Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Mini mundial w hali na Matejki

Autor admin
Data utworzenia: 16 listopad 2022, 18:10 Wszystkich komentarzy: 1


Mini mundial w hali na Matejki

Już niebawem Mistrzostwa Świata w Katarze - tymczasem Chojnowianka zaprasza na swoj "Mini Mundial".

- Zapraszamy drużyny (skład 5 osób) do udziału w miniMUNDIALU. Zaczynamy w sobotę 19.11 o godzinie 10.00 w hali sportowej przy ulicy Matejki w Chojnowie. Będzie prawdziwe losowanie, grupy oraz pucharowa rozgrywka - czytamy w zapowiedzi.

Zaproszenie skierowane jest do uczniów klas 4-8 szkół podstawowych. - To zadanie dla Was młodzi piłkarze - zróbcie drużynę - wybierzcie nazwę... i wystartujcie w rozgrywkach. Zróbcie zespół i do boju. Zgłoszenia i informacje KOORDYNATOR trener Piotr Seheniewicz - tel 533865937.

Organizatorzy zachęcają do wsparcia organizacji wydarzenia. Wśród nagród ufundowanych przez sponsorów znalazły się bezprzewodowe myszki optyczne oraz vouchery do wykorzystania w sklepie Remar przy ul. Kwiatowej w Chojnowie.


Komentarze

Tak, nie ma nic piękniejszego niż bogactwo. I oczywiście możesz zmienić życie i wielokrotnie przekonałem się o tym na własnym przykładzie i na przykładzie moich znajomych. https://ggbet-bonuses.com/pl jeśli postawisz poprawnie i z głową, to fajnie zmienisz swoje dochody i życie jako całość. Nadal są ładne bonusy
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.