Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Adorator-nożownik w pociągu między Chojnowem i Legnicą

Autor admin
Data utworzenia: 10 listopad 2023, 23:51 Wszystkich komentarzy: 3


Adorator-nożownik w pociągu między Chojnowem i Legnicą

Nawet 2 lata pozbawienia wolności może grozić 48-letniemu mieszkańcowi Legnicy, który zaatakował nożem dwóch mężczyzn. Najpierw przysiadł się do kobiety podróżującej pociągiem między Chojnowem i Legnicą.

- W minionym tygodniu w jednym z pociągów do kobiety podróżującej z Chojnowa do Legnicy przysiadł się natarczywy mężczyzna, który nieustannie adorował pasażerkę. Przestraszona dała znać swojemu chłopakowi o tym fakcie i poprosiła aby przyszedł po nią na dworzec. Gdy pociąg zatrzymał się w Legnicy na peronie kobieta wysiadła, a za nią jej adorator. Na dworzec po podróżującą przyszedł zgodnie z umową jej chłopak wraz ze swoim ojcem. Uparty adorator nie dawał za wygrana i szedł za nimi - relacjonuje mł. asp. Anna Tersa z legnickiej policji - W między czasie pomiędzy mężczyznami doszło do awantury, podczas której adorator wyciągnął nóż i ranił nim mężczyzn. Chłopak miał ranę klatki piersiowej a jego ojciec ranę ciętą łokcia. Po tym zdarzeniu napastnik uciekł a mężczyźni udali się do szpitala a następnie powiadomili policję.

W toku wykonywanych czynności policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko  Życiu i Zdrowiu legnickiej komendy ustalili, że sprawcą tego zdarzenia jest 48-letni legniczanin. - Mężczyzna został wczoraj zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Funkcjonariusze ujawnili przy nim nóż, którym posłużył się do popełnienia przestępstwa. Narzędzie zostało zabezpieczone przez policjantów. Mężczyzna usłyszał już zarzuty uszkodzenia ciała skutkujące rozstrojem zdrowia poniżej dni siedmiu.

Zatrzymanemu grozi kara ograniczenia wolności albo kara pozbawienia wolności do lat 2.

fot. KMP Legnica


Komentarze

Please try Google before asking about Cool Product Guide 3a9d038
zgłoś komentarz
Please try Google before asking about Useful Product Guide a81_595
zgłoś komentarz
Please try Google before asking about High Rated Product Info 1b18773
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.