Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Current events

30 November 2023, Helios Legnica,
Repertuar kina Helios + KONKURS

Prezentujemy repertuar kina HELIOS w Legnicy. Ważny od 1 do 7 grudnia.

30 November 2023, Urząd Miejski w Chojnowie,
Kino Kultura wznawia działalnośćZ radością informujemy, że po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej awarią projektora, Kino Kultura w Chojnowie wznawia działalność.
29 November 2023, admin, All comments: 0
Trudne warunki na drogach
Intensywne opady śniegu oraz niska temperatura mają negatywny wpływ na bezpieczeństwo na drogach. Do jednego z licznych wypadków doszło na lokalnym odcinku A4.
28 November 2023, Partnerstwo,
Mikołajkowa zabawa w Galerii Piastów!
Już najbliższą sobotę, 2 grudnia, zapraszamy do kolorowej wioski elfów.
26 November 2023, admin, All comments: 0
Rozmowy o bezpieczeństwie z chojnowskimi seniorami
W Domu Schrama odbyło się spotkanie dzielnicowego z Komisariatu Policji w Chojnowie z członkami Związku Inwalidów Narządu Ruchu w Chojnowie oraz członkami ROD Jaśmin.
23 November 2023, Artykuł sponsorowany,
Czy warto wynajmować korepetytora, aby przygotować się do matury z matematyki?
Matura z matematyki to jedno z najbardziej wymagających zadań, przed jakimi stają uczniowie szkół średnich w Polsce. Nauka tego przedmiotu w szkole może jednak nie wystarczać, żeby odpowiednio przygotować się do egzaminu dojrzałości. Z pomocą przychodzą wówczas jakościowe korepetycje z matematyki, które oferować mogą szereg niepowtarzalnych zalet. W poniższym artykule poznasz najważniejsze korzyści korków z matmy przed maturą.
23 November 2023, Artykuł sponsorowany,
Dodatki do głównego prezentu – na co postawić?
Masz już wybrany idealny prezent dla bliskiej Ci osoby, jednak wydaje Ci się, że to za mało? Szukasz drobnego upominku, który możesz do niego dorzucić? Pomysłów na dodatki do głównego prezentu jest sporo. Poniżej znajdziesz te najlepsze!
23 November 2023, Helios Legnica,
Repertuar kina Helios + KONKURS

Prezentujemy repertuar kina HELIOS w Legnicy. Ważny od 24 do 30 listopada.

22 November 2023, Partnerstwo,
Rodzaje toreb i torebek damskich
Torebka damska to nie tylko praktyczny dodatek, ale również ważny element stylizacji. Niezależnie od okazji, odpowiedni model potrafi dodać charakteru i elegancji każdemu strojowi. Dzięki niej wygodnie pomieścisz wszystkie potrzebne rzeczy – od dokumentów, przez artykuły higieniczne, aż po niezbędne kobiece dodatki. Sprawdź, czym różnią się między sobą poszczególne modele i znajdź wariant dopasowany do swoich potrzeb.
22 November 2023, Urząd Miejski w Chojnowie,
Plug'n'Blues & Patrycjusz Gruszecki – zapraszamy na koncertPrzed nami wyjątkowy koncert dobrze znanego chojnowianom zespołu Plug'n'Blues.
21 November 2023, admin, All comments: 0
Moto-Mikołaje powrócą na chojnowski Rynek
10 grudnia o godzinie 10:00 na chojnowskim Rynku po raz kolejny pojawią się Moto-Mikołaje, aby nieść uśmiech wszystkim pociechom.