Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
 • Polish
 • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla
 • Xantos
  • Xantos
 • OLA PHU
  • OLA PHU

Ostatnie gazetki

 • Gabinety Lekarskie
  • Gabinety Lekarskie
 • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie

Aktualne wydarzenia

12 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
O bezpiecznych feriach z uczniami Szkoły Podstawowej w Rokitkach
Od poniedziałku młodzi dolnoślązacy odpoczywają od szkoły, korzystając z uroków ferii zimowych. Warto jednak, by za dwa tygodnie powrócili z nich cali i zdrowi. Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Chojnowie odwiedzili Szkołę Podstawową w Rokitkach, gdzie rozmawiali o bezpieczeństwie z najmłodszymi, realizując program „Bezpieczne Ferie 2020”.
12 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Uwaga! Policja ostrzega przed oszustami domokrążcami
Policjanci ostrzegają przed kolejnymi oszustami, którzy pojawili się w regionie. Pod pretekstem uzyskania pomocy, sprzedaży różnych artykułów, czy też wymiany pieca centralnego ogrzewania, kradną z mieszkań pieniądze i kosztowności lub podkładają do podpisania fałszywe umowy.
12 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Siedmiokilometrowa plama oleju sparaliżowała podchojnowską autostradę
Siedmiokilometrowa plama oleju sparaliżowała wczoraj podchojnowski odcinek autostrady A4. Droga została zablokowana w obydwu kierunkach.
11 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
PIT-11 do odbioru w Urzędzie Pracy
Jak informuje Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy, od 3 do 24 lutego mieszkańcy powiatu legnickiego mogą odbierać „Informacje o dochodach oraz o pobranych zaliczkach na podatek dochodowy PIT-11 za rok 2019”.
11 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Julia Domańska i Kinga Bogacka na prowadzeniu w plebiscycie na najpopularniejszego sportowca
Do 28 lutego trwa głosowanie w plebiscycie na najpopularniejszych sportowców gmin powiatu legnickiego, organizowanego przez portal lca.pl. W chwili obecnej na prowadzeniu w naszych gminach są Julia Domańska oraz Kinga Bogacka.
11 luty 2020, Komitet Organizacyjny AiP ZszR, Wszystkich komentarzy: 0
Organizatorzy zjazdu Zespołu Szkół Rolniczych proszą o udostępnienie zdjęć

Komitet Organizacyjny VI Zjazdu Absolwentów i Pedagogów Zespołu Szkół Rolniczych w Chojnowie zwraca się z gorącą prośbą do swoich Koleżanek i Kolegów, mieszkańców Chojnowa i okolic o udostępnienie zdjęć dotyczących działalności szkoły na niwie oświatowej, kulturalnej i innej.

10 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wietrznej pogody ciąg dalszy
Silny wiatr towarzyszyć nam będzie niemal do końca dnia. Zobacz aktualne ostrzeżenie Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej.
10 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Frekwencyjni liderzy gminy Chojnów
Urząd Gminy Chojnów szczyci się frekwencją podczas tegorocznego głosowania w ramach budżetu obywatelskiego. 19,99 proc. to nie jest liczba która może specjalnie zachwycić, jednak wynik ten jest znacznie lepszy od rezultatu zeszłorocznego, co pokazuje, że coraz bardziej interesuje nas nasza mała ojczyzna.
10 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Akcja "Piesi" na drogach powiatu legnickiego
Od godzin porannych na drogach powiatu legnickiego trwa policyjna akcja "Piesi". Jest ona ukierunkowana na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Policjanci z legnickiej komendy apelują zarówno do kierujących, jak i do pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności i wzmożoną czujność przy przejściach dla pieszych.
10 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Konwent Wójtów i Burmistrzów obradował w sprawach bieżących
Konwent wójtów i burmistrzów powiatu legnickiego, którego przewodniczącym jest burmistrz Jan Serkies, obradował w minionym tygodniu. Włodarze gmin rozmawiali m.in. na temat inwestycji drogowych oraz współpracy między jednostkami.
09 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Uwaga na silny wiatr
Nad Dolny Śląsk nadciąga silny wiatr. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega mieszkańców Chojnowa i okolic.