Chojnow.pl
Ładuję
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
 • Polish
 • English
 • NC
  • NC
 • Xantos
  • Xantos

Ostatnie gazetki • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie

Aktualne wydarzenia

26 styczeń 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Reforma systemu edukacji w Chojnowie: Burmistrz zdradza wstępne plany (wideo)

To, że dwa chojnowskie gimnazja idą do likwidacji od niedawna wie każdy z nas. Co jednak ze szkołami podstawowymi? Podczas dzisiejszej sesji Rady Miejskiej temat poruszony został przez radnego Łukasza Ptaka. Na oficjalne decyzje będziemy musieli jeszcze poczekać; znamy jednak wstępne plany Urzędu Miejskiego. Czeka nas najprawdopodobniej wielkie "przemeblowanie".

26 styczeń 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
[WYNIKI KONKURSU] Zaproszenie na zabawę opłatkową w Osetnicy

Już 28 stycznia w sali wiejskiej w Osetnicy odbędzie się tradycyjna "Zabawa Opłatkowa". Na wydarzenie zapraszają Sołtys oraz Rada Sołecka Osetnicy. Już teraz zapraszamy do udziału w konkursie, w którym mamy do wygrania wejściówkę o wartości 100 złotych na imprezę dla jednej pary.

26 styczeń 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Dofinansowanie dla Gminnej Biblioteki Publicznej w Krzywej

Projekt "Unieś MY" Gminnej Biblioteki Publicznej w Krzywej otrzyma dofinansowanie z programu "Równać Szanse". Zobacz, czego dotyczy projekt i jak można wziąć w nim udział.

26 styczeń 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Policja i służby ratownicze wśród głównych tematów jutrzejszej sesji Rady Gminy

27 stycznia 2017 roku o godzinie 12:00 w sali posiedzeń Urzędu Gminy Chojnów rozpocznie się XXXII sesja Rady Gminy Chojnów. Radni przyjmą m.in. informację z działalności pogotowia ratunkowego oraz policji w 2016 roku, czy też informację w zakresie ochrony przeciwpożarowej Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy.

26 styczeń 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
"Wyjątkowa wystawa i wyjątkowi artyści" - kolejny wernisaż w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Do końca lutego w Galerii Młodych Miejskiej Biblioteki Publicznej, każdy z nas może zobaczyć prace uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Chojnowie, Środowiskowego Domu Samopomocy nr 1 w Chojnowie, Środowiskowego Domu Samopomocy nr 2 w Chojnowie oraz Zespołu Placówek Specjalnych w Legnicy. Za nami wernisaż szóstej edycji wystawy "Malujemy samodzielnie i z pomocą".

26 styczeń 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rozdajemy bilety na "Sztukę kochania"! - WYNIKI

Drodzy Czytelnicy! Mamy dla Was wejściówki na piątkowe (27 stycznia) seanse filmu „Sztuka kochania” w legnickim kinie Helios.

25 styczeń 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Ptasia grypa w Gminie Chojnów? Urząd Gminy potwierdza doniesienia o 20 martwych łabędziach

Przed godziną 15:00 pojawiły się pierwsze doniesienia o odnalezieniu w Goliszowie martwych łabędzi. Poniżej publikujemy komunikat z Urzędu Gminy Chojnów, dotyczący tego incydentu.

25 styczeń 2017, Urząd Gminy Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
Ptasia Grypa! Ostrzeżenie!
Gmina Chojnów otrzymała zawiadomienie z Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego, że na terenie powiatu legnickiego odnotowano przypadki występowania wirusa wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI), podtypu H5N8.
25 styczeń 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Radni ustalą wysokości opłat za... Zobacz porządek obrad jutrzejszej sesji Rady Miejskiej!

26 stycznia - godzina 13:00 - sala posiedzeń Urzędu Miejskiego w Chojnowie - przed nami kolejna sesja Rady Miejskiej. Tym razem rajcowie zajmą się m.in...

25 styczeń 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wielki bal chojnowskich maturzystów (fotorelacja)

Chojnowscy maturzyści po raz kolejny odtańczyli poloneza - tym razem nie na Rynku, a w klimatyzowanej sali Domu Schrama. W studniówce Powiatowego Zespołu Szkół udział wzięli uczniowie klas trzecich Liceum Ogólnokształcącego oraz klas czwartych Technikum. Jak się bawili na 103 dni przed egzaminem dojrzałości? Zapraszamy do obejrzenia oficjalnej fotorelacji z uroczystości.

24 styczeń 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Ogniska wysoce zjadliwej grypy ptaków podtypu H5N8 - władze powiatu legnickiego reagują

Do ogólnopolskich mediów powraca temat ptasiej grypy - w kraju wykryto już ponad 30 ognisk tej choroby - w tym na Dolnym Śląsku. Temat podjęty został na specjalnie zwołanej naradzie w Starostwie Powiatowym w Legnicy.