Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Kolejny zawodnik Colloseum Boxing Chojnów z medalem mistrzostw MMA

Autor admin
Data utworzenia: 11 październik 2022, 18:18 Wszystkich komentarzy: 0


Kolejny zawodnik Colloseum Boxing Chojnów z medalem mistrzostw MMA

W ubiegłą sobotę w Gliwicach odbyły się 5. Mistrzostwa MMA przygotowane przez Stowarzyszenie MMA Polska. Rywalizacja przyciągnęła rekordową liczbę zawodników - wśród nich znalazł się reprezentant klubu Colloseum Boxing Chojnów Bartosz Staszkiewicz.

Bartosz Staszkiewicz walczy w wadze ciężkiej (limit 120,2 kg). Na co dzień reprezentuje nasz lokalny klub Colosseum Boxing Chojnów.

- W ubiegłą sobotę nasz klubowy kolega walczył na mistrzostwach MMA w Gliwicach - przegrał w finale po bardzo dobrym pojedynku i zajął 2 miejsce - czytamy w relacji jaką otrzymaliśmy na naszą skrzynkę pocztową.

Jego rywalem w finałowej walce był Filip Wodyk (Copacabana Warszawa); wcześniej - w półfinale - zawodnik reprezentujący chojnowski klub pokonał Marcina Kucnera (Bastion Bełchatów).

Na starcie zawodów pojawiło się 360 zawodników i zawodniczek reprezentujących ponad 120 klubów z całego kraju. Zawodnicy rywalizowali w trzech okrągłych klatkach w kategoriach juniorów, seniorów, kadetach i formule pierwszego kroku.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.