Chojnow.pl
Ładuję
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
 • Polish
 • English
 • NC
  • NC
 • Xantos
  • Xantos

Ostatnie gazetki • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie

Aktualne wydarzenia

06 luty 2017, Partnerstwo, Wszystkich komentarzy: 0
Szukasz firmy zajmującej się obróbką metali? Na to powinieneś zwrócić uwagę

Poszukiwania solidnego wykonawcy, niezależnie od branży, wymagają czasu i zaangażowania. Obróbka plastyczna metali to działalność szczególna. Tutaj konieczna jest wyjątkowa precyzja i solidność w realizowaniu zleceń. Dlatego tak ważne jest, aby firma, którą wybierzesz, wykonywała swoja pracę naprawdę dobrze. Jak jednak znaleźć kompetentną firmę i na co zwrócić uwagę wybierając wykonawcę?

06 luty 2017, Sail Swim, Wszystkich komentarzy: 0
Zawodnicy z Sail Swim na zawodach w Osiecznicy

Najmłodsi zawodnicy Szkółki Sail Swim Chojnów wzięli udział w IV Zawodach o Puchar Wójta Osiecznica. Zawody odbyły się 3 i 4 lutego 2017 roku na krytej pływalni w Osiecznicy.

05 luty 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Szkoła Podstawowa nr 3 zachęca do oddawania krwi

Po raz kolejny w naszym mieście będzie można oddać swoją krew i być może uratować komuś życie. Wystarczy dobra wola, dobry stan zdrowia i ukończone 18 lat.

04 luty 2017, Partnerstwo,
Pękające pięty – czy muszą utrudniać nam życie?

Nieodpowiednia pielęgnacja stóp, nieprawidłowa dieta i złe obuwie – to mogą być przyczyny pękających pięt. Jest to przypadłość dość powszechna, która dotyka osoby w różnym wieku. Nie jest to problem tylko estetyczny, ale również zdrowotny.

Gabinet Podologiczny Zdrowa Stopa Urszula Kochan, tel. 662270888, Chojnów ul. Kościuszki 7/2

03 luty 2017, Galeria Piastów, Wszystkich komentarzy: 0
Natalia Szroeder w Galerii Piastów

Już 12 lutego o godzinie 15:00 zapraszamy na wyjątkowe, walentynkowe wydarzenie w Galerii Piastów. Na scenie zaprezentują się m.in. artyści z Music Factory w specjalnym musicalowym show, a gwiazdą dnia będzie gwiazda młodego pokolenia, Natalia Szroeder!

03 luty 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zmiany w pracy chojnowskiego basenu

Klienci Basenu Miejskiego muszą przygotować się na zmiany w godzinach pracy pływalni, jakie nastąpią w dnach od 4 do 6 lutego.

03 luty 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Koncert dla Karolinki - zobacz co będzie można wylicytować!

Już w najbliższą niedzielę w chojnowskim Domu Kultury odbędzie się koncert charytatywny "Dla Karolinki". Organizatorzy w ramach wydarzenia zaplanowali przeprowadzenie licytacji - wśród wystawionych rzeczy znalazły się m.in...

03 luty 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Lodowisko na ulicach i chodnikach

Opady deszczu i temperatura poniżej 0°C - to nie mogło się dobrze skończyć. Od wieczora mamy do czynienia z prawdziwym lodowiskiem na ulicach i chodnikach.

03 luty 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Prokuratura umorzyła postępowanie w sprawie byłego chojnowskiego komendanta

Jacek P. - były komendant chojnowskiej policji nie trafi do więzienia. Prokuratura Okręgowa w Legnicy umorzyła postępowanie w jego sprawie, ponieważ nie była w stanie udowodnić mu złamania prawa.

03 luty 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rozdajemy wejściówki do Parku Rozrywki Play City - WYNIKI

Drodzy Czytelnicy! Przed nami kolejny konkurs, tym razem skierowany do dzieci! Do rozdania mamy 2 pojedyncze wejściówki do Parku Rozrywki Play City, który mieści się w Galerii Piastów w Legnicy.

02 luty 2017, Play City, Wszystkich komentarzy: 0
Zimowe Ferie w Play City

Już od 13.02-24.02.2017 r. zapraszamy wszystkich na zimową moc niespodzianek do Największego Parku Rozrywki w regionie – Play City. Za sprawą Ferii Zimowych na odwiedzających czekać będzie mnóstwo atrakcji.