Chojnow.pl
Ładuję
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Wiadomości

21 luty 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Kolejne zmiany przy wjeździe do Legnicy od strony Chojnowa

Kierowcy udający się do Legnicy muszą przygotować się na kolejną zmianę w organizacji ruchu, jaka od kilku dni funkcjonuje przy wjeździe do tego miasta. Zalecamy ostrożność.

21 luty 2017, Partnerstwo,
Nauka jazdy - dla każdego

Zapraszamy na kurs prawa jazdy kat. B do nowo otwartego ośrodka szkolenia kierowców Nauka Jazdy Michał Winiarski znajdującego się przy ul. Reja 8 w Chojnowie.

21 luty 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Łukasz Niemczyk w Sofii - Alan Korput we Frankfurcie. Chojnowscy bokserzy podbijają Europę

20 lutego w Sofii rozpoczął się Międzynarodowy Turnieju Bokserski Strandja 2017. Na liście zawodników nie mogło zabraknąć również chojnowskiego akcentu. Podczas gdy Łukasz Niemczyk podbija stolicę Bułgarii, Alan Korput we Frankfurcie nad Odrą przygotowuje się do startu w Międzynarodowym Turnieju Bokserskim Ziem Nadbałtyckich.

21 luty 2017, Partnerstwo,
Oferta Piekarni Kupczyk na Tłusty Czwartek
Czym byłby tradycyjny Tłusty Czwartek bez słodkich i wysokokalorycznych przysmaków? Uczcij koniec tegorocznego karnawału w wyjątkowy sposób i zapoznaj się z ofertą, którą na ten dzień przygotowała chojnowska Piekarnia Kupczyk.
21 luty 2017, PWSZ im. Witelona w Legnicy, Wszystkich komentarzy: 0
Studenci z programu Erasmus+ wybierają Legnicę!

Trwa nabór studentów naszej Uczelni na dwumiesięczne praktyki za granicą! Na praktykę możesz wyjechać do 28 państw członkowskich Unii Europejskiej oraz Islandii, Liechtensteinu, Norwegii, Chorwacji, Turcji, Szwajcarii oraz byłej jugosłowiańskiej republiki Macedonii.

20 luty 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Alarm powodziowy

Wystosowano ostrzeżenie hydrologiczne 3 stopnia.

20 luty 2017, Partnerstwo,
Kawiarnia Jubilatka zaprasza na Ostatki 2017

Tradycja dancingowa w Chojnowie nie umarła. Kawiarnia "Jubilatka" zaprasza na "Ostatki 2017". Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę (25 lutego); początek zaplanowano na godzinę 20:00.

20 luty 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 3
Postępowanie o udzielenie zamówienia na budowę kładki na Matejki unieważnione

Niepowodzeniem zakończyło się pierwsze postępowanie o udzielenie zamówienia na budowę kładki dla pieszych wzdłuż ulicy Matejki. Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Urząd Miejski zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Postępowanie zostało unieważnione.

20 luty 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
[KONKURS] Tłusty czwartek z portalem chojnow.pl!

Tłusty czwartek – w kalendarzu chrześcijańskim ostatni czwartek przed wielkim postem - w tradycji polskiej i niemieckiej symbolem tego dnia są pączki. Tradycyjnie pojawimy się tego dnia na chojnowskim Rynku, by poczęstować słodkościami mieszkańców miasta. Nie może zabraknąć tam również Ciebie!

