Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Wiadomości

09 listopad 2023, Helios Legnica,
Repertuar kina Helios + KONKURS

Prezentujemy repertuar kina HELIOS w Legnicy. Ważny od 10 do 16 listopada.

07 listopad 2023, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Nieodpłatna pomoc prawna w Domu Schrama
W Domu Schrama udzielana będzie nieodpłatna pomoc prawna - informuje chojnowski ratusz.
07 listopad 2023, Urząd Miejski w Chojnowie,
Listopadowe wydarzenia kulturalne

W tym roku listopad mija w Chojnowie pod znakiem licznych wydarzeń kulturalnych. Chojnowianie mają okazję spędzić czas, obcując z muzyką, sztuką i literaturą.

07 listopad 2023, Urząd Miejski w Chojnowie,
Zaproszenie na miejskie obchody Święta Niepodległości

Urząd Miejski w Chojnowie zaprasza do wspólnego celebrowania Święta Niepodległości.

06 listopad 2023, Urząd Miejski w Chojnowie,
Życia mała garść – Michał Kowalczyk i największe przeboje polskiej sceny muzycznej

W niedzielny wieczór mieszkańcy Chojnowa mieli przyjemność uczestniczyć w muzycznej uczcie, którą zapewnił im utalentowany lokalny artysta - Michał Kowalczyk. Wydarzenie odbyło się w sali widowiskowej chojnowskiego MOKSiR-u, a młody wokalista wraz z zaproszonymi gośćmi, Wiki Eliaszewicz i Tomaszem Susmędem, dostarczyli widowni niezapomnianych emocji. To było wyjątkowe doświadczenie muzyczne, które cieszyło się rekordowo wysoką frekwencją.

06 listopad 2023, Urząd Miejski w Chojnowie,
75 lat pasji do muzyki – Dolnośląski Oddział PZCHiO świętował swój jubileusz

W sobotnie popołudnie Chojnów był gospodarzem wyjątkowego wydarzenia, bowiem swoje 75. urodziny świętował Dolnośląski Oddział Polskiego Związku Chórów i Orkiestr. Uroczystość zgromadziła przedstawicieli władz lokalnych oraz delegacje członków zespołów zrzeszonych w PZChiO.

05 listopad 2023, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Śmiertelne potrącenie na DW335
W sobotę nad ranem na drodze wojewódzkiej nr 335 doszło do śmiertelnego potrącenia, w wyniku którego śmierć poniósł rowerzysta.
02 listopad 2023, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Kolejni poszukiwani zatrzymani
Wczoraj funkcjonariusze działający na terenie powiatu legnickiego i Legnicy zatrzymali trzy osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości. Do jednego z zatrzymań przyczynili się policjanci z Chojnowa.
02 listopad 2023, Urząd Miejski w Chojnowie,
Repertuar kina Helios + KONKURS

Prezentujemy repertuar kina HELIOS w Legnicy. Ważny od 3 do 9 listopada.

31 październik 2023, admin, Wszystkich komentarzy: 0
2 i 3 listopada Urząd Gminy nieczynny
W Urzędzie Gminy Chojnów trwa budowa windy. Prace remontowo–budowlane wpłyną na możliwość skorzystania z usług urzędu w najbliższych dniach.
31 październik 2023, Partnerstwo,
Koncert Patriotyczny "Tobie Ojczyzno" w Rokitkach
Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Rokitkach zaprasza mieszkańców miasta i gminy Chojnów do wzięcia udziału w pięknym koncercie patriotycznym.
30 październik 2023, Starostwo Powiatowe,
Koncert finałowy Międzynarodowego Festiwalu Letnich Koncertów Organowych
29 października w Kościele pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Chojnowie odbył się koncert finałowy Międzynarodowego Festiwalu Letnich Koncertów Organowych w Powiecie Legnickim.
30 październik 2023, Urząd Miejski w Chojnowie,
Muzyczny listopad w Chojnowie

Szary i ponury listopad? Nie w Chojnowie! Urząd Miejski oraz Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji zapraszają na wyjątkowe wydarzenia muzyczne, które będą okazją do spędzenia czasu w towarzystwie wspaniałej muzyki i fantastycznej atmosfery.

30 październik 2023, Urząd Miejski w Chojnowie,
Przysięga wojskowa w Chojnowie – relacja z wydarzenia

"Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg".

27 październik 2023, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Policja zapowiada akcję Znicz
Przed nami Uroczystość Wszystkich Świętych, co łączy się ze wzmożonym ruchem w okolicach cmentarzy. Już w rozpoczynający się weekend należy spodziewać się większej liczby policjantów na drogach powiatu legnickiego których zadaniem będzie czuwanie nad bezpieczeństwem osób podróżujących i odwiedzających miejsca spoczynku swoich bliskich.
25 październik 2023, Partnerstwo,
Transformacja Biznesu: Przyszłość Przedsiębiorczości
W obliczu ciągle zmieniającej się dynamiki rynkowej, firmy muszą zrozumieć i przystosować się do nowych realiów biznesowych, aby pozostać konkurencyjne. Przyjęcie procesu transformacji biznesu jest obecnie nie tylko opcją, ale koniecznością dla firm, które chcą przetrwać i odnieść sukces. Wtedy pojawia się pytanie: Jak zarządzać zmianą w firmie?
24 październik 2023, Partnerstwo,
Jak zadbać o zdrowie podczas uprawiania sportu? Sprawdź, co warto wiedzieć
Uprawianie sportu to nie tylko świetny sposób na poprawę kondycji i samopoczucia, ale także okazja do spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Aby cieszyć się korzyściami aktywności, ważne jest, aby robić to z głową. Oto przydatne porady.
24 październik 2023, Partnerstwo,
Mini Mistrzostwa Świata Maluchów! Zapraszamy na sportowe zmagania piłkarskie w Galerii Piastów
Już w sobotę, 28 października, w godzinach 11.00-17.00 na specjalnie przygotowanym boisku rozegramy turnieje piłkarskie dla dzieci do lat 10.
24 październik 2023, Starostwo Powiatowe,
Międzynarodowy Festiwal Letnich Koncertów Organowych – koncert finałowy
Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w koncercie finałowym Międzynarodowego Festiwalu Letnich Koncertów Organowych w Powiecie Legnickim, który odbędzie się 29 października o godz. 18.30 w Kościele pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Chojnowie.
23 październik 2023, MB PROMOTIONS,
MB Boxing Night XVII – Bloody Friday - Legnica, 27.10.2023
Grupa MB PROMOTIONS powraca i zorganizuje galę boksu zawodowego już po raz siedemnasty. Tym razem kibice czołowych, polskich pięściarzy oglądać będą na ringu w Legnicy.