Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica
  • OLA PHU
    • OLA PHU

Ostatnie gazetki

  • HTM Kowalczykowie
    • HTM Kowalczykowie

Aktualne wydarzenia

06 lipiec 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wakacje z MOKSiR (foto)

Za nami pierwszy tydzień wakacji. Dla najmłodszych mieszkańców miasta Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji przygotował mnóstwo atrakcji. W ciągu pięciu dni dzieci i młodzież wzięły udział w dniu sportu, zbierały kamyki z których wykonywały kamienne stwory, przenieśli się do świata Aborygenów. Za kolejny tydzień przerwy od szkoły odpowiadać będzie Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnowie, do MOKSiR-u powrócimy 4 sierpnia.

05 lipiec 2014, MK , Wszystkich komentarzy: 2
Współpraca miast na fotografiach. Otwarcie wystawy w chojnowskiej bibliotece

W piątkowe popołudnie w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chojnowie nastąpiło otwarcie wystawy fotograficznej „Partnerstwo i współpraca miast 2013-2014: Chojnów – Egelsbach – Commentry – Gӧrlitz”. W Galerii Młodych spotkali się ojcowie sukcesu stowarzyszenia, którzy podzielili się z gośćmi wspomnieniami jakie zostały w ich pamięci z wizyt w Egelsbach, Commentry czy Gӧrlitz.

04 lipiec 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 2
"Myślę, że pomogłem drużynie uwierzyć w siebie" - Mirosław Dragan o Czarnych Rokitki

Po niesamowitej końcówce sezonu Czarni Rokitki utrzymali się w klasie okręgowej. Wszystko to za sprawą nowego szkoleniowca Mirosława Dragana, który tchnął nowego ducha w ekipę z naszej gminy. Czarni grali jak "zaczarowani" wygrywając spotkanie za spotkaniem. W jaki sposób do tego doszło wyjaśnia sam Mirosław Dragan w rozmowie, którą udało nam się z nim przeprowadzić. Zapraszamy do lektury.

04 lipiec 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
UWAGA - upały na Dolnym Śląsku!

Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW we Wrocławiu wydało ostrzeżenie swoim obszarem obejmujące całe województwo dolnośląskie dotyczące upałów. Od dziś, tj. 4 lipca, od godziny 14.00 do godziny 20.00 dnia 6 lipca br. przewiduje się wzrost temperatury maksymalnej powietrza do 28°C do 31°C. Kolejne dni przyniosą jeszcze większe upały – od poniedziałku do wtorku przewiduje się temperaturę sięgającą nawet 34°C.

04 lipiec 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Chojnowianki zdobyły twierdzę w Kłodzku

W ostatni weekend czerwca kolarze z chojnowskiego klubu UKK „Oriens MTB” wybrali się do położonego 2 godziny drogi od naszego miasta Kłodzka. 27 czerwca na terenie Głównej Twierdzy Kłodzkiej odbyły się Zawody Kolarskie MTB o Puchar Burmistrza Miasta. Impreza sportowa, w której prawo startu mieli licencjonowani zawodnicy polskiego Związku Kolarskiego i kolarze amatorzy okazała się szczęśliwa dla młodych zawodniczek z Chojnowa.

04 lipiec 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 3
XLII Sesja Rady Miejskiej miasta Chojnowa (video)

26 czerwca o godzinie 14.00 odbyła się XLII Sesja Rady Miejskiej miasta Chojnowa. Przez nieco ponad dwie godziny radni debatowali przede wszystkim nad oceną wykonania budżetu naszego miasta za ubiegły rok. W dalszej części zapis video całej sesji. Zapraszamy do obejrzenia.

04 lipiec 2014, artykuł sponsorowany, Wszystkich komentarzy: 3

Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Chojnowie z siedzibą w Gimnazjum nr 2 w Chojnowie przy ul. Konarskiego 4 prowadzi nabór na pierwszy rok nauki w roku szkolnym 2014/2015. Dla zainteresowanych nowo uruchomiona specjalność policyjna lub pożarnicza. Zapraszamy do zapisów!

03 lipiec 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Wakacyjna promocja na Basenie Miejskim w Chojnowie

Przed nami dwa miesiące odpoczynku od szkoły, smażenia się w słońcu, następnie chłodzenia w kojącej wodzie. Nie wyjeżdżając z miasta możemy skorzystać z oferty jaką proponuje nam Basen Miejski w Chojnowie. Z okazji rozpoczętych przed paroma dniami wakacji przez najbliższe miesiące obowiązywać będą promocyjne ceny biletów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

03 lipiec 2014, PWSZ Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
PWSZ zaprasza na nowe kierunki studiów !

Do 29 lipca br. można zarejestrować się w systemie elektronicznej rekrutacji kandydatów na studia na rok akademicki 2014/2015 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy.

03 lipiec 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Bezpieczna droga"

Zakończenie roku szkolnego to nie tylko pożegnanie z nauką i szkolną ławą. Przekonali się o tym uczniowie punktu przedszkolnego z Goliszowa, na których w trakcie ostatniego dnia szkoły czekała inna niespodzianka. Poznali zwycięzcę konkursu plastycznego „Bezpieczna droga”. Przypomnijmy, że o zwycięzcy zabawy zdecydowali Czytelnicy Portalu CHOJNOW.PL, którzy przy pomocy sondy oddawali głosy na swoich faworytów.

02 lipiec 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
PRZYPOMINAMY już w poniedziałek Zbiórka krwi z chojnowskim Komisariatem Policji

Pompowana jest przez serce krążąc po skomplikowanej sieci naczyń krwionośnych i żył. Dostarcza komórkom tlenu i składników odżywczych. Działa również ochronnie – chroni organizm przed bakteriami i ciałami obcymi. O czym mowa? Oczywiście o krwi, przez wielu nazywanej życiodajnym płynem. Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że oddając krew możemy uratować komuś życie. 14 lipca będziemy mieli okazję wziąć udział w akcji honorowego krwiodawstwa , która odbędzie się na terenie Komisariatu Policji w Chojnowie.

Sklep Bigform