Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
 • Polish
 • English
 • NC
  • NC
 • Xantos
  • Xantos

Ostatnie gazetki • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie

Aktualne wydarzenia

05 marzec 2017, Partnerstwo, Wszystkich komentarzy: 0
Właściwa higiena jamy ustnej podczas noszenia aparatu

Wszystkie osoby, które noszą aparat stały na zębach muszą jeszcze bardziej dbać o właściwą higienę jamy ustnej. Jest to bardzo ważne i nie można w żadnym wypadku pomijać tych czynności. Poniżej dokładnie opisujemy w jaki sposób można zadbać o zęby podczas noszenia aparatu.

05 marzec 2017, Galeria Piastów, Wszystkich komentarzy: 0
Rekordowe ferie w Parku Rozrywki Play City!
Ostatnie dwa tygodnie lutego to był wyjątkowy czas dla wszystkich odwiedzających Park Rozrywki Play City w Galerii Piastów. Każdy z zainteresowanych podczas ferii mógł bezpłatnie wziąć udział w turniejach organizowanych na strefach zabaw, turniejach w grach komputerowych, turnieju piłkarskim z Miedzią Legnica, zajęciach o sportach walki prowadzonych przez Pawła Biszczaka, zajęciach angielskiego ze szkołą językową Fischer oraz zajęciach muzycznych z Music Factory.
04 marzec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
Czy w Chojnowie powstanie bulwar nadrzeczny?

W ramach projektu Budżetu Obywatelskiego na rok 2017, do Urzędu Miasta wpłynęły dwa wnioski autorstwa pana Andrzeja Tracza, który działa m.in. w zrzeszeniu Akcja Miejska 59-225. Pierwszy z nich dotyczy budowy bulwaru nadrzecznego, drugi budowy placu zabaw dla dzieci w obrębie ul. Maczka i ul. Sikorskiego. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami obu projektów.

04 marzec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
5 marca – zmiana w godzinach pracy Basenu Miejskiego

W niedzielę, 5 marca 2017, z przyczyn technicznych Basen Miejski będzie czynny dopiero od godz. 9.00.

04 marzec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wybrano Sportowców Roku! Anna Szewczyk i Emilia Dziurbiel odebrały statuetki na uroczystej Gali

Wczoraj wieczorem mieliśmy przyjemność gościć na Gali Mistrzów Sportu, którą zorganizował portal lca.pl i „Gazeta Legnicka”. Gala odbyła się w Hotelu Millenium w Legnicy. Wśród wyróżnionych sportowców znaleźli się również przedstawiciele miasta i gminy Chojnów.

03 marzec 2017, admin,
[WYNIKI KONKURSU] Dzień Kobiet z chojnow.pl i Oriflame

Już 8 marca Dzień Kobiet. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelniczek trzy konkursy z cennymi nagrodami! Pierwszy z nich przygotowaliśmy przy współpracy z Biurem Regionalnym Oriflame w Chojnowie. Zapraszamy do udziału!

03 marzec 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Akcja policji na autostradzie

Od samego rana prowadzone są działania „Bezpiecznie po autostradzie i ekspresówce".

03 marzec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rozdajemy wejściówki do Parku Rozrywki Play City - WYNIKI

Drodzy Czytelnicy! Przed nami kolejny konkurs, tym razem skierowany do dzieci! Do rozdania mamy 2 pojedyncze wejściówki do Parku Rozrywki Play City, który mieści się w Galerii Piastów w Legnicy.

02 marzec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Co jest grane w Chojnowie?

Zachęcamy do zapoznania się z repertuarem Kina Kultura. W tym tygodniu na chojnowskim dużym ekranie będziemy mieli okazję zobaczyć dramat biograficzny, komedię romantyczną oraz tradycyjnie animowany film dla dzieci.

02 marzec 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowscy bokserzy po profesjonalnych badaniach

Już w niedzielę długo oczekiwana Charytatywna Gala Boksu. Chojnowscy zawodnicy zmierzą się z reprezentantami Dolnego Śląska. Wczoraj bokserzy reprezentujący klub Champion Chojnów Powiat Legnicki zostali poddani profesjonalnym badaniom wydolnościowym.

02 marzec 2017, Wrzosowa Kraina; admin, Wszystkich komentarzy: 0
Uroczyste spotkanie podsumowujące IX edycję Programu Działaj Lokalnie 2016 we Wrzosowej Krainie

28 lutego w Domu Schrama w Chojnowie, odbyło się uroczyste Spotkanie Podsumowujące dla przedstawicieli organizacji pozarządowych i grup nieformalnych, które w 2016 roku realizowały projekty w ramach IX edycji Programu Działaj Lokalnie oraz dla Wójtów i Burmistrzów wspierających Program.