Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Sign in Sign up
 • Polish
 • English


 • NC
  • NC
 • Xantos
  • Xantos

Latest newsletters

 • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie

Current events

23 September 2017, Kasia_, All comments: 0
Rozdajemy wejściówki do Parku Rozrywki Play City

Drodzy Czytelnicy! Przed nami kolejny konkurs, tym razem skierowany do dzieci! Do rozdania mamy 2 pojedyncze wejściówki do Parku Rozrywki Play City, który mieści się w Galerii Piastów w Legnicy.

23 September 2017, admin, All comments: 0
Tragiczny pożar na Złotoryjskiej. Nie żyje jedna osoba

Tragiczny pożar w mieszkaniu na pierwszym piętrze budynku na Złotoryjskiej. W spalonym mieszkaniu znaleziono zwęglone ciało.

22 September 2017, Kasia_, All comments: 0
Zapowiedź weekendowych rozgrywek piłkarskich

Przed nami weekendowe rozgrywki w piłkarskich ligach niższych. Prezentujemy harmonogram spotkań zespołów reprezentujących ziemię chojnowską.

22 September 2017, admin, All comments: 0
O bezpieczeństwie w Szkole Podstawowej nr 4
Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Chojnowie przeprowadzili spotkanie profilaktyczne z dziećmi w Szkole Podstawowej nr 4 w Chojnowie, w ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo... przez cały rok szkolny”, która organizowana jest pod patronatem Mariusza Błaszczaka - Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Głównym tematem rozmów z dziećmi było ich bezpieczeństwo w trakcie roku szkolnego, zwłaszcza w trakcie drogi do i ze szkoły.
22 September 2017, admin, All comments: 10
Burza nad placem Dworcowym
Wczorajsza wiadomość o montażu na placu Dworcowym nowej wiaty przystankowej wzbudziła niemałą dyskusję, na temat jej wyglądu, jej przyszłości i przyszłości lokalnego budżetu partycypacyjnego. Część mieszkańców krytykuje złą lokalizację - burmistrz z kolei zwraca uwagę na planowaną przebudowę placu Dworcowego.
22 September 2017, Kasia_, All comments: 0
H&M w Krzywej – powstaną nowe miejsca pracy

Na przełomie 2018/2019 roku w podstrefie LSSE w Krzywej powstanie nowoczesne centrum logistyczne znanej marki odzieżowej H&M. Placówka będzie trzecim centrum logistycznym tej marki w Polsce.

22 September 2017, Powiatowy Zespół Szkół, All comments: 0
W Powiatowym Zespole Szkół trwa projekt „Teatr w drodze”
W ramach programu „Kultura Dostępna”, dofinansowanego przez Narodowe Centrum Kultury w Warszawie, ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w Powiatowym Zespole Szkół w Chojnowie trwa projekt „Teatr w drodze”
22 September 2017, Kasia_, All comments: 0
Co jest grane w Chojnowie?

Macie ochotę wybrać się w ten weekend do kina? Zachęcamy do zapoznania się z repertuarem chojnowskiego Kina Kultura.

21 September 2017, Partnerstwo, All comments: 0
Repertuar kina Helios (22-28 września)

Prezentujemy repertuar kina Helios w Legnicy. Ważny od 22 do 28 września 2017 roku.

21 September 2017, admin, All comments: 0
Muzeum Regionalne zaprasza na finisaż wystawy
Chojnowskie Muzeum Regionalne zaprasza na finisaż wystawy czasowej AKWARELE - PASTELE - RYSUNKI, na której prezentowane są prace Alicji Niejskiej.
21 September 2017, admin, All comments: 0
W 2016 roku na drogach powiatu legnickiego zginęło 7 osób. Policja promuje "wizję zero"
W 2016 roku na drogach powiatu legnickiego doszło do 88 wypadków drogowych, w wyniku których 7 osób poniosło śmierć, a 96 osób zostało rannych. Główne przyczyny wypadków drogowych w naszym regionie to nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu, niedostosowanie prędkości do warunków ruchu, niezachowanie bezpiecznej odległości między pojazdami. Policja chce to zmienić - przez cały dzień na drogach powiatu prowadzona jest akcja pod nazwą "EDWARD".