Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica
  • OLA PHU
    • OLA PHU

Ostatnie gazetki

  • HTM Kowalczykowie
    • HTM Kowalczykowie
  • Gabinety lekarskie
    • Gabinety lekarskie

Aktualne wydarzenia

02 październik 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Gminna Komisja Wyborcza informuje
Podajemy Państwu do wiadomości informację o składzie, siedzibie i pełnionych dyżurach przez członków Gminnej Komisji Wyborczej w Chojnowie.
02 październik 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Przedszkole nr 1 zaprasza na święto pieczonego ziemniaka
Rada Rodziców wspólnie z Gronem Pedagogicznym Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chojnowie, zaprasza na "Święto pieczonego ziemniaka". Po raz kolejny będziemy się wspólnie bawić. Impreza odbędzie się w sobotę, 4.10.2014 r. na terenie Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chojnowie.
02 październik 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Sesja Rady Miejskiej Chojnowa ( zapis video)
25 września o godzinie 13.00 w sali posiedzeń /nr 11 II p/ Urzędu Miejskiego w Chojnowie odbyła się sesja Rady Miejskiej Chojnowa. Radni debatowali przede wszystkim nad oceną wykonania budżetu Miasta Chojnowa za I półrocze 2014. Przedstawiono także informację o stanie realizacji inwestycji w Miejskim Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji. Wysłuchaliśmy także referatów dyrektorów placówek oświatowych. W dalszej części zapis video całej sesji. Zapraszamy do obejrzenia.
02 październik 2014, SPW Niedźwiedzice, Wszystkich komentarzy: 0
Warsztaty Kamishibai
W dniach 8-10 października na terenie gminy Chojnów i Gaworzyce w ramach projektu „ Teatr i Książka to Łączy, Uczy, Inspiruje” zostanie przeprowadzony cykl warsztatów teatru kamishibai. Kamishibai to technika opowiadania, czytania wywodząca się z Japonii, wykorzystująca kartonowe plansze z obrazkami i tekstem (37x27 cm) oraz drewniany lub kartonowy parawan – na wzór teatrzyków marionetkowych - w której przedstawiane są kolejne fragmenty historii, bajki, opowiadania.
01 październik 2014, SPW Niedźwiedzice, Wszystkich komentarzy: 0
 „W zdrowym ciele zdrowy duch – program profilaktyki zdrowotnej
Na terenie wiejskiej Gminy Chojnów realizowany jest projekt dofinansowany ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich, którego celemjest poprawa zdrowia dzieci poprzez przeprowadzenie badan monitoringu biologicznego. Realizacja działań rozpoczęła się jeszcze przed wakacjami i potrwa do października 2014 r.
01 październik 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 1
Małe opóźnienie terminu wykonania bieżni na Stadionie Miejskim.
Jeszcze nieco ponad dwa tygodnie i nasz Stadion Miejski będzie cieszył się nową bieżnią. Zanim jednak do tego dojdzie jeszcze sporo musi zostać zrobione. W chwili obecnej podwykonawca dokonuje wyłożenia krawężników dookoła murawy oraz wyrównuje cały teren tak aby główny wykonawca bez problemu mógł umieścić specjalną nawierzchnię.
01 październik 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Przed nami czwarta edycja Chojnowskiej Jesieni z Muzyką Dawną
Przed nami czwarta edycja Chojnowskiej Jesieni z Muzyką Dawną. Tym razem brzmień dawnych mistrzów będzie można posłuchać w Muzeum Regionalnym oraz obu świątyniach. Warto być wszędzie, gdyż za każdym razem nasi goście oferować będą słuchaczom wędrówkę ku innym dźwiękowym światom. Zapraszamy serdecznie!
01 październik 2014, A i K Kwiatkowscy, Wszystkich komentarzy: 3
Podziękowanie za możliwość zakupu roweru specjalistycznego.
W imieniu własnym oraz naszej córki Angeliki chcielibyśmy złożyć serdeczne podziękowania wszystkim tym, którzy włączyli się w zbiórkę plastikowych nakrętek na rzecz Angeliki. Szczególne podziękowania kierujemy do
01 październik 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Mistrzostwa Dolnego Śląska w Kolarstwie Górskim MTB. Sobota, Park Piastowski. Zapraszamy
Już w najbliższy weekend Park Piastowski zamieni się w wielki tor rywalizacji MTB. Do Chojnowa zawita wiele szkół z naszego województwa. Wszystko to za sprawą Mistrzostw Dolnego Śląska w Kolarstwie Górskim MTB. Do rywalizacji przystąpią uczniowie z podstawówek, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych. Na torze będziemy mogli oglądać zarówno dziewczęta, jak i chłopców.
30 wrzesień 2014, Bartosz Haniecki, Wszystkich komentarzy: 0
Podziękowanie dla wszystkich kibiców oraz kolegów z drużyny za bezinteresowną pomoc.
Chciałbym bardzo serdecznie podziękować za wszelką pomoc ze strony zarówno kibiców jak i samych zawodników. Dzięki Wam udało się zebrać 1060zł na leczenie mojej kontuzji kolana. Kibice naszego klubu niezmiernie mnie zaskoczyli swoją hojnością. Dziękuję serdecznie za to, że wspieracie mnie w tej trudniej sytuacji. Mam nadzieję, że szybko uda mi się powrócić do pełni sił i wspomóc drużynę w walce o punkty ligowe.
30 wrzesień 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Trampkarze prezentują fenomenalną formę w tej rundzie! Kolejna wygrana.
Chojnowscy trampkarze nadal są „na fali”. Nasi młodzi piłkarze niesamowicie prezentują się w tym sezonie. W miniony weekend rywalizowaliśmy z Kaczawą Bieniowice, która okupuje środek tabeli. Spotkanie nie mogło zacząć się inaczej niż przejęcie inicjatywy na murawie przez biało niebieskich. Nasi chłopcy od początku do końca kontrolowali to co działo się na boisku.
Sklep Bigform