Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Current events

07 December 2023, Partnerstwo,
Zaburzenia erekcji – jak sobie z nimi radzić?
Zaburzenia erekcji, znane również jako impotencja, to problem, który dotyka wielu mężczyzn na całym świecie. Jest to stan, w którym mężczyzna nie jest w stanie osiągnąć lub utrzymać erekcję wystarczająco długą, aby umożliwić satysfakcjonujący stosunek seksualny. Zaburzenia te mogą mieć różne przyczyny, w tym czynniki fizyczne, takie jak choroby serca, cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, a także czynniki psychologiczne, takie jak stres, lęk czy depresja.
07 December 2023, Partnerstwo,
Jakie apteka internetowa ma witaminy dla dzieci?
Na współczesnym rynku suplementów witaminowych dla dzieci pojawia się coraz więcej propozycji od producentów. Niemniej jednak stosowanie ich powinno być rozważane jedynie w konkretnych sytuacjach, gdy istnieje uzasadniona potrzeba. Oczywiście zainteresowanie tego typu propozycjami zwiększa się w sezonach infekcyjnych, ale należy pamiętać, że nie każde dziecko wymaga suplementacji, a przekroczenie zalecanych dawek może przynieść więcej szkód niż korzyści.
07 December 2023, Partnerstwo,
Shoper DHL: Rewolucja w logistyce e-commerce - integracja od Apilo
Szybkość i niezawodność dostaw są kluczowe, dlatego też integracja sklepu Shoper z systemem kurierskim DHL staje się rozwiązaniem przyszłości. Dzięki tej synergii sklepy internetowe mogą teraz oferować swoim klientom usługi logistyczne na najwyższym poziomie, co znacząco wpływa na jakość obsługi i konkurencyjność na rynku.
07 December 2023, Helios Legnica,
Repertuar kina Helios + KONKURS

Prezentujemy repertuar kina HELIOS w Legnicy. Ważny od 8 do 14 grudnia.

07 December 2023, Urząd Miejski w Chojnowie,
Zaproszenie na Jarmark Świąteczny

Z ogromną radością chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić na wyjątkowe wydarzenie, które wprowadzi nasze miasto w magiczną atmosferę świąt – Jarmark Świąteczny!

06 December 2023, admin, All comments: 0
Marznące opady i gęsta mgła
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega mieszkańców powiatu legnickiego przez marznącymi opadami i gęstą mgłą. Pogoda sprzyja niebezpiecznym sytuacjom na drogach.
05 December 2023, Partnerstwo,
Oprawy oświetleniowe do pomieszczeń czystych
Kiedy mówimy o oprawach oświetleniowych do pomieszczeń czystych, mamy na myśli specjalne rozwiązania oświetleniowe, które są niezbędne dla ścisłych standardów higieny i czystości. Wychodząc naprzeciw tym wymogom, coraz częściej wykorzystuje się oświetlenie LED, które przekłada się na liczne korzyści dla tych specyficznych obszarów. W tym artykule przyjrzymy się bliżej temu tematowi.
04 December 2023, Partnerstwo,
Jak wieszać firanki?
Firanki są nie tylko praktycznym elementem wystroju okna, ale także dodatkiem, który może nadać wnętrzu charakteru i przytulności. Wybór odpowiednich firanek to jednak tylko połowa sukcesu – równie istotne jest umiejętne ich zawieszenie. Odpowiednie metody mocowania wpływają nie tylko na estetykę, ale także na funkcjonalność firanek. W poniższym artykule przedstawimy praktyczne porady i pomysły dotyczące tego, jak wieszać firanki, aby uzyskać najlepszy efekt.
04 December 2023, Chojnowski Sztab WOŚP, All comments: 0
32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Chojnowie
Jak co roku, Chojnowski Sztab WOŚP działający w Miejskim Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji zaprasza wszystkich chętnych do współpracy oraz do zapisywania się na listę wolontariuszy, którzy podejmą się zbierania środków finansowych w dniu 28.01.2024 podczas 32. Finału, a także zwraca się z prośbą do ludzi wielkiego serca o każdą formę wsparcia 32. odsłony Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Chojnowie.
02 December 2023, admin, All comments: 1
Niskie temperatury śmiertelnym zagrożeniem dla bezdomnych
Mroźne dni są śmiertelnym zagrożeniem dla osób bezdomnych. Policja po raz kolejny apeluje - nie pozostawajmy obojętni na los osób potrzebujących, dla których opieka w tej porze roku jest szczególnie ważna.
30 November 2023, Helios Legnica,
Repertuar kina Helios + KONKURS

Prezentujemy repertuar kina HELIOS w Legnicy. Ważny od 1 do 7 grudnia.