Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Ostatnie gazetki

Aktualne wydarzenia

27 maj 2022, Starostwo Powiatowe,
Jednogłośne wotum zaufania i absolutorium
26 maja br. odbyła się XXXVIII sesja absolutoryjna Rady Powiatu Legnickiego, którą otworzył Przewodniczący Rady Powiatu Aleksander Kostuń. Uczestniczyli w niej wszyscy tj. 17 Radnych. Transmisja z obrad dostępna była on-line. Udział w posiedzeniu wzięli Dyrektorzy wydziałów Starostwa Powiatowego oraz jednostek organizacyjnych.
27 maj 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Noc Muzeów ponownie w chojnowskim zamku i na Baszcie Tkaczy
Muzeum Regionalne po kilkuletniej przerwie zaprasza na "Noc Muzeów". W planach występy grup rekonstrukcyjnych, walki w uzbrojeniu, koncerty oraz konkurs.
26 maj 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Światowy Dzień Pszczół i miodobranie w Środowiskowym Domu Samopomocy nr 2
W Środowiskowym Domu Samopomocy nr 2 odbyło się kolejne miodobranie. Dla podopiecznych domu okazją na odwirowanie miodku z własnej pasieki był Światowy Dzień Pszczół.
26 maj 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Dokarmianie ptaków powoduje zdecydowanie więcej szkód niż pożytku
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny informuje, że dokarmianie ptaków, szczególnie gołębi miejskich, w okresie ciepłym, na terenach zamieszkałych i w okolicach zabaw dzieci może stwarzać liczne zagrożenia epidemiologiczne.
26 maj 2022, Partnerstwo, Wszystkich komentarzy: 0
Oto pięć zasad jak wybierać piaskarki do piaskowania
Piaskarki do piaskowania to wyspecjalizowany sprzęt, który jest bardzo często wykorzystywany w różnych zakładach produkcyjnych. Jednak w pełni będziesz zadowolony z tego urządzenia, jeśli zdecydujesz się na model, odpowiadający potrzebom Twojej firmy. Dlatego poznaj zasady wyboru piaskarki do piaskowania!
26 maj 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
BMW Team Bolesławiec zaprasza na Charytatywny Zlot Motoryzacyjny
Stowarzyszenie BMW Team Bolesławiec zaprasza na Charytatywny Zlot Motoryzacyjny. Celem jest wsparcie dla Ośrodka Rehabilitacji Dzikich Zwierząt Klekusiowo.
25 maj 2022, admin,
[WYNIKI KONKURSU] Wygraj podwójne wejściówki na film Fucking Bornholm
Zapraszamy do udziału w naszym kolejnym konkursie. Do wygrania są podwójne wejściówki na piątkowe seanse filmu "Fucking Bornholm" w legnickim kinie Helios. Oczekujemy jedynie odpowiedzi na proste pytanie.
25 maj 2022, Partnerstwo,
Odlotowe propozycje filmowe w Heliosie!
Nadchodzący czas zwiastuje fantastyczną filmową zabawę na dużym ekranie! Wszystko za sprawą gorących premier oraz jednego z najważniejszych i najweselszych dni w roku. Dzień Dziecka w sieci kin Helios zaczyna się już wten weekend! Dla nieco starszych kinomanów sieć ma również prezent w postaci spotkania z najlepszym pilotem ze szkoły TOP GUN, cykliczne spotkania filmowe oraz zaproszenie na finał Ligi Mistrzów. Zapowiada się kinowy odlot!
25 maj 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Policjanci z Chojnowa i Legnicy zatrzymali 5 poszukiwanych osób
Policjanci z Legnicy i Chojnowa wczoraj zatrzymali aż 5 poszukiwanych osób ukrywających się przed organami ścigania. Najdłużej, bo aż 4 lata i 8 miesięcy w zakładzie karnym, spędzi 34-letnia mieszkanka powiatu legnickiego.
25 maj 2022, Partnerstwo,
Restauracja Kuźnia zaprasza. Tradycyjna kuchnia w klimatycznym wnętrzu
Cenisz tradycyjną polską kuchnię? Chojnowska Restauracja Kuźnia to dobry wybór. Poznaj jej ofertę!
25 maj 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Muzykowanie nad Skorą. Koncert Benny Band w Parku Śródmiejskim
Zespół Benny Band wystąpi podczas drugiego koncertu z serii "Muzykowanie nad Skorą" w Parku Śródmiejskim. Koncert odbędzie się 28 maja w amfiteatrze.