Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
 • Polish
 • English


 • Xantos
  • Xantos
 • OLA PHU
  • OLA PHU

Ostatnie gazetki

 • Gabinety Lekarskie
  • Gabinety Lekarskie
 • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie

Aktualne wydarzenia

15 październik 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Piłeś? Nie jedź!

Wczoraj około godz. 17.30 policjanci z Chojnowa zatrzymali 63-letniego rowerzystę. Wykonano u niego badanie trzeźwości. Wynik wskazywał 3 promile.

15 październik 2013, Joanna Józefczuk, Wszystkich komentarzy: 1
Akcja "Podziel się posiłkiem" - podziękowania
Dwa tygodnie temu apelowaliśmy do Państwa o ofiarność z okazji organizowanej w sklepach Biedronka zbiórki żywności w ramach ogólnopolskiej akcji „Podziel się posiłkiem”. Akcja ta miała za zadanie wsparcie potrzebujących dzieci i ich rodzin.
15 październik 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
II Chojnowska Gala Kresowa (aktualizacja - VIDEO)

Chojnów Kresami stoi. Wystarczy wspomnieć niedawny koncert Towarzystwa Pomocy Polakom „Wielkie Serce” czy Wrześniowe Kresowiana, imprezę cieszącą się ogromną popularnością wśród mieszkańców naszych okolic, jak i całej Polski. Tym razem miasto i gmina Chojnów postanowiły połączyć siły zapraszając mieszkańców na II edycję Chojnowskiej Gali Kresowej. Na deskach sceny MOKSiR zaprezentowali się artyści m.in. z Białorusi i Ukrainy. Galę poprowadziła znana z Telewizji Polskiej dziennikarka Anna Popek.

14 październik 2013, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Trampkarze zdeklasowali Prochowiczankę!
Kolejne mecze ligowe rozegrały drużyny młodzieżowe. Po dobrym występie juniorów młodszych przyszła pora na trampkarzy, którzy spisywali się wyśmienicie w ubiegłym sezonie – wtedy jeszcze w kategorii młodzik. W niedzielne popołudnie młodzi adepci futbolu z Chojnowa podejmowali przed własną publicznością Prochowiczankę Prochowice.
14 październik 2013, PWSZ Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
Nowy sezon koncertów z cyklu Witelon Music Night

Od października bieżącego roku do Akademika naszej Uczelni wraca cykl koncertów Witelon Music Night.

14 październik 2013, Maciek, Wszystkich komentarzy: 2
Ponad 100 osób wzięło udział w turnieju 6-tek piłkarskich na Orliku! (VIDEO)
Masa emocji, wielka rywalizacja i ponad 100 uczestników – tak można podsumować turniej 6-tek piłkarskich zorganizowany przez Piotra Seheniewicza i Stefana Stala. Już nie po raz pierwszy dwaj chojnowscy trenerzy organizują tego typu zawody, frekwencja dopisała podobnie jak w zeszłorocznym turnieju halowym. Chojnowski Orlik tętnił życiem podczas minionego weekendu, a wszystko to za sprawą młodych piłkarzy, którzy zacięcie walczyli i miano najlepszej drużyny.
14 październik 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Dzień Edukacji Narodowej

Dziś obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. 14 października to święto nauczycieli, pedagogów, wychowawców – wszystkich pracowników oświaty. Święto zostało ustanowione 27 kwietnia 1972 r. określone ustawą – Karta praw i obowiązków nauczyciela jako Dzień Nauczyciela. Od 1982, na mocy ustawy – Karta Nauczyciela obchodzone jako Dzień Edukacji Narodowej.

14 październik 2013, "SFORA" Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
Turniej Taekwondo SOKOL CUP & CEFTA 2013

W czeskim Hradec Králové 12 października odbył się turniej Taekwondo WTF SOKOL CUP & CEFTA 2013. Reprezentacja LMKS "SFORA" Chojnów w składzie Martyna Jastrzębska, Igor Drzewosz, Karol Jastrzębski i Krystian Jastrzębski - rywalizowała wraz z około 370 zawodnikami z Czech i Polski.

14 październik 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 4
Poszukiwani właściciele czworonoga

9 października 2013 r. przy drodze gruntowej na odcinku między Michowem i Goliszowem mieszkańcy Goliszowa dostrzegli bezpańskiego psa. Wilczur nie ruszał się z miejsca, w którym prawdopodobnie został porzucony. Poszukiwane są osoby, które mogłyby pomóc w ustaleniu właściciela czworonoga.

13 październik 2013, Maciek, Wszystkich komentarzy: 2
IV liga na wyciągnięcie ręki. Biało niebiescy nie zwalniają tempa!

Wczorajsze popołudnie dostarczyło nie lada emocji fanom KS Chojnowianka. Nasz lokalny klub spisuje się wyśmienicie w ostatnich spotkaniach. Nie inaczej było wczoraj na Stadionie Miejskim, gdzie rywalizowaliśmy z rezerwami Górnika Polkowice. Biało niebiescy "na fali" w ostatnich tygodniach wygrywają mecz za meczem.
13 październik 2013, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Pierwsze zwycięstwo juniorów młodszych - wicelider bez szans!
Długo oczekiwane zwycięstwo juniorów młodszych w końcu nadeszło. Nasi młodzi piłkarze w końcu odnieśli zwycięstwo w dodatku ograli wicelidera rozgrywek Stal Chocianów. Już po pierwszym gwizdku sędziego inicjatywę na boisku przejęła ekipa z Chojnowa. Nasi dobrze prowadzili grę zwłaszczaw środku pola.