Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Wiadomości

11 styczeń 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Modernizacja sieci wodociągowej. Planowana przerwa w dostępie do wody
Mieszkańcy południowo-wschodniej części Chojnowa mogą spodziewać się jutro przerwy w dostawie wody. Sytuacja spowodowana jest modernizacją sieci wodociągowej w ulicy Bohaterów Powstania Warszawskiego.
10 styczeń 2022, admin,
Kolejny tydzień mszy kolędowych
Kontynuacja mszy kolędowych w chojnowskich parafiach. Zobacz harmonogram na ten tydzień.
10 styczeń 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Trwa rekrutacja do projektu aktywizacji osób bezrobotnych od 30 roku życia w powiecie legnickim
Powiatowy Urząd Pracy prowadzi rekrutację w ramach projektu "Aktywizacja osób bezrobotnych od 30 roku życia w powiecie legnickim (2022)". Celem jest zwiększenie możliwości zatrudnienia osób od 30 roku życia pozostających bez pracy w powiecie legnickim.
10 styczeń 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Dodatek osłonowy. Do 31 stycznia można składać wnioski
Lokalne urzędy informują o terminie składania wniosków o dodatek osłonowy. Jego celem jest zniwelowanie rosnących cen energii, gazu i żywności.
10 styczeń 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Trzeźwy poranek
Od wczesnych godzin porannych trwały wojewódzkie działania pod nazwą Trzeźwy Poranek. Patrole drogówki spotkać mogliśmy na drogach powiatu legnickiego.
10 styczeń 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Walki braci Niemczyk na gali w Zawoni. Zobacz zdjęcia
Za nami gala bokserska zorganizowana przez grupy Kownacki i RBK Promotions w podwrocławskiej Zawoni. Na ringu zobaczyć mogliśmy m.in. Łukasza i Mateusza Niemczyków. Podopiecznym trenera Arkadiusza Lewandowskiego poszło ze zmiennym szczęściem.
08 styczeń 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Wyniesione przejście na Dąbrowskiego. Rozpoczęły się prace
Rozpoczęły się prace nad wyniesionym przejściem dla pieszych w sąsiedztwie Szkoły Podstawowej nr 3. Celem jest poprawa bezpieczeństwa, zwłaszcza najmłodszych uczestników ruchu.
07 styczeń 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Areszt dla chojnowskiego rozbójnika. Ujął go pracownik ochrony
Policjanci Komisariatu Policji w Chojnowie zatrzymali 25-latka, który usłyszał zarzut dokonania kradzieży rozbójniczej. Mężczyzna został ujęty przez pracownika ochrony, któremu wcześniej groził przy użyciu noża.
07 styczeń 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Piątek i weekend w chojnowskim kinie
Zobacz co będzie grane w najbliższy weekend w chojnowskim Kinie Kultura.
07 styczeń 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Już dziś gala bokserska w Zawonii. Zawodowy debiut Łukasza i Mateusza Niemczyków
7 stycznia w podwrocławskiej Zawoni odbędzie się pierwsza gala bokserska zorganizowana przez grupy Kownacki i RBK Promotions. Na ringu zobaczymy debiutujących w boksie zawodowym Łukasza i Mateusza Niemczyków. Transmisja na żywo na antenie Polsat Sport Fight i Super Polsat.
07 styczeń 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Kolędowy wieczór w chojnowskiej farze [ZDJĘCIA]
Kapela góralska Skład Niearchaiczny wystąpiła wczoraj w kościele farnym Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Do udziału w wydarzeniu zaprosiło legnickie starostwo, Grzegorz Gapski, członek zarządu powiatu legnickiego oraz lokalna parafia.
05 styczeń 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Konsultacje w sprawie oferty kulturalno-sportowej Chojnowa
20 stycznia w Domu Schrama odbędzie się spotkanie otwarte dla mieszkanek i mieszkańców realizowane w ramach konsultacji społecznych pod nazwą „Kultura? Biorę udział!”.
05 styczeń 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 3
Koncert kolęd w święto Trzech Króli
Grzegorz Gapski - członek Zarządu Powiatu Legnickiego - oraz Rzymskokatolicka Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła zapraszają na koncert kapeli góralskiej z Beskidu Żywieckiego, który odbędzie się 6 stycznia o godzinie 19:00 w chojnowskiej farze.
05 styczeń 2022, admin,
Znani wrocławscy artyści w Rokitkach. Wieczór kolęd i pastorałek
Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Rokitkach zaprasza na noworoczny koncert kolęd i pastorałek, który odbędzie się 15 stycznia w kościele parafialnym w Rokitkach.
05 styczeń 2022, admin,
[WYNIKI KONKURSU] Wygraj bilety na film "KING’S MAN: Pierwsza misja"
Zapraszamy do udziału w naszym kolejnym konkursie. Tym razem do wygrania mamy podwójne wejściówki na piątkowe seanse filmu KING’S MAN: Pierwsza misja / napisy w legnickim kinie Helios. Oczekujemy jedynie odpowiedzi na proste pytanie.
05 styczeń 2022, Partnerstwo,
Repertuar Kina Helios (07.01 - 13.01)
Zobacz repertuar legnickiego Kina Helios, obowiązujący od 7 do 13 stycznia.
04 styczeń 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Lokalna policja kontynuuje kontrole. Rząd nie wyklucza dodatkowych obostrzeń
- Jeśli nadal będziemy obserwować przyrosty zakażeń, w środę albo w piątek powinniśmy się spodziewać kolejnych decyzji zaostrzających restrykcje — powiedział na antenie radia RMF FM Minister Zdrowia Adam Niedzielski.
04 styczeń 2022, Partnerstwo,
5 sposobów na walkę z przeziębieniem
W sezonie jesienno-zimowym jesteśmy szczególnie podatni na infekcje. W ciągu roku nasz organizm może walczyć z nimi nawet kilkukrotnie. Katar, kaszel, ból gardła i gorączka to uciążliwe objawy przeziębienia, z którymi można walczyć. W jaki sposób? Przedstawiamy pięć sposobów.
03 styczeń 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Bitwa pod Budziwojowem wśród tematów konkursu organizowanego przez legnickie starostwo
Legnickie starostwo zaprosiło uczniów lokalnych szkół oraz osoby pełnoletnie do udziału w konkursie literackim "Opowieści o Bitwach Legnickich". Wśród tematów konkursu znalazła się bitwa pod Budziwojowem, znana również jako bitwa pod Chojnowem...
03 styczeń 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
6 kolizji w Sylwestra i w Nowy Rok
Policja podsumowuje miniony weekend na drogach powiatu legnickiego i Legnicy. W ciągu ostatnich dni doszło do 6 kolizji, a także zatrzymano 3 kierowców, którzy wsiedli za kółko samochodu pod wpływem alkoholu oraz 2 kierujących posiadających zakaz prowadzenia pojazdów.