Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English


Wiadomości

25 lipiec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
24-latek odpowie za posiadanie marihuany – skuteczna interwencja chojnowskich Policjantów

Wczoraj przed południem chojnowscy Policjanci z Rewiru Dzielnicowych i Ogniwa Prewencji zatrzymali 24-letniego mieszkańca gminy Miłkowice.

25 lipiec 2017, Partnerstwo, Wszystkich komentarzy: 0
Wyprzedaż w Garderobie!

Garderoba żegna wiosenno-letnią kolekcję i organizuje wyprzedaż, w której ceny spadną aż do -50%!

25 lipiec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
KS Sfora zaprasza na darmowe zajęcia sportowo-rekreacyjne

Wszyscy mieszkańcy Chojnowa oraz okolic, niezależnie od wieku, mają okazję poprawić swoją sprawność fizyczną oraz rozpocząć przygodę z koreańskim sportem walki – taekwondo. Członkowie KS Sfora Chojnów trenują na sali sportowej, basenie, siłowni, wspólnie biegają, jeżdżą rowerami oraz biorą udział w spotkaniach integracyjnych, konsultacjach z dietetykiem, a także w różnego rodzaju zawodach. Integrują się poprzez sport i wspólną zabawę.

25 lipiec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Obchody Święta Wojska Polskiego w Chojnowie

15 sierpnia w Chojnowie będą miały miejsce uroczyste obchody Święta Wojska Polskiego. Gościem specjalnym wieczoru będzie Halina Frąckowiak. Zdradzamy szczegółowy plan wydarzeń.

24 lipiec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Śpiewy, krzyki i inne wybryki… w MOKSiR

Od 31 lipca do 4 sierpnia, w godz. 10.00-13.00 w chojnowskim Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji odbędą się letnie warsztaty muzykowania oraz śpiewu ludowego dla dzieci w wieku od 8 do 12 lat.

24 lipiec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wakacje z Biblioteką

Miejska Publiczna Biblioteka w Chojnowie nie robi sobie wakacji od organizowania ciekawych wydarzeń zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Prezentujemy harmonogram wydarzeń na najbliższy miesiąc.

23 lipiec 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Oldtimer Chojnów zaprasza na II Rajd i Zlot Pojazdów Zabytkowych - trwają zapisy
- II edycja rajdu i zlotu pojazdów zabytkowych! Jeszcze więcej atrakcji, jeszcze większa różnorodność sprzętu, jeszcze więcej wspaniałej przygody... fascynująco, zabawnie, rodzinnie - w taki sposób sierpniowy zlot i rajd pojazdów zabytkowych zapowiadają organizatorzy z klubu Oldtimer Chojnów. Brzmi niezwykle zachęcająco. Od kilku dni trwają zapisy.
23 lipiec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Średniowieczne klimaty w Rokitkach

Wczoraj na terenie Ośrodka Wypoczynkowego „Różana Dolina” w Rokitkach odbyła się pierwsza edycja Pikniku Rycerskiego. 30-stopniowy upał, tłumy plażowiczów, smaczne jedzenie oraz średniowieczne damy i rycerze zakuci w zbroje.

22 lipiec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Przerwy w dostawie wody na terenie Gminy Chojnów

Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Chojnowie informuje, że dzisiaj (sobota, 22 lipca) nastąpią przerwy w dostawie wody na terenie Gminy Chojnów.

22 lipiec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rozdajemy wejściówki do Parku Rozrywki Play City - WYNIKI

Drodzy Czytelnicy! Przed nami kolejny konkurs, tym razem skierowany do dzieci! Do rozdania mamy 2 pojedyncze wejściówki do Parku Rozrywki Play City, który mieści się w Galerii Piastów w Legnicy.

22 lipiec 2017, EACTIVE, Wszystkich komentarzy: 0
Kochasz szpilki, ale Twoje stopy niekoniecznie? Jest na to rozwiązanie

Nie tylko szpilki, ale także wąskie czółenka, a nawet pozornie wygodne buty sportowe mogą być dla naszych stóp prawdziwym obciążeniem. Długie godziny na wysokim obcasie zazwyczaj dostarczają nam takiego samego dyskomfortu, jak intensywny trening w postaci biegania. Co zatem możesz zrobić, aby cieszyć się naprawdę pięknymi, zdrowymi stopami, nie tracąc jednocześnie przyjemności noszenia modnych butów?

21 lipiec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Znany zespół disco-polo gwiazdą tegorocznych Dożynek w Witkowie

W tym roku Dożynki Gminne odbędą się w niedzielę, 10 września, w Witkowie. Na miejscu przewidzianych jest wiele atrakcji, o których będziemy jeszcze szczegółowo informować. Wiadomo już natomiast, że gwiazdą wieczoru będzie jeden z bardziej znanych zespołów disco-polo.

21 lipiec 2017, PWSZ Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
Automatyczny Defibrylator Zewnętrzny w PWSZ im. Witelona w Legnicy

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy dołączyła do grona miejsc w naszym mieście, które są wyposażone w AED czyli Automatyczny Defibrylator Zewnętrzny (ang. Automated External Defibrillator AED).

21 lipiec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Co jest grane w Chojnowie?

Zachęcamy do zapoznania się z repertuarem chojnowskiego Kina Kultura. W ten weekend na dużym ekranie zobaczymy nową polską komedię sensacyjną. Tradycyjnie w repertuarze coś dla siebie znajdą także najmłodsi kinomani.

20 lipiec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Ostrzeżenie: burze z gradem

Instytut Meteroologii i Gospodarki Wodnej informuje, że dziś w godz. 12.00-24.00 mogą wystąpić silne burze z porywistym wiatrem.

20 lipiec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Castle Party okiem braci Misikiewiczów

Festiwal Castle Party w Bolkowie już za nami. Festiwal trwał trzy dni: od 13 do 16 lipca. Bolków – to niewielkie, acz urocze miasteczko zamieniło się na ten czas w europejską stolicę gotyckiego rocka.

20 lipiec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Jechał autostradą, mając prawie 3 promile alkoholu we krwi

Na 76 km autostrady A-4, przy zjeździe na Chojnów, legniccy policjanci zatrzymali wczoraj nietrzeźwego kierowcę ciężarówki. 48-latek miał blisko 3 promile alkoholu we krwi.

19 lipiec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rozdajemy bilety na "Voltę"! - WYNIKI

Drodzy Czytelnicy! Mamy dla Was wejściówki na piątkowe (21 lipca) seanse filmu „Volta” w legnickim kinie Helios.

19 lipiec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Nabór dzieci do drużyny Chojnowianki

Zarząd KS Chojnowianka Chojnów informuje, że właśnie rozpoczyna się nabór dzieci w grupach wiekowych wedle roku urodzenia: od 2005 do 2011.

18 lipiec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Pożar w Rokitkach

Dziś przed godz. 18.00 zauważono pożar na terenie gospodarstwa hodowli trzody chlewnej, znajdującego się w Rokitkach.