Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Nowe mieszkania

  • OLA PHU
    • OLA PHU
  • HTM Kowalczykowie
    • HTM Kowalczykowie
  • Gabinety lekarskie
    • Gabinety lekarskie

Aktualne wydarzenia

22 marzec 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnów: Zatrzymany nietrzeźwy motorowerzysta. Miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu
Chojnowscy policjanci zatrzymali 35-letniego mieszkańca gminy Chojnów. Mężczyzna kierując motorowerem miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu, za co grozi kara do 2 lat więzienia, utrata prawa jazdy, zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka grzywna.
21 marzec 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Weekend nie obył się bez wypadków. Dachowanie w Białej
W sobotę służby ratunkowe zostały zadysponowane do Białej, gdzie doszło do dachowania. Mimo groźnie wyglądającego zdarzenia, tym razem obyło się bez poważniejszych obrażeń.
20 marzec 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Służby apelują o przestrzeganie obostrzeń i zapowiadają dalsze kontrole
Od soboty Dolny Śląsk obowiązują rozszerzone zasady bezpieczeństwa. Lokalna policja zapowiada kontynuację "nieustannych" kontroli pod kątem przestrzegania obostrzeń. Działania tłumaczone są troską o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców powiatu legnickiego.
19 marzec 2021, PWSZ im. Witelona,
Intensywne kursy językowe przygotowujące do matury
Chcesz sprawdzić swoje umiejętności językowe w przyjaznym otoczeniu? Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy zaprasza maturzystów do wzięcia udziału w intensywnym kursie języka angielskiego lub niemieckiego, które będą prowadzone na poziomie podstawowym i rozszerzonym.
19 marzec 2021, Partnerstwo,
Bistro u Sabcia zaprasza na nowości jakich w Chojnowie jeszcze nie było. Domowe dania w słoikach

Bistro u Sabcia wprowadza jako nowość do swojej oferty domowe dania pakowane i wekowane w słoiki tak, aby każdy gość mógł wziąć ze sobą swoje ulubione potrawy do domu. Takie rozwiązanie jest fajną opcją dla tych, którzy chcą szybko i bez czekania w kolejce zaopatrzyć się w pyszny posiłek bez konserwantów.

19 marzec 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
103 nowe przypadki od początku tygodnia. Raport z ostatnich dni
W ciągu minionej doby u trzydziestu mieszkańców powiatu legnickiego potwierdzono zakażenie wirusem SARS-CoV-2 - informuje w dzisiejszym raporcie Ministerstwo Zdrowia.
19 marzec 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Kilkanaście zdarzeń drogowych na autostradzie A4. Wypadek pod Chojnowem
Od wczesnych godzin porannych funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego obsługują kilkanaście zdarzeń drogowych na autostradzie A4 w powiecie legnickim. Do najpoważniejszego zdarzenia doszło w okolicach Chojnowa.
18 marzec 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Masa wykroczeń w ruchu drogowym i ponad 90 mandatów karnych
Ponad 90 mandatów karnych dla kierowców łamiących przepisy ruchu drogowego - to efekt wczorajszych działań "Prędkość" realizowanych na lokalnych drogach.  Funkcjonariusze dokonali niemal 100 kontroli drogowych.
18 marzec 2021, Partnerstwo,
Gotowanie: szybko i zdrowo

Odpowiednie odżywianie jest podstawą zdrowego trybu życia. Czy jest możliwe przygotowanie smacznego i zdrowego posiłku nie tracąc wielu godzin? Oczywiście, że tak. Gotowanie nie musi wiązać się ze staniem w kuchni pół dnia. Istnieje kilka sposobów, które pomogą w szybki sposób przygotować jedzenie.

18 marzec 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 13
Lockdown w Chojnowie
Zgodnie ze wczorajszą decyzją rządu, od soboty  rozszerzone zasady bezpieczeństwa obejmą całą Polskę. Dodatkowe obostrzenia potrwają do 9 kwietnia, czyli obejmą także okres Świąt Wielkanocnych.
18 marzec 2021, PWSZ im. Witelona,
Akcja „Zajączek 2021”

Studenckie Koło Towarzystwa Przyjaciół Dzieci PWSZ im. Witelona w Legnicy włączyło się w kolejną Akcję Charytatywną Towarzystwa Przyjaciół Dzieci pn. „Zajączek 2021”.