Chojnow.pl
Ładuję
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
 • Polish
 • English
 • NC
  • NC
 • Xantos
  • Xantos

Ostatnie gazetki • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie

Aktualne wydarzenia

16 luty 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rozdajemy bilety do kina! - WYNIKI

Drodzy Czytelnicy! Mamy dla Was wejściówki na piątkowe (17 lutego) seanse filmu „John Wick 2” w legnickim kinie Helios.

15 luty 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji rozpoczął zapisy na "Rozśpiewane Nutki"

1 kwietnia w Domu Kultury odbędzie się piętnasta edycja "Rozśpiewanych Nutek" - Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki organizowanego przez chojnowski Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji. Organizatorzy w chwili obecnej przyjmują zgłoszenia uczestników.

15 luty 2017, Partnerstwo,
1% w słusznej sprawie! Ośrodek Rehabilitacji Dzikich Zwierząt Klekusiowo

Zwracamy się z prośbą do miłośników zwierząt, którzy mogą nam pomóc w zakupie specjalistycznego sprzętu do RTG I USG dla Ośrodka. Dzięki niemu zwierzęta unikną dodatkowego stresu związanego z transportem do innych lecznic. W wielu przypadkach diagnoza wymagana jest natychmiastowo i w/w sprzęt w takich sytuacjach jest niezbędny. Prosimy o wsparcie finansowe i przekazanie 1% podatku na rzecz naszego Ośrodka.

15 luty 2017, Gimnazjum nr 1, Wszystkich komentarzy: 0
Uczennica Gimnazjum nr 1 laureatką konkursu "zDolny Ślązak Gimnazjalista"!
Z dumą informujemy, że Marta Zatwarnicka, uczennica kl. III d Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Chojnowie, została laureatką XVI Dolnośląskiego Konkursu Polonistycznego ,,zDolny Ślązak Gimnazjalista" w roku szkolnym 2016/2017.
15 luty 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zmiany przy zezwoleniach na wycinkę drzew - konserwator zabytków informuje...

1 stycznia 2017 roku w życie weszła ustawa o zmianie ustawy o ochronie przyrody oraz ustawy o lasach. Nowelizacja ta wpłynęła na obowiązujący dotąd katalog wyjątków od obowiązku uzyskiwania zezwolenia na usunięcie drzew i krzewów. Dla nas szczególne znaczenie ma fakt, że od nowego roku nie musimy starać się o zezwolenie w przypadku chęci wycięcia drzew lub krzewów, które rosną na nieruchomościach stanowiących naszą własność i są usuwane na cele niezwiązane z prowadzeniem działalności gospodarczej. Warto jednak pamiętać, że nowelizacja nie znosi pewnych wymogów...

15 luty 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Modernizacja sieci wodno-kanalizacyjnej w Chojnowie wkracza powoli w kolejną fazę

Prace nad chojnowską siecią wodno-kanalizacyjną mocno dały się we znaki kierowcom oraz mieszkańcom "rozkopanych" rejonów miasta. Na utrudnienia drogowe przygotować powinni się mieszkańcy kolejnych ulic - modernizacja sieci wodno-kanalizacyjnej wchodzi bowiem powoli w kolejne etapy, które obejmą ulice...

14 luty 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Małgorzata Światłoń powraca do rywalizacji po kontuzji

17 600 metrów - tym wynikiem start w IV Nocnym Maratonie Pływackim w Oławie zakończyła Małgorzata Światłoń. Takim rezultatem zawodniczka Czarnych Rokitki otarła się o podium rywalizacji kobiet.

14 luty 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnów bokserską stolicą Dolnego Śląska!

Chojnowscy bokserzy zasilają kadrę Polski. Do zeszłorocznego wicemistrza Polski Łukasza Niemczyka w najbliższych dniach dołączy także inny zawodnik chojnowskiego klubu bokserskiego - Alan Korput.

14 luty 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Sprawdź ważność opłat za miejsce pochówku swoich bliskich zmarłych

Sprawdź ważność opłat za miejsce pochówku swoich bliskich zmarłych pochowanych na chojnowskim cmentarzu komunalnym. Inaczej miejsce to może zostać wykorzystane do kolejnego pochówku innej osoby zmarłej.

13 luty 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zabłąkany pies z Jaroszówki szuka właściciela

Urząd Gminy Chojnów otrzymał kolejne zgłoszenie w sprawie zabłąkanego psa, który od weekendu błąka się przy głównej drodze w Jaroszówce.

13 luty 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Jubilatka zaprasza na bluesa

18 lutego o godzinie 20:30 w kawiarni Jubilatka zagra bluesrockowe trio "Niewinni" z Wrocławia.