Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Wiadomości

10 marzec 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
1363 osoby skontrolowane w ramach akcji Alkohol i Narkotyki
Lokalna drogówka podsumowała wtorkowe działania „Alkohol i Narkotyki”. Mundurowi skontrolowali 1363 osoby. Ujawniono czterech kierujących będących w stanie nietrzeźwości, jednego w stanie po użyciu alkoholu i jednego kierującego po użyciu środków odurzających.
09 marzec 2022, admin,
[WYNIKI KONKURSU] Wygraj bilety na film "Bunkier strachu"
Zapraszamy do udziału w naszym kolejnym konkursie. Tym razem do wygrania są podwójne wejściówki na piątkowe seanse filmu "Bunkier strachu" w legnickim kinie Helios. Oczekujemy jedynie odpowiedzi na proste pytanie.
09 marzec 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Gmina Chojnów pilnie poszukuje miejsca do przyjęcia obywateli Ukrainy
Gmina Chojnów pilnie poszukuje miejsca do przyjęcia obywateli z Ukrainy. Jest to reakcja na apel Wojewody Dolnośląskiego.
09 marzec 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Poszukiwany awanturował się na stacji paliw. Znaleziono przy nim narkotyki
Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Chojnowie zatrzymali poszukiwanego 25-latka. W trakcie sprawdzenia mężczyzny mundurowi dodatkowo ujawnili i zabezpieczyli kilkanaście porcji handlowych marihuany, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
09 marzec 2022, Partnerstwo,
Repertuar kina Helios (11.-17.03.2022)
Zobacz repertuar legnickiego Kina Helios, obowiązujący od 11 do 17 marca.
09 marzec 2022, Partnerstwo,
SP4news: Z serca dla serca- Pomoc Ukrainie
W obliczu wojny każde wypowiedziane, czy napisane słowo wydaje się być banalnym. Nie sposób opisać tragedii ludzi, którzy tracą swoich bliskich, swój dom, dobytek, bezpieczeństwo, spokój i radość codziennego życia, normalność…
08 marzec 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Otyliada ponownie na chojnowskim basenie
W nocy z 19 na 20 marca chojnowska pływalnia gościć będzie VII edycję Nocnego Maratonu Pływackiego Otyliada. Basen przy SP4 w Chojnowie jest jedną z zaledwie z trzech dolnośląskich pływalni, które podjęły się organizacji tej imprezy sportowej - informuje Urząd Miejski.
08 marzec 2022, Chojnowska Drużyna Strzelecka, Wszystkich komentarzy: 0
Strzelecka wycieczka lubińska Chojnowskiej Drużyny Strzeleckiej
W niedzielę 6 marca 2022 r. Strzelcy z Chojnowskiej Drużyny Strzeleckiej wzięli udział największym biegu pamięci w Polsce. "Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych” który jest też największą imprezą masową towarzyszącą obchodom "Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych".
08 marzec 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Pojazdem ciężarowym zablokował korytarz życia
Mandatem karnym w wysokości 2,5 tys. złotych ukarany został 38-letni kierowca pojazdu ciężarowego, który nie ułatwił przejazdu pojazdowi uprzywilejowanemu do wypadku na autostradzie A4. Kolejny raz okazuje się, że kierowcy znają przepisy, ale nie stosują ich w praktyce.
07 marzec 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wypadek na A4. Utrudnienia między Legnicą i Chojnowem
Na autostradzie A4 między węzłami Złotoryja i Lubiatów na jezdni w kierunku Zgorzelca doszło do zderzenia pojazdu osobowego z przyczepą oraz ciężarówki. Jezdnia w stronę granicy jest kompletnie zablokowana. Korki tworzą się na trasach alternatywnych.
07 marzec 2022, Urząd Gminy Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
Dzień Kobiet w Gminie Chojnów #Solidarni z Ukrainą
Było wiele wzruszających emocji, pięknych ukraińskich ballad oraz ogrom ciepłych słów i życzeń. Tak Gmina Chojnów świętowała w Konradówce Dzień Kobiet.
07 marzec 2022, Chojnowska Drużyna Strzelecka, Wszystkich komentarzy: 0
Strzelcy z Chojnowskiej Drużyny Strzeleckiej pobiegli
W niedzielę 6 marca odbyła się kolejna edycja największego Biegu pamięci w Polsce „Tropem Wilczym”. W Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Polkowicach pobiegli także Strzelcy z Chojnowskiej Drużyny Strzeleckiej.
06 marzec 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Powiatowy Urząd Pracy tworzy Bazę Pracodawców gotowych do zatrudnienia obywateli Ukrainy
Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy tworzy Bazę Pracodawców gotowych do zatrudnienia obywateli Ukrainy i zachęca zainteresowanych do przesłania swojej propozycji zatrudnienia poprzez wypełnienie i dostarczenie do tutejszego urzędu zgłoszenia krajowej oferty pracy lub formularza z propozycją miejsca zatrudnienia dla obywateli Ukrainy.
04 marzec 2022, Partnerstwo, Wszystkich komentarzy: 0
3 czynniki, które warto wziąć pod uwagę wybierając ofertę hotelu SPA
Pobyt w hotelu SPA kojarzy się nam najczęściej z błogim relaksem i romantycznymi chwilami tylko we dwoje. Czy zatem rodzinne wakacje lub weekendowy wypad z pociechami wykluczają taki wypoczynek? Oczywiście, że nie. Wystarczy wybrać hotel przyjazny rodzinom z dziećmi. Zadowoleni będą zarówno rodzice, jak i ich pociechy. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę rezerwując pobyt na takie właśnie rodzinne SPA.
04 marzec 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
RBK Boxing Night 2. Kolejna walka Mateusza Niemczyka na zawodowym ringu
Już dziś w Szczytnie odbędzie się druga gala RBK Boxing Night organizowana przez grupy Kownacki Promotions oraz RBK Promotions. W karcie walk nie zabraknie młodych i utalentowanych zawodników, w tym Mateusza Niemczyka. Transmisja w Polsacie Sport Fight i na Polsat Box Go.
03 marzec 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Piątek i weekend w chojnowskim kinie
Zobacz jakie filmy zostaną zaprezentowane w najbliższy piątek i weekend w chojnowskim kinie Kultura.
03 marzec 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Remiza OSP Niedźwiedzice planuje przyjąć rodziny z Ukrainy. Prośba o pomoc
Remiza OSP Niedźwiedzice może stać się tymczasowym domem na rodzin, które uciekły z Ukrainy. Strażacy zwrócili się z prośbą o pomoc.
02 marzec 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
[WYNIKI KONKURSU] Wygraj bilety na film "Batman"
Zapraszamy do udziału w naszym kolejnym konkursie. Tym razem do wygrania są podwójne wejściówki na piątkowe seanse filmu "Batman" w legnickim kinie Helios. Oczekujemy jedynie odpowiedzi na proste pytanie.
02 marzec 2022, Partnerstwo,
Repertuar kina Helios (04.-10.03.2022)
Zobacz repertuar legnickiego Kina Helios, obowiązujący od 4 do 10 marca.
02 marzec 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Koncert Solidarni z Ukrainą. Dzień Kobiet w gminie Chojnów
Hucznie obchodzony w gminie Chojnów Dzień Kobiet w tym roku będzie okazją do okazania naszej solidarności z walczącą Ukrainą. Wójt Gminy Chojnów zaprasza do Konradówki na koncert.