Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum arena PWSZ Legnica
  • OLA PHU
    • OLA PHU
  • HTM Kowalczykowie
    • HTM Kowalczykowie

Aktualne wydarzenia

01 lipiec 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Darmowe ogłoszenia do końca wakacji!

Wczoraj oficjalnie rozpoczęły się wakacje. Z tej okazji dla wszystkich Czytelników CHOJNOW.PL przygotowaliśmy niespodziankę. Do końca sierpnia, czyli ostatniego dnia wakacji, publikacja ogłoszeń na łamach portalu będzie darmowa! Zachęcamy do korzystania!

01 lipiec 2014, Małgorzata Uroda, Wszystkich komentarzy: 0
"Jedz zdrowo". Postaw na zdrowe śniadanie!

Postaw na ZDROWE ŚNIADANIE każdego dnia! Naukowcy dowiedli, że osoby, które spożywają codziennie zbilansowane śniadanie są mniej narażeni na otyłość i cieszą się lepszym samopoczuciem. Niejedzenie śniadań, zwłaszcza przez dzieci, dorastającą młodzież, może niekorzystnie wpływać na rozwój i stan zdrowia.

01 lipiec 2014, Karolina Ziomek, Wszystkich komentarzy: 0
"Tęczowa łąka" z Biblioteczną Akademią Malucha

W minioną środę odbyło się spotkanie pt. "Tęczowa łąka: dla najmłodszych mieszkańców Chojnowa w Bibliotece Miejskiej. Maluchy miały możliwość wzięcia udziału w wielu grach i zabawach.

01 lipiec 2014, PWSZ Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
Rey Juan Carlos University w Madrycie zaprasza na studia
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy podpisała umowę o wymianie studentów z hiszpańską uczelnią Rey Juan Carlos Univeristy w Madrycie. Jest to już druga uczelnia z Hiszpanii, w której w ramach programu Erasmus - „Uczenie się przez całe życie” (Lifelong Learning Programme) w latach 2014-2021 będą mogli kształcić się studenci i pracownicy z PWSZ im. Witelona w Legnicy.
30 czerwiec 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Zagubiony pies poszukuje właścicielaPo chojnowskim rynku błąka się wystraszony pies. Jest przeganiany przez przechodniów oraz właścicieli lokali. Zwierzę jest młode. Na szyi ma czerwono-szarą obrożę. Pies jest bardzo zagubiony. Jeśli komuś z Państwa zaginął ulubieniec - pomóżcie. Zwierzę szuka właściciela.
30 czerwiec 2014, LMKS "SFORA" Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
Ogromny nakład pracy wykonany przez zawodników i trenerów LMKS "SFORA"
Koniec czerwca to nie tylko rozpoczęcie wakacji i zbliżający się obóz letni, to ogromny nakład pracy wykonany przez zawodników i trenerów LMKS "SFORA" Chojnów.
30 czerwiec 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Płytka wyobraźnia to kalectwo.
Dziś dla wielu rozpoczęły się wakacje - przerwa od szkoły i pracy. Jeśli pogoda pozwoli będziemy korzystać z rożnych akwenów wodnych. Wszystkim życzymy udanego i bezpiecznego odpoczynku.
30 czerwiec 2014, PWSZ , Wszystkich komentarzy: 0
Bezpłatny kurs przygotowujący do egzaminu poprawkowego z matematyki
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy zaprasza maturzystów na bezpłatny kurs przygotowujący do egzaminu poprawkowego z matematyki na poziomie podstawowym.
27 czerwiec 2014, Rodzice (FA Chojnów), Wszystkich komentarzy: 40
Orlik: Zdrowe i uśmiechnięte dzieci – Najważniejsze!!! Nie w Chojnowie.

W sobotę 31 maja 2014 r. w Chojnowie odbył się turniej piłki nożnej na boisku typu orlik z okazji Dnia Dziecka. Wielkie brawa, piękna inicjatywa. Dzieciom należy się zabawa, a sport i ruch na świeżym powietrzu to podstawa w rozwoju młodego człowieka. Ale do sedna - tylko "wybrańcom" pozwala się korzystać z orlika w Chojnowie…

27 czerwiec 2014, Gimnazjum nr 2 , Wszystkich komentarzy: 0
Absolwenci Gimnazjum nr 2 zaczynają wakacje
Tradycyjnie w ostatni czwartek roku szkolnego odbyła się uroczystość pożegnania absolwentów gimnazjum. Tym razem, ze względu na remont domu kultury gościł nas Dom Schrama. Staramy się promować uczniów do jak największego wysiłku w nauce i temu min. służą Nagrody Dyrektora Szkoły. Jak co roku te cenne nagrody można było zdobyć za 5 najlepszych wyników w nauce.
27 czerwiec 2014, Jerzy Kucharski, Wszystkich komentarzy: 9
Kajakiem po Skorze. Uniejowie – Zagrodno – Jadwisin

Skory nie można lekceważyć, gdyż jest to rzeka pełna niespodzianek. Mielizny, łachy, kotły eworsyjne, lita skała w dnie, kamienie, żwir, piasek, jazy, progi, opony, lodówki, butelki, puszki i … I tacy co chcą ją pokonać kajakiem.

Sklep Bigform