Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Sportowe Święto Niepodległości. Na chojnowskim stadionie wystartuje 24-godzinny bieg

Autor admin
Data utworzenia: 10 listopad 2022, 17:57 Wszystkich komentarzy: 0


Sportowe Święto Niepodległości. Na chojnowskim stadionie wystartuje 24-godzinny bieg

Już tylko kilka godzin zostało do 24-godzinnego Stadionowego Biegu Ultra w Chojnowie. W wydarzeniu udział może wziąć każdy z nas.

11 listopada o godz 11:00 na Stadionie Miejskim w Chojnowie grupa śmiałków rozpocznie 24 godzinny bieg po bieżni stadionu. Równocześnie wystartuje wyzwanie polegające na ustanowieniu rekordu przebiegniętych kilometrów pod hasłem "Chojnów Biega".

- Zapraszamy wszystkich - dużych i małych, starych i młodych, Panie i Panów, biegaczy kijkarzy i spacerowiczów. Przybywajcie i ruszajcie z nami kręcić kółka na stadionie - zaprasza Ireneusz Kudelski, współorganizator wydarzenia - Pogoda zapowiada się piękna - i w dzień i w nocy, a my już nie możemy się doczekać. Może to trochę inne spojrzenie na sprawy patriotyzmu ale patriotyzm to też dbanie o własny stan zdrowia, więc dalej jazda - jedziemy, a raczej biegniemy.

Organizatorzy podkreślają, że liczy się obecność, dobra zabawa i aktywność fizyczna - Nie ważne czy przebiegniesz 20 czy 1 km, przejdziesz 5 czy 2 (...) Potraktujcie to jako fajne wyzwanie lub po prostu jako kolejny trening, a na koniec dnia zliczymy wszystkie wasze wyniki i będziemy mieć pierwszy oficjalny rekord Chojnowa.

W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w akcji. Widzimy się 11 listopada o godzinie 11:00 na chojnowskim stadionie.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.