Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
 • Polish
 • English
 • NC
  • NC
 • Xantos
  • Xantos

Ostatnie gazetki • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie

Aktualne wydarzenia

17 marzec 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Michalinki z dumą prezentują swoją nową płytę

"Tam za górą, tam za rzeką" - to tytuł najnowszej płyty wydanej przez zespół Michalinki z Piotrowic i Konradówki. Dla wszystkich miłośników muzyki ludowej z naszego regionu jest to pozycja warta uwagi - a takich osób, patrząc na frekwencję podczas koncertów, z pewnością nie brakuje.

17 marzec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rozdajemy wejściówki do Parku Rozrywki Play City - WYNIKI

Drodzy Czytelnicy! Przed nami kolejny konkurs, tym razem skierowany do dzieci! Do rozdania mamy 2 pojedyncze wejściówki do Parku Rozrywki Play City, który mieści się w Galerii Piastów w Legnicy.

17 marzec 2017, Gimnazjum nr 2, Wszystkich komentarzy: 0
Brąz dla "Dwójki"
16 marca w Lubinie odbył się Finał Strefy Legnickiej w Piłce Ręcznej Dziewcząt. W zawodach wzięły udział drużyny z Chojnowa, Lubina, Legnicy i Gaworzyc...
17 marzec 2017, Partnerstwo,
1% w słusznej sprawie! Ośrodek Rehabilitacji Dzikich Zwierząt Klekusiowo

Zwracamy się z prośbą do miłośników zwierząt, którzy mogą nam pomóc w zakupie specjalistycznego sprzętu do RTG I USG dla Ośrodka. Dzięki niemu zwierzęta unikną dodatkowego stresu związanego z transportem do innych lecznic. W wielu przypadkach diagnoza wymagana jest natychmiastowo i w/w sprzęt w takich sytuacjach jest niezbędny. Prosimy o wsparcie finansowe i przekazanie 1% podatku na rzecz naszego Ośrodka.

16 marzec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Co jest grane w Chojnowie?

Nie macie jeszcze planów na nadchodzący weekend? W tym tygodniu warto będzie wybrać się do chojnowskiego kina. Zobaczcie, jaki repertuar proponuje Kino Kultura.

16 marzec 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Czy są chojnowianie, którzy zasługują by stać się patronami ulic?

Jadąc do sąsiedniej Legnicy napotykamy m.in. na ulice Witelona, Wolfganga Maxa Meißlera, Ojców Zbigniewa i Michała, Jerzego Libana, czy Henryka Pobożnego. Co łączy tych ludzi? Wszyscy albo byli legniczanami, albo byli z tym miastem związani. Wrocław swoją historię pielęgnuję m.in. w ulicach: Bolesława Drobnera, Edith Stein, Zbigniewa Cybulskiego, Bernarda Pretficza, Maksa Berga czy Ernsta Maya (który równie dobrze mógłby być patronem jednej z ulic Chojnowa). W bliskim nam Bolesławcu napotykamy chociażby na ulicę Michaiła Kutuzowa czy Martina Opitza. Każde miasto ma swoich wielkich a my? My również, o czym wiele osób nawet nie wie.

16 marzec 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
DEng dENG po raz piąty

Przed nami V edycja Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego i Języka Niemieckiego DEng dENG 2017. Organizatorzy zachęcają wszystkich chętnych do udziału.

16 marzec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rozdajemy bilety do kina! - WYNIKI

Drodzy Czytelnicy! Mamy dla Was wejściówki na piątkowe (17 marca) seanse filmu „KONG” w legnickim kinie Helios.

15 marzec 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Agatelian bez szans. Doskonałe rozpoczęcie Mistrzostw Europy przez Łukasza Niemczyka

Łukasz Niemczyk doskonale rozpoczął rozgrywane w rumuńskiej Braile Mistrzostwa Europy U-22 w boksie. W swojej pierwszej walce (faza eliminacyjna) nie dał szans reprezentantowi Republiki Czeskiej Erikowi Agatelianowi.

15 marzec 2017, Galeria Piastów, Wszystkich komentarzy: 0
Rozlicz PIT w Galerii Piastów
Już w piątek 24 i sobotę 25 marca w godzinach od 12:00 do 20:00 po raz kolejny zapraszamy wszystkich Państwa do wzięcia udziału w akcji organizowanej przez Urząd Skarbowy w Legnicy.
15 marzec 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 4
Rewitalizacja Parku Piastowskiego i nowe oświetlenie - pomysły dla południowej części Chojnowa

Budżet Obywatelski: Przedstawiamy dwa kolejne projekty autorstwa radnego powiatu legnickiego Grzegorza Gapskiego, tym razem dotyczące południowej części Chojnowa. Mieszkańcy tego rejonu będą mogli zagłosować m.in. na projekt rewitalizacji Parku Piastowskiego oraz na projekt nowego oświetlenia na ulicy Kilińskiego.