Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Wiadomości

20 październik 2023, Partnerstwo,
Świętuj z nami 17. urodziny i zasmakuj w Galerii Piastów!
Z okazji jubileuszu centrum, Galeria Piastów przygotowała dla swoich klientów smakowitą akcję promocyjną.
20 październik 2023, admin2, Wszystkich komentarzy: 0
Przysięga wojskowa w Chojnowie – zapraszamy!
Uroczystości przysięgi towarzyszyć będą pokazy sprzętu wojskowego i punkty promocyjneinformujące o warunkach służby i zasadach naboru do dobrowolnej i zawodowej służbywojskowej.
19 październik 2023, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Trudne warunki dla kierowców
Wraz z jesienią nadeszły poranne gęste mgły. Lokalna policja apeluje - w tych trudnych warunkach należy pamiętać, przede wszystkim o tym, by być widocznym dla innych.
18 październik 2023, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Kolejna zbiórka elektrośmieci w gminie Chojnów
Od 23 października na terenie gminy wiejskiej Chojnów trwać będzie zbiórka elektrośmieci. Niepotrzebny sprzęt oddać będzie można w każdej miejscowości.
18 październik 2023, Urząd Miejski w Chojnowie,
Chojnów świętował Dzień Edukacji Narodowej

Władze miasta pielęgnując tę tradycję, co roku zapraszają pracowników chojnowskich szkół, przedszkoli i żłobka – dyrekcje, pedagogów, personel administracji i obsługi oraz pracowników emerytowanych na wspólne spotkanie. Tradycją jest też, że tego dnia burmistrz honoruje wyróżniających się nauczycieli nagrodami.

16 październik 2023, admin, Wszystkich komentarzy: 28
Wybory 2023: Zobacz jak głosowali mieszkańcy gmin ziemi chojnowskiej
Za nami kolejne wybory parlamentarne. Zwycięstwo Prawa i Sprawiedliwości tym razem najprawdopodobniej nie przełoży się na możliwość stworzenia kolejnego rządu, do którego wykreowania szykuje się koalicja partii opozycyjnych. Przyjrzyjmy się jak głosowali mieszkańcy gmin ziemi chojnowskiej.
15 październik 2023, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Komisarz Lew i chojnowscy policjanci odwiedzili przedszkolaków
Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Chojnowie odwiedzili dzieci w Przedszkolu Miejskim nr 3 Chojnowie. Spotkanie miało na celu zaznajomienie maluszków z właściwym zachowaniem na drodze.
13 październik 2023, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Złodziej zatrzymany przez chojnowskich policjantów
Policjanci z Chojnowa zatrzymali 31-latka, który okradł stację benzynową. Jego łupem padły artykuły na kwotę ponad tysiąca złotych.
11 październik 2023, Starostwo Powiatowe,
UWAGA! Od 16 października utrudnienia w ruchu pojazdów na ul. Kolejowej
Od dnia 16 października 2023 r. rozpoczyna się przebudowa skrzyżowania znajdującego się przed budynkiem dworca PKP w miejscowości Chojnów. Prace budowlane będą podzielone na 3 etapy, z czego 1 etap będzie wiązał się z najpoważniejszymi utrudnieniami w ruchu drogowym.
10 październik 2023, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Oszuści włamują się na konta profili mieszkańców powiatu legnickiego
Lokalna policja ostrzega przed kolejnymi oszustami, którzy próbują wyłudzić pieniądze od mieszkańców powiatu legnickiego.
08 październik 2023, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Węgiel po preferencyjnych cenach - gmina Chojnów informuje
Gmina Chojnów przypomina, że nadal można skorzystać z zakupu węgla po preferencyjnych cenach.
06 październik 2023, Partnerstwo,
Świętujemy 17. urodziny!
Z okazji swojego jubileuszu Galeria Piastów zaprasza swoich klientów na rodzinną zabawę z udziałem uwielbianych przez najmłodszych postaci z filmów Trolle.
05 październik 2023, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Możesz bezpłatnie sprawdzić światła w samochodzie
Lokalna policja zachęca do udziału w akcji "Twoje światła – Nasze bezpieczeństwo", która ma na celu zwrócenie uwagi kierujących na zagrożenia związane z nieprawidłowym oświetleniem pojazdów.
03 październik 2023, Urząd Miejski w Chojnowie,
Przedszkole Miejskie nr 1 ma 70 lat
70 lat działalności przedszkola jest świadectwem historii wielu osób – tych, które nim zarządzały, które tu pracowały, rodziców przyprowadzających tu swoje dzieci i tych, które odbierały w tym miejscu pierwszą w swoim życiu edukację.
03 październik 2023, artykuł sponsorowany,
Rozmowa z Kają Filaczyńską - lekarką, kandydatką Lewicy do Sejmu
Kaja Filaczyńska - lekarka endokrynolożka, specjalistka od leczenia otyłości. Od 2015 roku działa w partii Razem. W 2017 roku brała czynny udział w protestach Porozumienia Rezydentów, domagających się wyższych płac dla młodych lekarzy i większych nakładów na ochronę zdrowia. W 2021 była częścią inicjatywy Medycy na Granicy, niosącej pomoc humanitarną osobom przebywającym na granicy polsko-białoruskiej. Kandyduje do Sejmu w okręgu 1 (Legnica - Jelenia Góra) z miejsca 3, z listy KW Lewica.
02 październik 2023, Partnerstwo,
Ile trzeba czekać na kredyt hipoteczny?
Kredyt hipoteczny jest jednym z najbardziej popularnych kredytów udzielanych konsumentom. Nic dziwnego, mało kto może sobie pozwolić na zakup mieszkania, bądź budowę domu z oszczędności. Szczególnie że niespełna 40 procent Polaków deklaruje, że co miesiąc odkłada określoną kwotę. Ponadto ceny na rynku nieruchomości są tak wysokie, że kredyt hipoteczny jest w większości przypadków koniecznością. Jak wygląda procedura starania się o kredyt na mieszkanie? Jakie dokumenty należy złożyć? Ile bank ma czasu na podjęcie decyzji o udzieleniu kredytu bądź odrzuceniu wniosku? Odpowiadamy.
30 wrzesień 2023, admin,
Pieniądze na remont szkoły w Starym Łomie
Gmina wiejska Chojnów otrzyma dofinansowanie na remont Szkoły Podstawowej w Starym Łomie. Pieniądze pochodzą z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków.
28 wrzesień 2023, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Kolejny wypadek na A4
Na podchojnowskim odcinku autostrady A4 doszło do kolejnego poważnego wypadku. Kierujący pojazdem marki Renault jadąc w stronę Zgorzelca uderzył w oznakowanym pojazd robót drogowych. 51-latek odniósł ciężkie obrażenia ciała i został przetransportowany do szpitala.
27 wrzesień 2023, Partnerstwo,
Koreańska sprzedaż hurtowa kosmetyków: klucze do wyboru i wysokiej konwersji sprzedaży
Koreańskie kosmetyki od dawna zawładnęły branżą beauty i cieszą się ogromną popularnością wśród konsumentów. Dlatego właściciele firm kosmetycznych powinni rozważyć możliwość dodania koreańskich produktów do swojego asortymentu.
27 wrzesień 2023, Helios Legnica,
Repertuar kina Helios + KONKURS

Prezentujemy repertuar kina HELIOS w Legnicy. Ważny od 29 września do 5 października.