Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Marcin Kulik show. Wysokie zwycięstwo Chojnowianki z Unią Szklary Górne

Autor KS Chojnowianka
Data utworzenia: 05 wrzesień 2022, 10:55 Wszystkich komentarzy: 0


Marcin Kulik show. Wysokie zwycięstwo Chojnowianki z Unią Szklary Górne

Nie pierwszy raz napastnik Marcin Kulik strzela kilka bramek w jednym meczu. Tym razem na oczach ponad 300 kibiców zgromadzonych na stadionie w Chojnowie zaaplikował rywalowi 4 bramki. Nie byłoby oczywiście tak wysokiego zwycięstwa, gdyby nie świetna postawa całego zespołu.

Marcin strzela gole, a jego brat Jarek wraz z naszym najbardziej doświadczonym graczem Dariuszem Ginda świetnie kierują linią obrony. W linii pomocy kolejny dobry mecz rozgrywa Mariusz Kądziołka, który dziś dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Ponadto bramkę dla naszej drużyny zdobył Dawid Ziętek.

Warto odnotować, że zawodnik dołączył do nas z Iskry Niedźwiedzice w tym okienku transferowym i jest to pierwsza jego bramka w barwach Chojnowianki. W przekroju całego spotkania biało-niebiescy byli zespołem lepszym wygrywając wysoko, bo aż 7:0.

Gratulacje dla całego zespołu i trenera. Już w najbliższą środę zapraszamy kibiców na mecz pucharowy, który odbędzie się w Chojnowie o godzinie 17:00. Rywalem bedzie Płomień Radwanice - drużyna grajaca klasę wyżej w lidze okręgowej.

Skład Chojnowianki: Zieleń-Swiatkowski, Ginda, Kulik, Zazulczak, Ziętek, Zazulczak P., Tomaszewski, Kadziołka, Szpanek, Kulik. Po przerwie zagrali: Jedrusiak, Kuc, Łaba, Krynicki

Widzów: 300Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.