Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Kolejny chojnowski zawodnik wystartuje na Mistrzostwach Polski

Autor admin
Data utworzenia: 24 wrzesień 2022, 16:29 Wszystkich komentarzy: 0


Kolejny chojnowski zawodnik wystartuje na Mistrzostwach Polski

W dziale sportowym powracamy do tematu lokalnego boksu. Okazje są dwie: Zbliżające się Mistrzostwa Polski z udziałem chojnowskiego zawodnika oraz zebranie sprawozdawcze Dolnośląskiego Okręgowego Związku Bokserskiego, którego gospodarzem dzisiaj było nasze miasto.

Walne Zebranie Dolnośląskiego Okręgowego Związku Bokserskiego odbyło się w Domu Tkacza. Wydarzenie miało charakter sprawozdawczy i było podsumowaniem działalności w roku 2021. W porządku obrad znalazły się m.in.: głosowanie nad przyjęciem sprawozdania z działalności merytorycznej DOZB oraz głosowanie nad przyjęciem sprawozdania finansowego za 2021 rok.

Natan Chęciński wystartuje w Mistrzostwach Polski

Dla mieszkańców Chojnowa zdecydowanie istotniejszą informacją są jednak zbliżające się Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików, na których nie zabraknie reprezentanta klubu Champion Chojnów.

Mistrzostwa rozpoczną się już 25 września w Bytowie na Kaszubach. Wśród zgłoszonych zawodników znalazł się Natan Chęciński - jeden z trzech reprezentantów województwa dolnośląskiego w swojej grupie i - zdaniem trenera Arkadiusza Lewandowskiego - najlepszy z tego grona.

Na niedzielę zaplanowano ważenie i badania zawodników a także losowanie rywali. Tego samego dnia o godzinie 18:00 rozpocznie się I seria walk. Gala Finałowa Mistrzostw Polski Młodziczek i Młodzików odbędzie się 1 października o godzinie 12:00.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.