Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
 • Polish
 • English
Cuprum Noc Zakupów
 • Xantos
  • Xantos
 • OLA PHU
  • OLA PHU

Ostatnie gazetki

 • Gabinety Lekarskie
  • Gabinety Lekarskie
 • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie

Aktualne wydarzenia

21 październik 2013, "SFORA" Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
Krążki TKD dla Chojnowa zdobyte w opolskim Okrąglaku

W ubiegłą sobotę 19.10 na matach opolskiego klubu Taekwondo odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Taekwondo Olimpijskim. Taekwondocy z dolnośląskich, opolskich, małopolskich i śląskich klubów rywalizowali o miejsca na podium w dwuboju sprawności technicznej, układach formalnych POOMSE i walkach mini KYORUGI.

21 październik 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Miłośnicy kajakarstwa spotkali się w bibliotece (VIDEO)

W ostatni piątek w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chojnowie spotkali się uczestnicy i miłośnicy spływów kajakowych z naszego miasta by w miłej atmosferze, z uśmiechem na ustach powspominać ostatnie przygody na wodzie oraz poznać plany organizatorów co do kolejnych spływów.

21 październik 2013, artykuł sponsorowany, Wszystkich komentarzy: 4
Piękne chwile uchwycone w fotografiach. Sesje zdjęciowe ślubne, ciążowe, noworodkowe i rodzinne

W życiu piękne są tylko chwile (…) – mówi tekst jednej z piosenek. Można się zgadzać, można oponować. Większość z nas jednak przyzna, że niektóre chwile warto, ba! nawet trzeba uwiecznić. A w jaki sposób? Tradycyjny, lecz nadal pożądany, doceniany i „na czasie” - przez fotografię, oczywiście. Dla ważnych momentów, których jesteśmy uczestnikami, najlepiej wynająć profesjonalistę. Fotograf w umiejętny sposób wydobędzie piękno, emocje i niezwykłą atmosferę. Pani Karolina Winiarska proponuje mieszkańcom Chojnowa i okolic sesje zdjęciowe: ślubne, kobiece, ciążowe, noworodkowe, dziecięce oraz rodzinne.

19 październik 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 4
Podział punktów w piłkarskich derbach (Aktualizacja 21-10-2013, Video)

W dzisiejsze popołudnie wszyscy kibice zgromadzeni na stadionie w Złotoryi obejrzeli emocjonujące widowisko, w którym dwóch beniaminków podzieliło się punktami. Biało niebiescy uratowali punkt mimo, że przegrywali 2:0. Obie bramki dla Chojnowianki strzelił Chrystian Serkies.

18 październik 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 8
Protokół z ostatniej sesji Rady Miejskiej w Chojnowie

Dnia 26 września 2013 r. odbyła się XXXIII sesja Rady Miejskiej w Chojnowie. Niestety nie mogliśmy Państwu zaprezentować nagrania video z obrad. Prezentujemy jednak protokół z tej sesji.

18 październik 2013, PWSZ Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
Zbiórka krwi, czyli „Wampiry na PWSZ”

22 października br. na terenie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy zostanie przeprowadzona akcja honorowego krwiodawstwa „Wampiry na PWSZ”. Akcja oddawania krwi odbywać się będzie w godzinach 10:00 – 13:00 w budynku C, w salach 18, 19, 20.

18 październik 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 13
W Domu Schrama świętowano Dzień Edukacji Narodowej

Wspólne świętowanie Dnia Edukacji Narodowej w Chojnowie to już tradycja. Również w tym roku w odrestaurowanym Domu Schrama władze naszego miasta zorganizowały uroczystość dla wszystkich przedstawicieli chojnowskiej oświaty. Nie obeszło się bez wzruszeń, podziękowań i wyróżnień.

18 październik 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
V Turniej Ju Jitsu Dzieci i Młodzików

Już jutro, tj. 19 października w pobliskiej Złotoryi odbędzie się V TURNIEJ JU JITSU Dzieci i Młodzików o Puchar Burmistrza Miasta Złotoryja. Chojnów łączy z turniejem jedna osoba, były mieszkaniec naszego miasta – Damian Zajdel, propagator sztuki walk Ju Jitsu w regionie.

17 październik 2013, kuba, Wszystkich komentarzy: 2
Klasyk w okręgówce czyli derbowe starcie Chojnowianki z Górnikiem

Już w najbliższą sobotę wszystkich kibiców piłki nożnej czeka prawdziwe piłkarskie święto! W klasie okręgowej przyszedł czas na derby regionu, czyli spotkanie dwóch beniaminków – Górnika Złotoryja i Chojnowianki Chojnów. Kibice już zacierają ręce i nie mogą się doczekać tego starcia!

17 październik 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Część Chojnowa bez prądu

Dziś tj. 17 października 2013 r. około 13.15 mieszkańcy osiedla jak i pobliskich ulic spotkali się z niedogodnością – nastąpił problem z dostarczeniem energii elektrycznej do ich mieszkań. Trwają prace zmierzające do usunięcia awarii.

17 październik 2013, Monika Łagoda, Wszystkich komentarzy: 6
Ale sztuka! Chojnów jakiego nie znamy. Odsłona nr 2

Witam Państwa ponownie! Dzisiaj omówię kamienice na ul. Kościuszki. Pojawi się piękna brama eklektyczna, z dominującą nutą neobaroku, płaskorzeźby przedstawiające mieszczan - prawdopodobnie fundatorów jednej z kamienic, odniesienia do architektury gdańskiej i niderlandzkiej. Zachęcam do lektury.