Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
 • Polish
 • English
 • NC
  • NC
 • Xantos
  • Xantos

Ostatnie gazetki • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie

Aktualne wydarzenia

20 marzec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Sokół Krzywa pokonany

17. kolejka legnickiej klasy A zakończyła się przegraną Sokoła Krzywa po wyjazdowym spotkaniu z Nysą Wiadrów.

20 marzec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowianka nadal bez kompletu punktów

W niedzielne popołudnie Chojnowianka Chojnów podejmowała na własnej murawie zespół Rodło Granowice. Mecz rozegrano w mocno niesprzyjającej, deszczowej aurze.

20 marzec 2017, admin; fot. lca.pl, Wszystkich komentarzy: 0
Bracia Collins przyjechali do Legnicy z nowym wózkiem dla Nikosa
Informacja o wizycie braci Collins w Legnicy wzbudziła nie małe zainteresowanie również w naszym mieście. Gwiazdy TVN Turbo przyjechali do swojego rodzinnego miasta ze specjalnie stuningowanym wózkiem inwalidzkim dla Nikosa Czarnoty.
20 marzec 2017, Partnerstwo, Wszystkich komentarzy: 0
Silnik w Twoim aucie nadaje się już do wymiany? Sprawdź to
Pękające głowice, obrócone panewki korbowe, czy niesprawność układu wtryskowego to wyraźne sygnały końca żywota silnika w naszym samochodzie i zbliżającej się konieczności wymiany jednostki napędowej. Dlaczego wymiany, a nie naprawy?
20 marzec 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Bohaterowie, o których zbyt mało się pisze

Niemal codziennie na naszym portalu wspominamy o jakichś oszustach, złodziejach czy pijanych kierowcach. W dniu dzisiejszym jednak nasz obiektyw kierujemy w stronę bardziej wartościowych ludzi o których zdecydowanie warto napisać. Dla wielu z nas myśl o krwi czy strzykawkach budzi strach - tym bardziej należy docenić osoby, które decydują się na wzięcie udziału w akcji krwiodawstwa.

20 marzec 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zamek Czocha, prawdopodobnie...

Ile obiektów miało w swych podziemiach maszynę chłodzącą "Autofrigor"? Ile obiektów ma przeszło 5 000 metrów kwadratowych podziemi? Ile obiektów ma odkryty skarbiec (i przynajmniej jeszcze jeden nieodkryty)? W ilu obiektach-zamkach odnaleziono i po dziś dzień znajduje się aparat tlenowy "Pionier"? Ile zamków ma tak niesamowitą historię jak zamek Czocha?

Za nami kolejne spotkanie autorskie w Miejskiej Bibliotece Publicznej...

20 marzec 2017, Partnerstwo, Wszystkich komentarzy: 0
Jak zaplanować udane wakacje dla dziecka?

Za planowanie wakacji należy zabrać się odpowiednio wcześniej. W ten sposób zyskasz większy wybór atrakcyjnych ofert obozów i kolonii dla dzieci i młodzieży. Im później zdecydujesz się na wybraną ofertę, tym cena będzie wyższa. W czerwcu oferta wakacyjna z pewnością będzie ograniczona. Jeśli chcesz zafundować swojemu dziecku udane wakacje – nie czekaj z podjęciem decyzji na ostatnią chwilę.

19 marzec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki weekendowych rozgrywek piłkarskich

Dziś zakończyliśmy weekendowe zmagania piłkarskie. Zespoły z ziemi chojnowskiej w niesprzyjającej aurze pogodowej rozegrały dziś ciekawe spotkania. Prezentujemy wyniki rozrywek.

19 marzec 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Znajdź siebie na zdjęciu z Chatytatywnej Zumby z Dwójką

Podczas gdy na zewnątrz typowa dla marca zawierucha i deszcz - wewnątrz hali na Matejki atmosfera gorąca niczym w środku lata. Zapraszamy do obejrzenia obszernej fotorelacji z kolejnej Charytatywnej Zumby z Dwójką!

17 marzec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Zapowiedź weekendowych rozgrywek piłkarskich

Przed nami weekend, a wraz z nim moc sportowych emocji w lokalnym futbolu. W tym tygodniu czeka nas kilka ciekawych spotkań. Zachęcamy do zapoznania się z planem rozgrywek.

17 marzec 2017, Galeria Piastów, Wszystkich komentarzy: 0
Bracia Collins w Galerii Piastów już w tę niedzielę!
Urząd Miasta w Legnicy i Galeria Piastów zapraszają już w nadchodzącą niedzielę 19 marca o godzinie 18:20 do Galerii Piastów na spotkanie z Braćmi Collins, gwiazdami programu „Odjazdowe bryki Braci Collins”!