Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

24-godzinny Stadionowy Bieg Ultra w Chojnowie

Autor admin
Data utworzenia: 16 październik 2022, 10:34 Wszystkich komentarzy: 0


24-godzinny Stadionowy Bieg Ultra w Chojnowie

11 listopada grupa śmiałków rozpocznie 24 godzinny bieg po bieżni chojnowskiego stadionu. Organizatorzy zapraszają mieszkańców do udziału w wydarzeniu.

- Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu, miłośników biegania, chodzenia, nordic walking. Wydarzenie zupełnie spontaniczne, amatorskie i luźne w swojej formule - czytamy w zaproszeniu - Spotykamy się 11 listopada o godz 11:00 na Stadionie Miejskim w Chojnowie gdzie grupa śmiałków rozpocznie 24 godzinny bieg po bieżni stadionu. Równocześnie startujemy z wyzwaniem polegającym na ustanowieniu rekordu przebiegniętych kilometrów pod hasłem "Chojnów Biega".

Pomysłodawcy wydarzenia zapraszają wszystkich mieszkańców, bez względu na aktualną formę. - Nie ważne czy przebiegniesz 20 czy 1 km, przejdziesz 5 czy 2. Liczy się obecność, dobra zabawa i aktywność fizyczna. Potraktujcie to jako fajne wyzwanie lub po prostu jako kolejny trening, a na koniec dnia zliczymy wszystkie wasze wyniki i będziemy mieć pierwszy oficjalny rekord Chojnowa.

Stadion Miejski - 11 listopada 2022, 11:00


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.