Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
 • Polish
 • English


 • NC
  • NC
 • Xantos
  • Xantos

Ostatnie gazetki

 • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie

Aktualne wydarzenia

01 wrzesień 2017, SPW Niedźwiedzice , Wszystkich komentarzy: 0
SPW Niedźwiedzice rusza z realizacją projektu "Promocja Idei Odnowy Wsi Dolnośląskiej"
Stowarzyszenie Przyjaciół Wsi Niedźwiedzice rozpoczęło realizację zadania publicznego z zakresu działalności wspomagającej rozwój wspólnot i społeczności lokalnych w ramach konkursu "Przedsięwzięcia promujące ideę odnowy wsi".
01 wrzesień 2017, admin,
Ogłoszenia na chojnow.pl - teraz jeszcze więcej kategorii i wciąż za darmo!

Chcesz coś sprzedać, kupić, oddać za darmo? A może szukasz mieszkania, samochodu, pracy lub wręcz przeciwnie - chcesz zaoferować pracę. Niezależnie od twoich potrzeb dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z naszego serwisu ogłoszeniowego, dzięki któremu masz szansę dotrzeć do osób z rejonu Chojnowa całkowicie za darmo!

01 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Nie będą segregować odpadów? Czekają ich podwyżki
Od kilku miesięcy, podczas każdej sesji Rady Miejskiej powraca temat śmieci. Tym razem tematem przewodnim była segregacja - głos w sprawie zabrał inspektor ds. gospodarki komunalnej i mieszkaniowej, który zaznaczył, że dużą winę za obecny stan rzeczy ponoszą osoby, które w niewłaściwy sposób segregują odpady.
01 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
MOKSiR zaprasza na dwie wystawy
Od września w chojnowskim Domu Kultury oglądać możemy prace uczestniczek Pracowni Tkaniny Artystycznej Teresy Olszewskiej-Bancewicz oraz obrazy Józefy Pawlak.
31 sierpień 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Co jest grane w Chojnowie?

Prezentujemy repertuar chojnowskiego Kina Kultura. W tym tygodniu oferta jest dość bogata. Będziemy mieli okazję zobaczyć film akcji, ciekawy dokument oraz tradycyjnie pojawi się coś dla najmłodszych wielbicieli kina.

31 sierpień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Jubilatka i Teatr VIS a VIS zapraszają na Bittersweet
Chojnowska Kawiarnia Jubilatka i Teatr VIS a VIS zapraszają na Bittersweet - spektakl muzyczno-kabaretowy w stylu retro.
31 sierpień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnów pomoże mieszkańcom przejść na ekoogrzewanie

Od 29 sierpnia Urząd Miejski w Chojnowie przyjmuje wnioski mieszkańców Chojnowa o udzielenie dotacji celowej na realizację zadania inwestycyjnego służącego ograniczeniu niskiej emisji, polegającego na zmianie systemu ogrzewania w ramach programu „Ograniczenie niskiej emisji na obszarze województwa dolnośląskiego”.

31 sierpień 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rozdajemy bilety do kina! - WYNIKI

Drodzy Czytelnicy! Mamy dla Was wejściówki na piątkowe (1 września) seanse filmu „Bodyguard Zawodowiec” w legnickim kinie Helios.

30 sierpień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Stypendia dla najlepszych [ZDJĘCIA]

Punktualnie o godzinie 17:00 w klimatyzowanej sali Domu Schrama rozpoczęła się coroczna uroczystość uhonorowania najzdolniejszych chojnowskich uczniów, w których ręce powędrowały stypendia burmistrza. Nagrodzono zarówno tych, którzy wyróżniają się w nauce, w dziedzinach artystycznych jak i w sporcie.

30 sierpień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Nocna przerwa w dostawach wody
Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej zapowiada kolejne przerwy w dostawach wody.
30 sierpień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Nowy asfalt na Sikorskiego. Końcówka prac na Grunwaldzkiej [ZDJĘCIA]
Jedna z najważniejszych ulic na osiedlu zyskuje nową asfaltową nawierzchnię. W tym samym czasie na pobliskiej ulicy Grunwaldzkiej prowadzone są ostatnie prace nad nowym parkingiem i drogami dojazdowymi.