Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica
  • OLA PHU
    • OLA PHU

Ostatnie gazetki

  • HTM Kowalczykowie
    • HTM Kowalczykowie
  • Gabinety lekarskie
    • Gabinety lekarskie

Aktualne wydarzenia

26 wrzesień 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Czarni Rokitki powalczą o pierwszą trójkę klasy okręgowej. Zapowiedź meczu
Już jutro w Rokitkach odbędzie się kolejne spotkanie ligowe z udziałem Czarnych. Ekipa z naszej gminy, wypoczęta z powodu braku spotkania pucharowego, przystąpi do rywalizacji o ligowe punkty. Rywalem będzie dobrze spisująca się drużyna GKS`u Męcinka. Goście, którzy zawitają jutro do Rokitek mają bardzo dobry stosunek bramkowy.
26 wrzesień 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
"Widoki Bez Granic" w Nowej Rudzie z udziałem UKK Oriens MTB (VIDEO+FOTO)
"Widoki Bez Granic" pod takim hasłem odbyła się tegoroczna edycja wyścigu w Nowej Rudzie. Głównym organizatorem był Urząd Miasta w Nowej Rudzie oraz UKS Centrum Nowa Ruda. Na tej imprezie sportowej nie zabrakło chojnowskiego akcentu w postaci UKK Oriens MTB.
25 wrzesień 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Groźny wyciek oleju na drodze wojewódzkiej 328 w Roktkach.
Dziś w godzinach popołudniowych droga wojewódzka 328 łącząca pobliskie Rokitki z Chocianowem została wyłączona z ruchu. Wszystko to za sprawą wycieku oleju, który pojawił się na skrzyżowaniu w Chocianowie, a zakończył w Rokitkach. Najprawdopodobniej był to wyciek z cysterny lub też uszkodzony zbiornik na paliwo.
25 wrzesień 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Czasówka Kaczawska wprost na jeleniogórską "Kapelę".
Sigo Gim 1 nie odpuszcza kolejnego weekendu z zawodami kolarskimi. W minioną sobotę podopieczni Eugeniusza Bobiowskiego wybrali się na „Czasówkę Kaczawską 2014”. Ta impreza sportowa została zorganizowana przez Stowarzyszenie Cyklisów Jelenia Góra oraz Urząd Miejski w Wojcieszowie. Wojcieszów, Podgórki – tutaj odbywał się wyścig na odcinku 8,5 kilometra.
25 wrzesień 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Sokół Krzywa nie dał szans Chrobremu II Głógów - faworyt na kolanach
Bardzo dobre wieści napływają z pobliskiej Krzywej. Otóż w dniu wczorajszym lokalny Sokół walczył o awans do kolejnej rundy Pucharu Polski. No i…. udało się. Podopieczni Łukasza Kurczaka rozgromili Chrobrego II Głogów, który był niemalże faworytem do zwycięstwa. Szanse gości na dalszą grę pogrzebali Hawrylów oraz dwukrotnie Gapski.
25 wrzesień 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Sobota należała do UKK Oriens MTB. Dwa triumfy jednego dnia.
W minioną sobotę Uczniowski Klub Kolarski Oriens MTB wziął udział w Otwartych Zawodach w Kolarstwie Góskim. Tym razem młodzi chojnowianie wybrali się do Witkówka w okolicach Myśliborza, aby tam rywalizować o punkty do Challange`u MTB. Organizatorzy przygotowali trasę okrężną na odcinku trzech kilometrów ze startem i metą w Myśliborzu na parkingu Parku Krajoznawczego "Chemy".
25 wrzesień 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Konradówka zaprasza
W najbliższą niedzielę odbędzie się kolejna impreza w ramach programu "Odnowa Wsi Dolnośląskiej".Tym razem zapraszamy do Konradówki gdzie odbędą się dożynki połączone ze Świętem św. Michała. Wszystko rozpocznie się o godzinie 13.00 Mszą Św. w kościele p.w. św.Michała Archanioła.
25 wrzesień 2014, podinsp. Sławomir Masojć, Wszystkich komentarzy: 0
Uwaga! Oszuści atakują.
W środę legnicka Policja poinformowana została o dwóch przypadkach próby dokonania oszustwa na tzw. „wnuczka”. Do dwóch mieszkanek Legnicy w wieku 74 i 85 lat zadzwoniła młoda osoba przedstawiając się raz jako córka, drugi raz jako synowa i usiłowała wyłudzić pieniądze. Obie Panie nie dały się oszukać i o próbie oszustwa powiadomiły Oficera Dyżurnego.
25 wrzesień 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Sesja Rady Miejskiej ChojnowaDzisiaj o godzinie 13.00 w sali posiedzeń /nr 11 II p/ Urzędu Miejskiego w Chojnowie odbędzie się sesja Rady Miejskiej Chojnowa.
25 wrzesień 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 1
Rokitki zwyciężają walkowerem. Meczu Pucharu Polski dzisiaj nie będzie.
Rokitki znalazły się w kolejnej, tym razem III rundzie Pucharu Polski. Nie potrzeba było wiele, Prochowiczanka Prochowice zrezygnowała z powodów kadrowych z przyjazdu do Rokitek. Czarni zatem zwyciężyli walkowerem 3:0 i tym samym zyskali promocję do następnej rundy. Rywale wysłali pismo do OZPN`u, w którym wyjaśnili przyczyny nie stawienia się na dzisiejsze spotkanie. Główne problemy Prochowiczanki wynikają z daty, w której docelowo miał zostać rozegrany mecz. Wielu zawodników pracuje i nie będzie miało możliwości zasilić swojej ekipy.
25 wrzesień 2014, Partnerstwo, Wszystkich komentarzy: 0
24 WRZEŚNIA RUSZA SZKÓŁKA PŁYWACKA SAIL SWIM!
Szkółka pływacka Sail Swim – Jakub Jakubowski po wakacyjnej przerwie wznawia działalność na Basenie Miejskim w Chojnowie. Zapraszamy wszystkie dzieci powyżej 6 roku życia na zajęcia nauki i doskonalenia pływania!
Sklep Bigform