Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
  • Xantos
    • Xantos

Ostatnie gazetki

  • HTM Kowalczykowie
    • HTM Kowalczykowie

Aktualne wydarzenia

09 lipiec 2013, kuba, Wszystkich komentarzy: 171
"Kocham klub i kocham tych chłopaków" - rozmowa z Waldemarem Michowskim.
O klubie, konflikcie w zarządzie, nadchodzących wyborach, nowym trenerze i sprawach osobistych - rozmawiamy z wieloletnim działaczem Klubu Sportowego Chojnowianka, Waldemarem Michowskim. Zapraszamy do lektury.
09 lipiec 2013, Maciek, Wszystkich komentarzy: 3
Czarni Rokitki w wielkiej formie przed meczem ze Stalową Wolą!!!
Czarni Rokitki znowu zachwycają. Tak można podsumować X turniej piłki nożnej, który odbył się w Olszanicy. Ekipa z naszej gminy pojechała na zawody jako jeden z faworytów. W turnieju wystąpiło 6 drużyn m.in.: Sparta Miejska Górka, Orzeł Zagrodno, Olimpia Olszanica, GKS Raciborowice, Płomień Nowa Wieś Grodziska.
09 lipiec 2013, Adam, Wszystkich komentarzy: 0
Siatkarski weekend w Gminie Chojnów

Miniony tydzień obfitował w siatkarskie emocje. Prócz transmisji meczów polskiej reprezentacji walczącej o wyjście z grupy w MŚ, miłośnicy tej dyscypliny mieli aż dwie okazje, by przyjrzeć się zmaganiom naszych lokalnych drużyn.

08 lipiec 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Pożar pola przy drodze do Krzywej

Dziś, tj. 8 lipca 2013 r. w okolicach godz. 14 w wyniku zaprószenia zapaliło się zboże na polu przy drodze prowadzącej do Krzywej, tuż przy skręcie do Jerzmanowic. Według wstępnych ustaleń straty oszacowano na 3 tys. złotych.

08 lipiec 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wakacyjne spotkania w bibliotece - foto (aktualizacja, 12.07.2013)

Dzisiejszego dnia rozpoczęły się wakacyjne zajęcia w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chojnowie. Do najbliższego piątku codziennie panie bibliotekarki prowadzić będą zajęcia czytelniczo-plastyczne i edukacyjne. Podsumowaniem lipcowych spotkań w bibliotece będzie piknik „Zielona łąka”. Zapraszamy do oglądania zdjęć z wakacyjnych spotkań w bibliotece.

08 lipiec 2013, Maciek, Wszystkich komentarzy: 18
Walne Zgromadzenie KS Chojnowianka już 15 lipca!!!
Już 15 lipca odbędzie się Walne Zgromadzenie KS Chojnowianka. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków klubu do obecności podczas spotkania, gdyż każdy, kto uiści opłatę w wysokości 13zł oraz wypełni deklarację będzie miał możliwość decydowania o losach nowego zarządu. W Domu Schrama o godzinie 18:00 rozpocznie się Walne Zgromadzenie na którym zapadnie wiele ważnych decyzji dotyczących klubu.
08 lipiec 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wakacyjne Warsztaty Fotografii w MOKSiR - zapraszamy do zapisów!

Pierwszy tydzień wakacji w Chojnowie za nami. Dzieci i młodzież z naszego miasta rozwijała swoje umiejętności plastyczne i taneczne w MOKSiR. W tym tygodniu zajęcia wakacyjne przenoszą się do Miejskiej Biblioteki Publicznej. Co czeka najmłodszych mieszkańców Chojnowa w drugiej połowie lipca? Zapraszamy do zapoznania się z programem wakacyjnych zabaw!

06 lipiec 2013, Jerzy Kucharski, Wszystkich komentarzy: 0
Kajakiem po Skorze - część III
Przed nami trzecia, ostatnia już część wyprawy w jaką zabrał nas Jerzy Kucharski. Wczorajszą przygodę skończyliśmy w Chojnowie, tuż obok marketu Lidl. Dziś dopłyniemy do ujścia Skory żegnając się z kajakiem i naszą rzeką. Prawda, że warto było?
05 lipiec 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zakończenie roku szkolnego Gimnazjum nr 2 w Chojnowie (zdjecia)

Pierwszy tydzień wakacji powoli dobiega końca, pogoda dopisuje, powoli zaczynają się wakacyjne podróże. Koniec roku dla wielu uczniów nie był tylko radosną chwilą, lecz również momentem rozstania z ukochaną szkołą, nauczycielami. Tak właśnie było w Gimnazjum nr 2 w Chojnowie. Tydzień temu uczniowie klas trzecich pożegnali się ze swoimi nauczycielami, dyrekcją szkoły, kolegami i koleżankami ze szkolnej ławy.

05 lipiec 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zapowiedź filmu "SM" z Gabrysią Zenką

W marcu tego roku pisaliśmy o wizycie ekipy filmowej w Chojnowie, która na warsztat wzięła temat stwardnienia rozsianego. Jedną z bohaterek dokumentu traktującego o tej chorobie jest Gabriela Zenka. Niedawno światło dzienne ujrzał trailer filmu "SM", w którym możemy zobaczyć chojnowiankę.

05 lipiec 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 4
Czy to twój rower? Policja prosi o pomoc

Legniccy policjanci w trakcie jednego z prowadzonych postępowań odnaleźli dwa rowery, których pochodzenie jest nieustalone. W związku z tym zwracają się do osób, które mogą znać ich pochodzenie z prośbą o kontakt w celu znalezienia właścicieli.