Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
  • Xantos
    • Xantos

Ostatnie gazetki

  • HTM Kowalczykowie
    • HTM Kowalczykowie

Aktualne wydarzenia

22 luty 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Charytatywna Punkowa Potupaja w Jubilatce

Chojnowski zespół Polish Fiction zaprasza na premierowy koncert płyty "Stan Umysłu", który odbędzie się 22 lutego w Jubilatce. Dochody pozyskane podczas koncertu zostaną przekazane zmagającej się z chorobą nowotworową Marcie Dwornickiej.

22 luty 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Co jest grane w chojnowskim Kinie Kultura?

Prezentujemy repertuar chojnowskiego Kina Kultura na najbliższy weekend.

21 luty 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Ratusz rozdysponował pieniądze na sport
Poznaliśmy wyniki konkursu ofert na realizację zadań publicznych w 2019 roku na terenie Chojnowa w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej. Największą dotację - podobnie jak w latach minionych - otrzyma KS Chojnowianka; pieniądze te jednak nie będą swobodnie dysponowane, ponieważ ściśle określone zostały sumy, jakie mają trafić do zespołów w konkretnych grupach wiekowych.
21 luty 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 4
Strefa kiss and ride, czyli pięciominutowy parking pod chojnowskim dworcem

Maksymalnie pięć minut postoju, czyli czas by pocałować, przytulić, pożegnać i pojechać - system kiss and ride, czyli całuj i jedź, ma być ułatwieniem dla kierowców, mających do tej pory problem z zaparkowaniem na placu Dworcowym.

20 luty 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zimowe Iskierki Muzyczne
"Zimowe Iskierki Muzyczne" - to tytuł sobotniego koncertu organizowanego w Domu Kultury, podczas którego usłyszeć będziemy mogli uczniów Pracowni Wokalnej Agnieszki Justyny Szumiło.
20 luty 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 3
Mieszkańcy gminy Chojnów zdecydują ile powinna trwać kadencja sołtysów
18 lutego na terenie gminy Chojnów rozpoczęły się konsultacje społeczne - ich celem jest poznanie opinii mieszkańców w sprawie projektu zmian statutów poszczególnych sołectw gminy.
20 luty 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Vanesa Harbek w chojnowskim Domu Kultury
Vanesa Harbek - pochodząca z Argentyny gitarzystka, wokalistka i trębaczka wystąpi w marcu w chojnowskim Domu Kultury. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
19 luty 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
Harcerski mundur śp. ks. Bojki został przekazany Powiatowemu Zespołowi Szkół

Za nami wyjątkowa uroczystość związana z przekazaniem harcerskiego munduru ks. Bojki dla Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie. „Do światła dobro garnie się” – pod tym hasłem odbyło się wyjątkowe spotkanie przy symbolicznym, jednoczącym zebranych ognisku.

19 luty 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Sukcesy uczniów z SP3

Chojnowscy uczniowie odnoszą liczne sukcesy i godnie reprezentują nasze miasto podczas różnorodnych konkursów i festiwali. Nie ma chyba takiej dziedziny, w której chojnowianie nie wyróżnialiby się na tle innych.

19 luty 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
PIT za 2018. Jak rozliczyć przez internet?
Od 2019 roku obowiązek wypełnienia rozliczeń należy do Krajowej Administracji Skarbowej. 15 lutego Ministerstwo Finansów udostępniło nam wstępnie wypełnione deklaracje podatkowe - zobacz, co należy zrobić by je sprawdzić.
19 luty 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Kolejna premiera grupy teatralnej Antykwariat
Działająca w Chojnowie grupa teatralna Antykwariat przygotowała kolejny spektakl, który już wkrótce będziemy mogli zobaczyć w sali widowiskowej Domu Kultury.