20 luty 2017, Partnerstwo,
Przyjdź do ŻAKA i rozwijaj swoje pasje!
Chcesz mieć dobrze płatną pracę zgodną z własnymi zainteresowaniami? Masz niepowtarzalną okazję, by taką znaleźć. Trwa zimowa rekrutacja do ŻAKA – to bezpłatna, zaoczna szkoła dla dorosłych, w której kształcą się fachowcy dziewięćdziesięciu różnych specjalności. Możesz szybko zdobyć kwalifikacje w wymarzonym zawodzie, zrealizować swoje pasje i znaleźć zatrudnienie, które będzie przyjemnością.
20 luty 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
"Pamiętnik Pokoleń" - opis przesiedleńczych historii naszych przodków

Z okazji 70. rocznicy przyłączenia Ziem Zachodnich i Północnych do Polski, powiat legnicki ogłosił konkurs literacki "Nasza ziemia nasz dom - pamiętnik pokoleń". Kulminacją konkursu było wydanie książki "Pamiętnik pokoleń", składającej się z prac nadesłanych na konkurs. Publikacja już wkrótce trafi do bibliotek i lokalnych placówek oświatowych.

20 luty 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
PITy w Chojnowie

Jesteś zobowiązany/a do złożenia zeznania podatkowego za 2016 rok? W marcu i kwietniu będzie można zrobić to w chojnowskim ratuszu.

19 luty 2017, Partnerstwo,
Nowa jakość na chojnowskim rynku ubezpieczeń!

Z przyjemnością prezentujemy Państwu coś, czego w Chojnowie jeszcze nie było! Jako pierwsi postawiliśmy na wprowadzenie profesjonalnej nazwy, loga oraz, co najważniejsze, strony internetowej, na której można zostawić dane do wyliczenia składki ubezpieczeniowej! Poza tym dojeżdżamy do Państwa z gotowymi polisami!

19 luty 2017, Partnerstwo, Wszystkich komentarzy: 0
Konferencja firmowa w górach - dlaczego warto?

Od czasu do czasu w każdej firmie zachodzi potrzeba zorganizowania konferencji, dzięki której wszyscy pracownicy i zarządzający nią będą mogli się spotkać i omówić kolejne aspekty dalszej działalności na rynku. Najczęściej odbywają się one w standardowych salach konferencyjnych znajdujących się w budynku danej firmy, ale często organizuje się je w bardziej luźnych warunkach. Właśnie z tego powodu taką popularnością cieszą się hotele konferencyjne w górach. Dlaczego warto właśnie tam zorganizować sobie konferencję i czy można liczyć na pełną obsługę takiego wydarzenia?

18 luty 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Poszukiwany mieszkaniec Chojnowa. Wyszedł z domu i nie wrócił (aktualizacja)

15 lutego zaginął mieszkaniec Chojnowa Grzegorz Podgórski. Zaniepokojona rodzina prosi o pomoc w odnalezieniu go.

17 luty 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Miejska Biblioteka Publiczna zachęca do udziału w konkursach i zaprasza na "Urodziny Marchewki"

Miejska Biblioteka Publiczna zachęca do udziału w konkursach organizowanych przez Dolnośląską Bibliotekę Publiczną i Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich oraz zaprasza na kolejne spotkanie Bibliotecznej Akademii Malucha.

17 luty 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rozdajemy wejściówki do Parku Rozrywki Play City - WYNIKI

Drodzy Czytelnicy! Przed nami kolejny konkurs, tym razem skierowany do dzieci! Do rozdania mamy 2 pojedyncze wejściówki do Parku Rozrywki Play City, który mieści się w Galerii Piastów w Legnicy.

17 luty 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Gminne mistrzostwa w tenisie stołowym

26 lutego w sali wiejskiej w Goliszowie odbędą się Mistrzostwa gminy Chojnów w tenisie stołowym. Organizatorami wydarzenia są Wójt Gminy Chojnów, Gminne Zrzeszenie LZS oraz samorząd sołectwa Goliszów.

16 luty 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Co jest grane w Chojnowie?

Weekend zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim kolejne seanse w chojnowskim Kinie Kultura. W tym tygodniu będziemy mieli okazję zobaczyć „Sztukę kochania”, która w ostatnich tygodniach bije rekordy popularności w polskich kinach. Tradycyjnie pojawi się także film dla małych wielbicieli dużego ekranu.

16 luty 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Kolejna przerwa w dostawach wody

Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej informuje o kolejnej przerwie w dostawie wody.