Current events

Sobotni festyn, który odbył się w Niebieskim Parasolu wielu chojnowian zapamięta na długo głównie za sprawą muzycznej gwiazdy wieczoru – zespołu Letni Chamski Podryw. Cantona i Anton wspierani przez DJ-a dali popis swoich umiejętności i porwali miejscową publiczność do wspólnej zabawy jakiej Chojnów nie doświadczył od długiego czasu. Poniżej prezentujemy Państwu zapis rozmowy z zespołem przeprowadzonej tuż po koncercie.

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Diecezji Legnickiej we współpracy z władzami Starostwa Powiatowego w Legnicy i samorządu terytorialnego miasta Chojnowa, ich jednostkami organizacyjnymi oraz Powiatową Społeczną Radą ds. Osób Niepełnosprawnych i Urzędem Marszałkowskim serdecznie zaprasza do udziału w „Wakacyjnym Pikniku” i konferencji pn. „Razem łatwiej i lepiej – młodzież seniorom i dzieciom, seniorzy młodzieży” w dn. 26.07.2012 r. o godz. 9.30 w MOKSiR w Chojnowie.

18 lipca w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Chojnowie odbył się koncert „W Krainie Uśmiechu”. Kazimierza Kowalskiego wspierały gwiazdy Polskiej Opery Kameralnej - Małgorzata Kulińska, Małgorzata Kustosik, Andrzej Niemierowicz, Mirosław Niewiadomski, a akompaniowała im Ewa Szpakowska. Na scenie zobaczyliśmy również Wójta Gminy Chojnów – Mieczysława Kasprzaka oraz Burmistrza Miasta Chojnowa – Jana Serkiesa w nietypowej dla siebie roli.

Ci, którzy byli na sobotnim festynie w Niebieskim Parasolu, jak również Czytelnicy Portalu CHOJNOW.PL, którzy uważnie przeczytali relację z imprezy kojarzą młody zespół Scoffers, który tuż przed głównymi gwiazdami wieczoru rozgrzewał publiczność. Jeśli masz otwarty umysł, nie boisz się muzycznych eksperymentów i po prostu lubisz posłuchać dobrej muzyki – sprawdź ten wrocławski band. Udało nam się zamienić kilka słów z sympatycznymi członkami zespołu. Oto zapis rozmowy. Życzymy miłej lektury.

Dziś o godzinie 18.00 w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Chojnowie odbędzie się prawdziwa uczta dla wszystkich miłośników opery, operetki i musicalu. Z koncertem wystąpi Kazimierz Kowalski z artystami Polskiej Opery Kameralnej, znany między innymi z telewizyjnego programu „W Krainie Uśmiechu”.
