Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Sklep Bigform
Nowe mieszkania

  • OLA PHU
    • OLA PHU

Ostatnie gazetki

  • HTM Kowalczykowie
    • HTM Kowalczykowie
  • Gabinety lekarskie
    • Gabinety lekarskie

Aktualne wydarzenia

15 styczeń 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Przychodnia Rejonowa oraz gminne Ośrodki Zdrowia rozpoczynają zapisy na szczepienia
Chojnowska Przychodnia Rejonowa rozpoczęła zapisy na szczepienia przeciw COVID-19 dla grup wiekowych: powyżej 80 roku życia, od 70 do 79 roku życia oraz od 60 do 69 roku życia.
14 styczeń 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Raport zakażeń. Liczby z ostatniego tygodnia
W ciągu minionej doby u siedmiu mieszkańców powiatu legnickiego potwierdzono zakażenie wirusem SARS-CoV-2 - informuje w dzisiejszym raporcie Ministerstwo Zdrowia.
14 styczeń 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Złe warunki pogodowe - więcej zagrożeń na drogach
Pomimo złych warunków na drogach nie brakuje kierowców lekceważąco podchodzących do kolejnych apeli o ostrożność i dostosowanie prędkości. Padający śnieg, deszcz ze śniegiem albo zamarzająca mżawka stwarzają spore zagrożenie.
14 styczeń 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
GChBO: Urząd Gminy szykuje możliwość głosowania przez internet
Podczas grudniowej sesji Rady Gminy podjęto uchwałę w sprawie ustalenia zasad i trybu przeprowadzenia konsultacji społecznych z mieszkańcami w ramach Gminnego Chojnowskiego Budżetu Obywatelskiego. Urząd Gminy czeka na uprawomocnienie się uchwały i szykuje możliwość głosowania przez internet.
14 styczeń 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 1
UM przypomina o zimowych obowiązkach
Śnieg w dobie zmian klimatycznych stał się w ostatnich latach prawdziwym rarytasem. Biały puch oznacza jednak dla właścicieli nieruchomości dodatkowe obowiązki.
13 styczeń 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 2
ChZGKiM zapowiada przeglądy gazowe
W Chojnowie rozpoczęła się kontrola szczelności instalacji gazowej i urządzeń gazowych w mieszkaniach oraz budynkach. Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej prosi o obecność i udostępnienie lokali.
13 styczeń 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Trwają szczepienia personelu medycznego
W Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym trwa proces szczepień przeciw COVID-19 dla chętnych pracowników służby zdrowia. Łącznie w legnickim szpitalu zaszczepionych zostanie około 1,5 tysiąca pacjentów z grupy zero, z Legnicy i okolic.
13 styczeń 2021, Partnerstwo,
Ubezpieczenie narciarskie – czy warto wykupić?
Ubezpieczenie narciarskie to produkt, który jest bardzo często reklamowany w okresie zimowym. W tym tekście opowiemy Ci, dlaczego warto wykupić tego typu polisę i co właściwie daje posiadanie ubezpieczenia na stoku.
12 styczeń 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Rząd przedłuża restrykcje. Powrót klas I-III do szkół
Do 31 stycznia przedłużony został tzw. "etap odpowiedzialności". Rząd przedłużenie obowiązujących obostrzeń związanych z pandemią uzasadnia trudną sytuacją w Europie dotycząca COVID-19 oraz wciąż wysoką liczba osób w szpitalach i pod respiratorami w Polsce.
12 styczeń 2021, Powiatowy Urząd Pracy, Wszystkich komentarzy: 0
Urząd Pracy zachęca pracodawców oraz osoby bezrobotne do korzystania z pomocy
Powiatowy Urząd Pracy Filia Chojnów informuje, że dysponuje limitem środków na rok 2021 w ramach Funduszu Pracy oraz Europejskiego Funduszu Społecznego, w związku z czym, zaprasza pracodawców oraz osoby bezrobotne do korzystania z pomocy Urzędu Pracy.
12 styczeń 2021, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Kierowcy lekceważący przepisy drogowe największym utrapieniem mieszkańców powiatu
Lokalna policja podsumowała grudniowe funkcjonowanie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa w powiecie legnickim. Największa liczba zgłoszeń - podobnie jak w poprzednim miesiącu dotyczyła przekraczania dozwolonej prędkości.