Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Sklep Bigform
 • Nowe mieszkania
  • Nowe mieszkania

 • OLA PHU
  • OLA PHU

Ostatnie gazetki

 • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie
 • Gabinety lekarskie
  • Gabinety lekarskie

Aktualne wydarzenia

21 listopad 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Premier ogłasza 100 dni solidarności w walce z COVID
Od 28 listopada do zakończenia świąt Bożego Narodzenia będą obowiązywały nowe zasady, które zostały dziś zaprezentowane przez premiera. Plan "100 dni solidarności w walce z COVID" oznacza, że do świąt nie mamy co liczyć na luzowanie obecnie obowiązujących restrykcji.
20 listopad 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Niepokój wywołany pandemią okazją dla oszustów
Niepokój wywołany pandemią wirusa SARS-CoV-2 często skutecznie jest wykorzystywany przez oszustów. Nie brakuje i takich, którzy wyłudzają pieniądze metodą „na policjanta”. Celem złodziei są przede wszystkim osoby starsze.
20 listopad 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Pomoc dla przedsiębiorców sprzedających kwiaty. Chryzantemy ozdobiły ŚDS nr 1
Kojarzące się nam głównie z cmentarzami chryzantemy w tym roku spotkać możemy w najróżniejszych miejscach. Wszystko za sprawą akcji wykupu kwiatów przez lokalne samorządy. Jednym z miejsc do których trafiły chryzantemy jest Środowiskowy Dom Samopomocy nr 1, o czym informuje legnickie Starostwo Powiatowe.
19 listopad 2020, Partnerstwo,
Dlaczego warto zainwestować w nowoczesny dom?
Własny dom to z pewnością duży krok w naszym życiu. Warto więc wybrać taki projekt, który będzie cieszył nasze oko przy jednoczesnym praktycznym użyciu. Na co warto się zdecydować i jak dobrze podjąć decyzję o nowej inwestycji?
19 listopad 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
86 kolejnych przypadków zakażenia SARS-CoV-2 w powiecie legnickim
W ciągu minionej doby na terenie województwa dolnośląskiego stwierdzono 1808 nowych przypadków zakażenia wirusem SARS-CoV-2 - informuje biuro wojewody, które przedstawia także dane dla poszczególnych powiatów.
19 listopad 2020, admin2, Wszystkich komentarzy: 0
Potrzebne osocze dla osoby chorej na covid!

Wielki apel do wszystkich ozdrowieńców! Pilnie potrzebne jest osocze ozdrowieńca z grupą krwi ARH- lub 0RH- dla osoby chorującej na covid-19.

19 listopad 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Powiat legnicki wśród sygnatariuszy listu dotyczącego wzajemnej współpracy na rzecz rozwoju OZE
15 samorządów z terenu zagłębia miedziowego oraz KGHM Polska Miedź podpisało się pod Listem Intencyjnym dotyczącym wzajemnej współpracy na rzecz rozwoju Odnawialnych Źródeł Energii.
18 listopad 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Najechał na kolegę z pracy wózkiem widłowym
W godzinach popołudniowych na terenie jednego z zakładów pracy przy ulicy Okrzei doszło do poważnego wypadku, w wyniku którego ciężko ranny został jeden z pracowników. Poszkodowany mężczyzna został odtransportowany do szpitala śmigłowcem pogotowia lotniczego.
18 listopad 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Raport z sytuacji epidemicznej
W ciągu minionej doby stwierdzono 2091 nowych przypadkach zakażenia wirusem SARS-CoV-2 w województwie dolnośląskim, z czego 50 dotyczy mieszkańców naszego powiatu - informuje biuro prasowe Wojewody.
18 listopad 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Dom Kultury nieczynny, więc MOSKiR zaprasza na spektakl on-line
Rządowe obostrzenia i przerwa w normalnym funkcjonowaniu Domu Kultury spowodowała, że zaplanowany na listopad spektakl "Wierna Wataha" zobaczyć będzie można jedynie w wersji on-line. MOKSiR udostępnia nieodpłatne "klucze".
18 listopad 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Dostrzegasz błędne oznakowanie dróg? Do piątku policja czeka na nasze zgłoszenia
Ostatnie dni jesiennej lustracji dróg. Do piątku lokalna policja czeka na zgłoszenia mieszkańców Chojnowa i okolic związane z nieprawidłowym lub niepełnym oznakowaniem. Celem akcji policji jest także sprawdzenie stanu nawierzchni dróg krajowych, wojewódzkich, powiatowych i gminnych.