na rok 2017.

16 grudzień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 1
"Nasi" w walce o tytuł najlepszego sportowca roku

Trwa 64. Plebiscyt Sportowy Gazety Wrocławskiej, którego celem jest wybór najlepszych sportowców i trenerów w 2016 roku na Dolnym Śląsku. Wśród nominowanych znaleźli się reprezentanci ziemi chojnowskiej. Zobacz kto znalazł się na liście głosowania i jak możesz go/ją wesprzeć.

16 grudzień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Świąteczna atmosfera nie opuszcza Domu Kultury

"Wdzięcznością Rozbrzmiewam" to tytuł kolejnego koncertu uczestników Pracowni Wokalnej Agnieszki Justyny Szumiło, który już w najbliższą sobotę odbędzie się w chojnowskim Domu Kultury.

16 grudzień 2016, SP Budziwojów, Wszystkich komentarzy: 0
Wielkie... wielkie... wielkie... Zagłębie
Wielkie... wielkie... wielkie... Zagłębie - taki głośny okrzyk dzieci, przywitał gości z Klubu Sportowego Zagłębia Lubin, którzy 14 grudnia 2016 roku zawitali do Szkoły Podstawowej, im. J. Brzechwy w Budziwojowie.
16 grudzień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rozdajemy wejściówki do Parku Rozrywki Play City - WYNIKI

Drodzy Czytelnicy! Przed nami kolejny konkurs, tym razem skierowany do dzieci! Do rozdania mamy 2 pojedyncze wejściówki do Parku Rozrywki Play City, który mieści się w Galerii Piastów w Legnicy.

16 grudzień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Czas na "Dekoracje Bożonarodzeniowe"

Zbliża się Boże Narodzenie - wyjątkowy czas w roku, który zawsze umilają nam świąteczne dekoracje, ozdoby czy bombki. Wszyscy doskonale wiemy, że największą wartość mają te ozdoby, które przygotujemy sami.

16 grudzień 2016, Urząd Gminy Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
Gminny Jarmark Bożonarodzeniowy po raz czwarty w Piotrowicach

Święta Bożego Narodzenia obfitują w piękne tradycje przekazywane zpokolenia na pokolenie. O wielu zapomniano, ale wiele przetrwało do dziś i są pielęgnowane w polskich domach, wzbogacają nasze świąteczne przeżycia. Jedną z pięknych tradycji świątecznych jest właśnie jarmark bożonarodzeniowy. W tym roku Gmina Chojnów organizuje kiermasz już po raz IV i ogromnym powodem do dumy jest fakt, że zainteresowanie i zapał wystawców nie gaśnie... a wręcz z roku na rok rośnie.

15 grudzień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 2
Co jest grane w Chojnowie?

Nie masz planów na weekend? W piątek i sobotę warto wybrać się do Kina Kultura. Repertuar chojnowskiego kina zapowiada się ciekawie. W tym tygodniu na dużym ekranie zobaczymy „Doktora Strange” oraz „Sekretne życie zwierzaków domowych”.

15 grudzień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Świąteczne przerwy w pracach basenu

W święta Bożego Narodzenia nie popływamy sobie - Basen Miejski będzie nieczynny 24 i 25 grudnia. Skorzystamy jednak z tego, że do końca roku nie ma zajęć lekcyjnych.