Chojnow.pl
Ładuję
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
 • Polish
 • English
 • NC
  • NC
 • Xantos
  • Xantos

Ostatnie gazetki • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie

Aktualne wydarzenia

22 grudzień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Świąteczne kolędowanie w Społecznym Ognisku Muzycznym

Kolędowanie jest jedną z najpopularniejszych i najchętniej kultywowanych tradycji świątecznych. W okresie bożonarodzeniowym organizowanych jest wiele koncertów. Jeden z nich odbył się we wtorek w Sali Edukacyjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej.

22 grudzień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Witaj królu naszych serc - jasełka i szkolna wigilia w Krzywej

Jasełka, czyli tradycyjne widowiska o Bożym Narodzeniu są stałym elementem przedświątecznego krajobrazu w niemal wszystkich polskich szkołach. Nie inaczej było również w Szkole Podstawowej w Krzywej, gdzie jasełka poprzedziły szkolną wigilię.

22 grudzień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rozdajemy bilety na film "Królowa Śniegu 3" - WYNIKI

Drodzy Czytelnicy! Mamy dla Was wejściówki na piątkowe (23 grudnia) seanse filmu „Królowa Śniegu 3” w legnickim kinie Helios.

21 grudzień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 1
2. miejsce Małgorzaty Światłoń w bolesławieckim cyklu "Cztery pory roku - biegaj z MOSiR"

Za nami ostatni z biegów w ramach organizowanego w Bolesławcu cyklu "Cztery pory roku - biegaj z MOSiR". Na cykl składały się cztery "Biegi Między Mostami" - wiosenny, letni, jesienny i zimowy.

21 grudzień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Przedświąteczny konkurs z Mrówką - do wygrania choinka i bon (wyniki)

Przed samymi świętami ruszamy z kolejnym konkursem. Tym razem do wygrania mamy ciętą choinkę o wartości 100 złotych oraz bon podarunkowy o wartości 50 złotych do wykorzystania w chojnowskim sklepie PSB-Mrówka.

21 grudzień 2016, KMP Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
Legnickie policjantki realizują działania pn. BĄDŹ WIDOCZNY NA DRODZE
Policjanci z drogówki wręczają odblaski na terenie powiatu legnickiego. Piesi i rowerzyści, którzy nie korzystają z elementów odblaskowych poza terenem zabudowanym jak i również dzieci ze szkół i przedszkoli otrzymują od policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy opaski i kamizelki odblaskowe ufundowane przez Krajowe Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Akcja bądź widoczny z odblaskami potrwa do 31 marca i ma zachęcać oraz przypominać w jaki sposób należy dbać o bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego.
20 grudzień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Uczniowie SP4 z kolędą u władz wojewódzkich i wojewody

Po raz kolejny uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 na krótko przed świętami Bożego Narodzenia odwiedzili władze województwa dolnośląskiego oraz Dolnośląski Urząd Wojewódzki. Coroczne wizyty we Wrocławiu stały się już szkolną tradycją - mają miejsce już od 15 lat.

20 grudzień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zapisy na kolejną edycję Otyliady
W nocy 11 marca 2017 rozpocznie się kolejna edycja Nocnego Maratonu Pływackiego - Otyliady. Ponownie w organizację wydarzenia włączył się chojnowski Basen Miejski. W chwili obecnej trwają zapisy; jak informuje Basen Miejski - Na obecną chwilę pozostało już tylko 8 wolnych miejsc.
19 grudzień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 3
Świąteczny konkurs z Borówką! Do wygrania 2 bony o wartości 50 złotych! (wyniki)

Ruszamy z kolejnym konkursem - tym razem do wygrania mamy dwa bony podarunkowe do Borówki - chojnowskiego sklepu z tradycyjną i zdrową żywnością. Odpowiedz na nasze pytanie i weź udział w konkursie!

19 grudzień 2016, Partnerstwo,
POLERS - profesjonalne i kompleksowe utrzymanie czystości na terenach wspólnot mieszkaniowych
Oferujemy profesjonalne, kompleksowe utrzymanie czystości na terenach wspólnot mieszkaniowych. Ustalanie grafiku sprzątania wśród sąsiadów nie musi stanowić kości niezgody!
19 grudzień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Święta z Mikołajem w Piotrowicach (wideo)

Po raz czwarty w podchojnowskich Piotrowicach odbył się Gminny Jarmark Bożonarodzeniowy. Bogate kramy, konkursy, zabawy, warsztaty i najpiękniejsze kolędy... Zobacz co czekało na każdego, kto w minioną niedzielę odwiedził Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji.