Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
 • Polish
 • English
 • NC
  • NC
 • Xantos
  • Xantos

Ostatnie gazetki • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie
 • Galeria Piastów: Fryzjeriada
  • Galeria Piastów: Fryzjeriada

Aktualne wydarzenia

04 kwiecień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zapis wideo z marcowej sesji Rady Gminy

Zapraszamy do obejrzenia zapisu wideo z ostatniej sesji Rady Gminy, która odbyła się 31 marca w sali posiedzeń Urzędu Gminy Chojnów.

04 kwiecień 2017, Partnerstwo, Wszystkich komentarzy: 0
Freelancerzy i biura tłumaczeniowe - jakie są główne różnice?

Wiele osób zastanawia się nad tym, jakie są różnice pomiędzy wynajmowaniem freelancera do wykonania tłumaczenia, a profesjonalnym biurem tłumaczeniowym? Niewątpliwie niejeden raz mogłeś zastanawiać się nad tym, co lepiej wybrać i nie wiedziałeś na jakiej podstawie podejmować tą trudną decyzję. Poniżej staramy się nieco naświetlić pewne kwestie związane z wykonywaniem tłumaczeń.

03 kwiecień 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Sokół Krzywa zgarnął 3 punkty

Sobotnie spotkanie Sokoła z Bazaltem Piotrowice zakończyło się wysoką wygraną gospodarzy.

03 kwiecień 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rezerwy Rokitek tryumfowały w Jadwisinie

Z wyjazdowego spotkania Czarni II Rokitki przywieźli zasłużone 3 punkty. Czarni przełamali dobrą passę zespołu Skory Jadwisin, który szczycił się, że od 5 lat nie przegrał na własnym boisku ani jednego meczu.

03 kwiecień 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Teatr LO zaprasza na spektakl pt. „Buszujący w zbożu”

Uczniowie chojnowskiego Liceum Ogólnokształcącego, działający w przyszkolnym kole teatralnym, serdecznie zapraszają mieszkańców Chojnowa i okolic na premierę spektaklu pt. „Buszujący w zbożu”.

03 kwiecień 2017, Partnerstwo, Wszystkich komentarzy: 0
Na zachodzie ponad 50 procent małych firm korzysta z tego typu rozwiązań...

Raporty i wyniki badań wciąż jasno wskazują, że znaczny odsetek małych firm w Polsce zarządza swoją dokumentacją i przepływem informacji w sposób całkowicie analogowy. Informatyzacja wśród małych i średnich firm goni Zachód, jednak nadal jest w tym zakresie sporo do zrobienia. Popularyzacja i coraz większa dostępność specjalistycznego oprogramowania może pomóc polskim przedsiębiorstwom uzyskać zupełnie nową jakość zarządzania. Wystarczy sięgnąć po odpowiednie rozwiązania.

03 kwiecień 2017, Partnerstwo, Wszystkich komentarzy: 0
Radio samochodowe - jak kupować?

Większość kierowców zdecydowanie nie wyobraża sobie jazdy samochodem bez radia samochodowego. Dzisiaj doradzamy w jaki sposób wybrać radio, aby służyło przez długi czas i zapewniało jak najlepszy dźwięk podczas podróżowania. Na czym najbardziej się skupiać?

03 kwiecień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 1
"Komisariat Policji w Chojnowie powoli odzyskuje swój autorytet"

Jednym z tematów ostatniej sesji Rady Miejskiej była informacja o stanie bezpieczeństwa pożarowego i publicznego. Wśród gości obrad znaleźli się m.in. podkom. Krzysztof Lewandowski z Komisariatu Policji w Chojnowie oraz nadkom. Przemysław Laskowski - Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Legnicy. Dyskusja z przedstawicielami lokalnych struktur policji dotyczyła m.in. bezpieczeństwa w naszym mieście, liczby policjantów, liczby patroli w weekendy, czy kwestii wyjątkowo częstego karania kierowców w okolicach chojnowskich szkół.

03 kwiecień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Małgorzata Światłoń w rywalizacji o Dolnośląski Puchar Sportów Wytrzymałościowych

By zostać sklasyfikowanym w Dolnośląskim Pucharze Sportów Wytrzymałościowych należy ukończyć 8 zawodów, na które składają się biegi, duathlony i triathlony. Za nami już trzy rywalizacje, na starcie których nie mogło zabraknąć zawodniczki Czarnych Rokitki - Małgorzaty Światłoń.

03 kwiecień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Widziałeś gdzieś tego foksteriera? (aktualizacja)

W sobotę w Miłkowicach zaginął pies rasy Foksterier. Najprawdopodobniej znajduje się on aktualnie na terenie Chojnowa.

03 kwiecień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Z kamerą na sesji Rady Miejskiej

Zapraszamy do obejrzenia zapisu wideo z ostatniej sesji Rady Miejskiej, jaka miała miejsce 30 marca 2017 roku w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Chojnowie.