Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Wiadomości

23 styczeń 2019, Urząd Gminy Chojnów,
Przedstawiciele władz gminy odnoszą się do sprawy podwyżki za dzierżawę domków w Rokitkach
Przedstawiciele władz gminy Chojnów odnieśli się do sprawy podwyżki za dzierżawę domków letniskowych w Rokitkach. Prezentujemy artykuł nadesłany przez Urząd Gminy.
23 styczeń 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Mieszkańcy ziemi chojnowskiej nominowani do tytułu Osobowości Roku 2018
Jerzy Janus, Mariola Pyrz, Magdalena Fichtel, Jan Serkies, Bartłomiej Giersok oraz Daniel Janusz znaleźli się wśród nominowanych do tytułu Osobowości Roku 2018 w plebiscycie Gazety Wrocławskiej.
23 styczeń 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Żyję by się włóczyć, włóczę się by żyć...
Tadeusz Rybczyński - założyciel amatorskiego Klubu Psich Zaprzęgów Sfora Chojnów, miłośnik zwierząt, przyrody, lasu oraz samotnych górskich wędrówek... był gościem piątkowego spotkania zorganizowanego w Miejskiej Bibliotece Publicznej.
23 styczeń 2019, Partnerstwo,
Weź udział w konkursie i wygraj podwójną wejściówkę na Galę Disco w Lubinie! [WYNIKI]
Czadoman, Cleo, Piękni i Młodzi, Playboys, Defis, Cliver, Power Play, After Party, Exaited, Bayera, Luka Rosi, Dejw, DjOmenio , DjDisco&Mc Polo... to artyści których będziemy mogli usłyszeć już 26 stycznia na Gali Dico w Lubinie. Mamy dla was podwójną wejściówką - by zdobyć szansę na jej wygranie wystarczy wziąć udział w naszym konkursie.
22 styczeń 2019, Szkoła Podstawowa nr 4,
SP4news: Semestralne kalkulacje - szóstka z plusem dla SP4!
Koniec semestru w szkole to czas pewnych podsumowań, refleksji, tworzenia nowych planów. Wnikliwa analiza pozwoliła nam na wyciągnięcie, zdawałoby się jedynego słusznego wniosku - oby tak dalej! Dlaczego? Odpowiedź jest prosta! Działania powzięte z inicjatywy Dyrekcji, nauczycieli i uczniów w dobiegającym końca semestrze, przyniosły nam wiele sukcesów, radości, pozwoliły na rozwój naszego zaplecza narzędzi i środków dydaktycznych.
22 styczeń 2019, admin,
W Urzędzie Gminy trwa protest właścicieli domków letniskowych
W Urzędzie Gminy Chojnów trwa pikieta właścicieli domków letniskowych w Rokitkach. Protestujący sprzeciwiają się nowym stawkom czynszu za dzierżawę gruntu, które wzrosły o ponad 700 procent. Zdaniem wójta, podwyżka spowodowana jest gminnymi planami inwestycyjnymi.
22 styczeń 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Turniej Szachowy: trwają zapisy!

23 lutego o godz. 10.00 w Hali Sportowej przy ul. Matejki 1 w Chojnowie odbędzie się VIII Turniej Szachowy o Puchar Polskiej Miedzi, organizowany przez Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie.

22 styczeń 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Poznajesz pieska ze zdjęcia?
Poznajesz pieska ze zdjęcia? Przybłąkał się do jednego z domów w Chojnowie...
22 styczeń 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Awaria na przyłączu wody. Brak wody w części Chojnowa
Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej informuje o awarii na przyłączu wody i przerwie w dostawie wody.
22 styczeń 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Droga do Bolesławca nieprzejezdna. Tragiczny wypadek w Wilczym Lesie
O godzinie 3:40 w Wilczym Lesie doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Droga krajowa nr 94 w kierunku Bolesławca jest tymczasowo nieprzejezdna - wyznaczone zostały objazdy.
21 styczeń 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Akcja drogówki na terenie powiatu legnickiego
Do godziny 22:00 na terenie powiatu legnickiego trwać będą policyjne działania pod kryptonimem...
21 styczeń 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Wkrótce ferie, a wraz z nimi zmiana godzin otwarcia chojnowskiego basenu
28 stycznia w województwie dolnośląskim rozpoczynają się ferie zimowe - a co za tym idzie - przerwa w zajęciach szkolnych na basenie i zmiana godzin otwarcia chojnowskiej pływalni.
21 styczeń 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Coś dla Babć i coś dla Dziadków
21 stycznia obchodzimy Dzień Babci, w dniu jutrzejszym natomiast uczcimy naszych Dziadków! Z tej okazji pragniemy złożyć chojnowskim seniorom (i tym babciom i dziadkom co za seniorów jeszcze się nie uważają) najserdeczniejsze życzenia!
21 styczeń 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Mieszkaniec gm. Chojnów dwukrotnie zatrzymany za jazdę na podwójnym gazie i z podwójnym zakazem
W miniony weekend funkcjonariusze policji zatrzymali 40-letniego mieszkańca gminy Chojnów, który dwukrotnie pomimo posiadania podwójnego dożywotniego zakazu prowadzenia pojazdów wsiadł za kierownicę samochodu, będąc pod wpływem alkoholu...
21 styczeń 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zaginęła siedmiomiesięczna kotka. Prośba o pomoc

Do naszej redakcji napłynęła prośba o pomoc w sprawie siedmiomiesięcznej kotki, która zaginęła 16 stycznia w okolicach ulic Żeromskiego i Goleszańskiej.

21 styczeń 2019, Partnerstwo,
6 wskazówek, jak dbać o pralkę, aby służyła Ci latami

Zakup pralki to jedna z największych inwestycji w sprzęt AGD, jakich zazwyczaj dokonujemy. Dobra pralka może nam służyć latami, sprawiając, że nasze ubrania zachowają swój fason i kolor nawet przez kilka sezonów. W jaki sposób o nią dbać, aby służyła nam przez długi czas? Czego się wystrzegać i co robić, korzystając z pralki? Sprawdź w dzisiejszym poradniku.

20 styczeń 2019, admin,
Ostatni tydzień wizyt duszpasterskich. Zobacz kiedy odwiedzi Cię ksiądz
Przedstawiamy plan wizyt duszpasterskich w parafii Świętych Apostołów Piotra i Pawła w kolejnym tygodniu stycznia.
19 styczeń 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnów i okolice: Ogłoszenia za darmo!

Chcesz coś sprzedać, kupić, oddać za darmo? A może szukasz mieszkania, samochodu, pracy lub wręcz przeciwnie - chcesz zaoferować pracę. Niezależnie od twoich potrzeb dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z naszego serwisu ogłoszeniowego, dzięki któremu masz szansę dotrzeć do osób z rejonu Chojnowa całkowicie za darmo!

18 styczeń 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Koncert noworoczny w wykonaniu uczniów SOM

Wczorajszy wieczór w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji upłynął w muzycznej atmosferze. W sali widowiskowej umiejętności muzyczne zaprezentowali młodzi chojnowscy muzycy.

18 styczeń 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 4
O godzinie 17:00 początek żałoby narodowej. Wojewoda ogłosił trening systemu ostrzegania
Zgodnie z decyzją prezydenta Andrzeja Dudy, od godziny 17:00 na terenie całego państwa obowiązywać będzie żałoba narodowa.