Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Sylwester i Bal Karnawałowy w Ceglanym Dworku!

Autor artykuł sponsorowany
Data utworzenia: 04 grudzień 2012, 15:59 Wszystkich komentarzy: 3


Sylwester i Bal Karnawałowy w Ceglanym Dworku!

Rok 2012 powoli dobiega końca. Grudzień, który kilka dni temu rozpoczął swój „żywot” to czas przygotowań do świąt oraz zabaw. Sylwester, czyli ostatni dzień roku gdy wszyscy witamy Nowy Rok, żegnając stary to huczne zabawy, tańce i niezapomniane fajerwerki. Naprzeciw oczekiwaniom osób, lubiących dobrą zabawę wychodzi Ceglany Dworek, czyli nowo powstała sala bankietowa w Chojnowie organizując niezapomnianą Imprezę Sylwestrową, a później Bal Karnawałowy!

Sylwestrowa zabawa w Ceglanym Dworku rozpocznie się o godzinie 20.00. Gości do zabawy zachęcać będzie zespół „Soleil”. Spodziewać możemy się zatem obecności wodzireja, który na parkiet wyciągnie nawet największego „sztywniaka”, zachwycających efektów świetlnych i hitów wprost z obecnych jak i niedawnych list przebojów. Repertuar serwowany przez zespół trafi w gust każdego!


Wspaniała zabawa nie jest możliwa oczywiście bez pysznego jedzenia. Bogate doświadczenie gastronomiczne właścicieli sali gwarantuje, że każdy będzie usatysfakcjonowany. W bogatym Menu znajdziemy m.in.:

  • 3 ciepłe posiłki
  • obiadokolację
  • zimne przekąski i przystawki
  • ciasto
  • napoje zimne i gorące
  • 0,5 l wódki na parę
  • szampan na 4 osoby


Ceglany Dworek to nie tylko doskonałe jedzenie, ale również wygodna lokalizacja (przy trasie Wrocław – Berlin), wyjątkowy wystrój wnętrz oraz jedyny w swoim rodzaju klimat. Budynek, w którym się mieści poddany został w tym roku gruntownej renowacji, jednak nie zapominając o pierwotnym stylu. Niepowtarzalny klimat tworzy odrestaurowany strop z cegieł, dzięki któremu sala charakteryzuje się idealną cyrkulacją powietrza oraz właściwą akustyką. Liczne filary i sklepienia z piaskowca tylko potęgują wrażenia.


Koszt Zabawy Sylwestrowej w Ceglanym Dworku to jedyne 350 zł od pary. Serdecznie zapraszamy!

Pragniemy również zaprosić Państwa na Bal Karnawałowy, który z początkiem nowego roku odbędzie się w Ceglanym Dworku. 26 stycznia 2013 r. o godzinie 20.00 gości bawić będzie zespół „The Private Dance”.

Zainteresowanych wzięciem udziału w powyższych zabawach zachęcamy do kontaktu z organizatorami:

ul. Tulipanowa 1,
59-225 Chojnów

Tel. 76-81-88-038, kom. 600-87-23-14

www.ceglanydworek.pl
Komentarze

For the person asking for sites about excellent finance words of advice, good finance tips, finance tips personal budget tips, best personal finance tips, finance tips for students, I highly suggest this excellent money recommendations website or for finance tips in hindi, simple financial words of advice, good financial ideas, best personal finance tips, top finance recommendations, see this good finance ideas site.
zgłoś komentarz
Please try Google before asking about High Rated Product Guide 1b18773
zgłoś komentarz
Please try Google before asking about Awesome Product Tips c75d1b1
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.