Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Sklep Bigform
 • OLA PHU
  • OLA PHU
 • Galeria Piastów
  • Galeria Piastów
 • OLA PHU
  • OLA PHU

Ostatnie gazetki

 • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie
 • Gabinety lekarskie
  • Gabinety lekarskie

Aktualne wydarzenia

13 październik 2014, Stowarzyszenie "Dajmy szansę", Wszystkich komentarzy: 0
Podsumowanie akcji „Podziel się posiłkiem”

Kolejna edycja ogólnopolskiej akcji „Podziel się posiłkiem” została przeprowadzona 3 i 4 października w chojnowskich sklepach Biedronka. Odzew mieszkańców, jednocześnie klientów dyskontów, był bardzo pozytywny. Tym razem udało się zebrać około 1100 kg produktów spożywczych. To najlepszy wynik od czterech lat!

12 październik 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zasnął na parapecie. O włos od tragedii. (video)
W sobotnie popołudnie po godzinie 16 chojnowska policja dostała zgłoszenie o zbyt głośnej muzyce wydobywającej się z jednego z mieszkań przy ulicy Witosa. Po przyjeździe na miejsce funkcjonariusze dostrzegli mężczyznę, który spał w oknie mieszkania znajdującego się na wysokości pierwszego piętra. Z tego właśnie mieszkania wydobywała się głośna muzyka.
12 październik 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 1
Chojnowianka przegrała na własnym terenie. Karny uratował AKS Strzegom.
Wczorajsze popołudnie na długo pozostanie w pamięci fanów chojnowskiego futbolu. KS Chojnowianka rywalizowała z AKS Strzegom. Wszyscy liczyli na komplet punktów, nie było jednak łatwo. Na ławce rezerwowych pojawił się nowy szkoleniowiec - Ireneusz Chrzanowski. Od pierwszej minuty biało niebiescy wystąpili w nieco innym ustawieniu niż do tej pory.
12 październik 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 1
Niespodziewana strata punktów z Ruszowicami. Czarni walczyli o remis!
Dobra passa Czarnych Rokitki została przerwana. Wczoraj ekipa z naszej gminy przed własną publicznością uległa Mieszkowi Ruszowice 2:1. Podopieczni Mirosława Dragana od pierwszych minut wyszli na murawę w bardzo ofensywnym ustawieniu. Kilka chwil po pierwszym gwizdku Gromala mógł otworzyć wynik spotkania. Zabrakło jednak skuteczności i zimnej krwi w wykończeniu akcji. Mieszko, widząc, że Czarni przystępują do ofensywy, nie cofnął się na własną połowę. Dobra gra w środku pola oraz liczne błędy Rokitek spowodowały, że to goście przejęli inicjatywę w grze.
12 październik 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 2
Sztafetowe biegi przełajowe szkół podstawowych za nami
W piątek punktualnie w samo południe, przy pięknej pogodzie, na bocznym boisku przy MOKSiRze pojawiły się dzieci klas III-VI szkół podstawowych. Wszystko to za sprawą międzyszkolnych sztafetowych biegów przełajowych dziewcząt i chłopców. Oficjalnego otwarcia tej imprezy sportowej dokonał burmistrz miasta - Jan Serkies. Po przywitaniu zawodników i małej rozgrzewce młodzi chojnowianie przystąpili do rywalizacji.
10 październik 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 2
32% mieszkańców ziemi chojnowskiej nie pójdzie do urn! (VIDEO)
We wtorek minął czas zgłaszania kandydatów na radnych. W piątek, 17 października upływa kolejny termin, termin zgłaszania kandydatów na burmistrzów i wójtów. I choć do samych wyborów pozostało jeszcze trochę czasu już teraz portal postanowił przeprowadzić krótką sondę uliczną na temat tego czy mieszkańcy miasta i gminy Chojnów planują pójść do urn w tegorocznych wyborach samorządowych.
10 październik 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Dzień Dawcy Szpiku w chojnowskim Komisariacie Policji już w najbliższy poniedziałek
W Polsce, co godzinę stawiana jest komuś diagnoza: nowotwór krwi, czyli białaczka. Dla wielu pacjentów jedyną szansą na wyzdrowienie jest przeszczepienie szpiku od dawcy niespokrewnionego. Cały czas są w Polsce pacjenci, dla których nie znaleziono dawcy, wśród 22 milionów osób zarejestrowanych na całym świecie. By zwiększyć szansę na znalezienie dawcy zorganizowano Dzień Dawcy Szpiku w Komisariacie Policji w Chojnowie.
09 październik 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 1
Dwie jednostki straży pożarnej, ewakuacja Gimnazjum nr 1 w Chojnowie! (video+foto)
Dzisiejsze przedpołudnie na długo pozostanie w głowach gimnazjalistów z chojnowskiej „jedynki”. Otóż z samego rana dyrekcja szkoły poinformowała na numer alarmowy 998 straż pożarną o pożarze. Chwile strachu uczniowie Gimnazjum nr 1 maja już za sobą. Najważniejsze jest to, że cała akcja przebiegła pomyślnie, a sama ewakuacja nie sprawiła uczniom problemów. Miejmy nadzieję, że takie próby zawsze będą próbami, a do prawdziwego pożaru nigdy nie dojdzie.
09 październik 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Zadymienie mieszkania z kratki wentylacyjnej przy ul. Kolejowej
Dziś w godzinach popołudniowych Jednostka Ratowniczo Gaśnicza z Chojnowa dostała wezwanie z ul. Kolejowej, gdzie w mieszkaniu pojawił się dym. Strażacy niemalże natychmiast pojawili się na miejscu zdarzenia. Faktycznie, w mieszkaniu zlokalizowanym na parterze, z kratki wentylacyjnej do mieszkania dostawał się dym.
09 październik 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Dwa ostatnie wyścigi Sigo Gim 1 w tym sezonie. Przyszła pora na zasłużony odpoczynek!
W miniony weekend klub kolarski Sigo Gim 1 wybrał się na ostatnie zawody w tym sezonie. Nasi zawodnicy w sobotę oraz niedzielę rywalizowali podczas wyścigów na szosie. Najtrudniejszym dniem była sobota, kiedy to zaraz po udziale w Mistrzostwach Dolnego Śląska w Chojnowie kolarze mieli zaledwie kilka chwil, aby spakować się na zawody do Gorzanowic, tuż obok Bolkowa.
09 październik 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Intermarche z jabłkami w SP3
Za nami drugi dzień akcji prowadzonej przez Intermarche pod nazwą "Jedz jabłka". Wczoraj z darmowych jabłek skorzystała Szkoła Podstawowa nr 4 w Chojnowie. Dziś podczas przerwy lekcyjnej Intermarche gościło w Szkole Podstawowej nr 3. Uczniowie, grono pedagogiczne oraz wszyscy obecni mogli poczęstować się smacznymi owocami. Inicjatywa spotkała się z dużym zainteresowaniem, dzięki czemu rozdano kilka skrzynek jabłek. Zorganizowanej akcji przyświecało hasło "Jedz jabłka. Obowiązek patriotyczny jeszcze nigdy nie był tak smaczny".